Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

ГАЛЕНА Е ИСТИНСКИ ЛИДЕР! не като вашите измислени п*тки. 

 

by Denis

Преди 5 години - може би, но сега - абсурд. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди 5 години - може би, но сега - абсурд. :3fdb8960598fa63e:
Спадът при нея си го усещаме ние, които следим изкъсо всеки техен ден.

За едни по-повърхностно следящи чалгата, Галя все още си е на върха и на един мегдан с Преса. Аз също съм учудена колко слаби песни наблъска една след друга и не мога да се зарибя по нещо нейно от доста време /странно е, че "Маракеш" ме кефи най-много за последната година и половина от нейното творчество/, но това не означава, че е претърпяла някакъв кой знае какъв крах. Да, отстъпи първенството на Колева, но е стабилно втора все още. Анелия пак е хаотична, а Джена и Емануела имат своите липси, които им пречат да се позиционират на мястото на Галя, примерно.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спадът при нея си го усещаме ние, които следим изкъсо всеки техен ден.

За едни по-повърхностно следящи чалгата, Галя все още си е на върха и на един мегдан с Преса. Аз също съм учудена колко слаби песни наблъска една след друга и не мога да се зарибя по нещо нейно от доста време /странно е, че "Маракеш" ме кефи най-много за последната година и половина от нейното творчество/, но това не означава, че е претърпяла някакъв кой знае какъв крах. Да, отстъпи първенството на Колева, но е стабилно втора все още. Анелия пак е хаотична, а Джена и Емануела имат своите липси, които им пречат да се позиционират на мястото на Галя, примерно.

Емануела си е по-хитова от Галена напоследък, но е прекалено проста и елементарна на едно такова махленско ниво и хората не я взимат на сериозно. Освен това като пее на плейбек на концерти не печели дивиденти, а напротив.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма омръзване тази песен! :Vishenka_05:

Обаче, и аз съм на мнение че точно лутането из различни стилови й попречи много на Анелия през последните години и загуби много фенове и намали интереса към името й, въпреки хитовете. :confused:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубав пост е написала Преслава. Личи си че е интелигента жена.

 

Съвсем видно е, че това не е нейният изказ. Следователно не го е писала тя. Но не това е драмата при Преслава. Защото, ако нещо е ясно като бял ден то това е, че тя е много сериозно притеснена за бъдещето на кариерата си. Никога не е била толкова изнервена на концерти, в публични изяви и в медийни публикации. Дойде време да си плати и тя (Галена вече го прави), за онова което направиха с Галена през март 2017...

 

 

Добре. 1000%20(29).gif

 

Фактури от тиража на "Златна рибка" - първо при мен. :3fdb8960598fa63e:

 

Фактурите са в сейфа на една къща намираща се на ул. "Черни лом" № 7. Там са още от 1998 година, когато не си бил роден.... :bo:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лакибебе е македонка, може би към 35-40-годишна.............

Стефимир много добре се изказа онази вечер, че вдигането на репутацията би било добре да бъде на база принципни позиции, симпатии към стила на конкретния потребител, а не заради това, че си наплюл някого.

 

Това с плюсовете го забелязах това лято, когато водехме бесните войни около "Шефката". Нас със Стела ни обиждат, оная им дава плюсове!

 

Отделно от нея имам и едно лично впечатление, което също беше негативно, но това е друга история.

 

И Галя приближава 35, леко но сигурно. И на нея ли ще и казваш дърта за година и нещо? 1000%20(29).gif

И затова му дадох +.

Затова че неговите позиции, съвсем се съвпадаха с моите наблюдения за нея напоследък. Не веднъж съм казвала, защо не я харесвам повече и че това е след Хавана Тропикана. Спорили сме и с теб (когато все още можеше нормално да се спори), мисля че преди време и ти се съгласи с мен, че не е това което беше. Казвала съм го и не искам по стотен път да го повтарям.

При Стефимир не беше плюене, а градивна критика с която и някои от феновете и се съгласни, защо не и аз.

Моите уважения към Галена - знам, че влага много и че работи повече от Преслава, по-креативна е, обаче има доза комплексираност в цялата работа. Харесваше ми до момента, в който пак си беше амбициозна, ама не го избиваше толкова на марки, дестинации и т.н. Имам чувството, че те двете с Янева си мислят, че морето им е до колене. Звучи смешно, но то си личи дори по отношението, което има към мечоците от клипа, които изнесе и на сцената. Галена демонстрира една разточителност, превъзходство, кич, едно изхвърляне и в последно време то предимно е хаотично такова.

Каде виждате плюене, че избухна така? :mf_surrender:

Намери ми един пост, кадето ви обиждат, а аз давам +, може?

Не виждам да ви споменяват имената някъде.

На Denis съм дала за това:

http://www.ramania-bg.com/index.php?s=&amp...t&p=1928431

http://www.ramania-bg.com/index.php?s=&amp...t&p=1910669

http://www.ramania-bg.com/index.php?s=&amp...t&p=1908842

 

 

На Vancho за това:

http://www.ramania-bg.com/index.php?s=&amp...t&p=1922918

 

На Фаст за това:

 

http://www.ramania-bg.com/index.php?s=&amp...t&p=1926497

 

 

На HIT за това:

http://www.ramania-bg.com/index.php?s=&amp...t&p=1926421

http://www.ramania-bg.com/index.php?s=&amp...t&p=1926421

 

На Slavi за това:

http://www.ramania-bg.com/index.php?s=&amp...t&p=1927338

http://www.ramania-bg.com/index.php?s=&amp...t&p=1917877

http://www.ramania-bg.com/index.php?s=&amp...t&p=1916866

http://www.ramania-bg.com/index.php?s=&amp...t&p=1914350

Не виждам нищо скандално. Не харесвам Галя и не го крия. Ти си по-брутален в репутациите, ако съдим вече за това. Даваш минуси, обиждаш и кълнеш, станал си бетер Фиклената. :mf_surrender:

Разкажи, че стана ми любопитно. Не помня да сме имали лични отношения за да имаш лични впечатления. ;)

Толкова от мен. Чувствах се дължна да ти одговоря на нападките.

Но не мисля повече да се занимавам и да споря. И така форума замира, па повечето от по-старите потребители спряха да влизат.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела си е по-хитова от Галена напоследък, но е прекалено проста и елементарна на едно такова махленско ниво и хората не я взимат на сериозно. Освен това като пее на плейбек на концерти не печели дивиденти, а напротив.
По-хитова, да, но по-цялостно възприемана като образ - в никакъв случай. Галя и Преса са все още номер 1 и 2, една идея след тях са Емануела, Анелия и Алисия. Следва Джена, Емилия и тя някъде там се мъдри. Голям късмет имат те двечките, а и другите вече упоменати, че ония след тях са на равнище Джулия и така и не се появи кой да ги избута от върха. Преса е нагла и проста, но поведе отново над своя кошмар от Смядово, което не означава, че оная няма да го набие четвъртит на Добрич скоро. Не се знае какви песни и клипове има във вълшебния ръкав, макар засега да изглежда, че е изгубила доста от нюха си за силни песни. Особено "Дай ми любов", не знам как се е съгласила да го изпее въобще.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Джудженка, аз проблем с килограмите в момента нямам. Ама твоите комплекси отдалеч личат. Крехката ти психика също. По-малък си от мен, а изглеждаш по-възрастен. По-тежък си от мен, а за килограми ми говориш. Преди две седмици Андреа за теб беше : "грозна, мазна, дебела, потна и провал в България", а след това : "успяла и готино изглеждаща".

Гледам, че днес за теб тя отново е "пълен боклук"... :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): ама моля те, не ме заговаряй повече. То няма смисъл да се води диалог с теб. Аз докато изпуша една цигара и ти вече си си сменил мнението.

И за човек, който си мени постоянно мнението като мен, за теб имам твърда позиция - нищо не става от теб. Представи си колко си трагичен. :1000 (29):

 

ДениЗ наистина има психични проблеми

Ти ако живееш в 2014 не е мой проблем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направих няколко последно минутни промени по начина по който ще проведа годишната си класация.

* Добавих споделянията от Facebook към формула си. Така на практика се утилизират всички публично налични данни за популярност.

* След дълго обмисляне, реших активните фенски клипове с най-малко 1 млн. гледания да участват. Сега да не почнете да нахалствате да включвам и останалите. Вече съм обеснявал причините поради които не мога да го направя. Не смятам че това ще попречи на обективността на класацията.

 

Надявам се сега да спрат да се говорят глупости че класацията е с цел да се принизи Галена. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

3 години ли е срокът на годност на горещите тийн сензации в България?

 

Само преди 3 години половината държава обсъждаше най-новата тийн Дива - Гери-Никол. Песните й предизвикваха фурор и навъртаха по 25-30 милиона гледания без проблем. Певицата бе 17-годишна. Днес, вече на 20, тя не е от представителите на тийнейджърската възрастова група, а последните й два сингъла не могат да се похвалят с отзвука на първите й парчета.

 

Най-новият сингъл на варненката от богаташко семейство излезе само преди 10 дни, а вчера последната песен на попфолк певицата от Б група Лорена (с премиера преди 4 дни) се е радвала на по-голяма популярност от Гериното парче. С по-добър резултат за вчера са и песните на Цветелина Янева/Денис Теофиков, Галена и Джена - всички до една доста по-стари от "Устни".

 

"Устни" е единствената НЕчалга песен в ТОП 10 на най-популярните парчета в страната в момента.

 

А това е ТОП 10 на попфолк песните с трафик, генериран в по-голямата си част от България:

 

13 декември

 

1. Денис Теофиков - Мило мое 129К

2. Слави Трифонов и Криско - Едно ферари 111К

3. Галена - Феноменален 94К

4. Ц.Янева & Денис Теофиков 93.7К

5. Джена - Яко ми е 93.6К

6. Лорена - Грешка 93.6К

7. Галин - Как си, кажи 83.9К

8. Емануела - Направи така 78.8К

9. Преслава - Да гори... 71.4К

10. Деси Слава & Фики 65.5К

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-хитова, да, но по-цялостно възприемана като образ - в никакъв случай. Галя и Преса са все още номер 1 и 2, една идея след тях са Емануела, Анелия и Алисия. Следва Джена, Емилия и тя някъде там се мъдри. Голям късмет имат те двечките, а и другите вече упоменати, че ония след тях са на равнище Джулия и така и не се появи кой да ги избута от върха. Преса е нагла и проста, но поведе отново над своя кошмар от Смядово, което не означава, че оная няма да го набие четвъртит на Добрич скоро. Не се знае какви песни и клипове има във вълшебния ръкав, макар засега да изглежда, че е изгубила доста от нюха си за силни песни. Особено "Дай ми любов", не знам как се е съгласила да го изпее въобще.

Пропусна Алекса Теодорова! И тя е в Топ 5, с Алисия някъде върви. Беше и по-напред по едно време!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нов, изваян Майкъл Джексън ли се задава?

 

maikaljeksun.jpg

О, не, прилича на Луна от периода й Завинаги до теб преди 10 години! И са и една зодия. Добре, че не остана за какво да се кандидатира, че съвсем да изкопира кариерата на звездно-лунната си идолка! Добре, че Президентът в момента изглежда много по-добре отпреди!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...