Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Абе ти изобщо вдяваш ли какво имам предвид? Използвам думата пик в смисъл на това, че в момента е по-силен период за Преслава, отколкото преди една година. Схващаш ли?

 

Ако го надгради, то ще важи за бъдещето. Не коментираме бъдещи моменти, коментираме ситуацията към днешна дата. Сега е пикът в сравнение с преди година. Тя има по-голям хит, завърна се ударно на сцената..... Обаче премиерните гледания показаха друго.

 

Всички тук много добре разбират какво имам предвид. Умните й фенове си мълчат, другите редят глупост след глупост и се правят на неразбрали.

Не е вярно. Каза, че "Не се изтриваш" била началото на ренесанса, а "Да гори" неговия пик! Точно тва ти бяха думите, не ме карай да ровя назад.

 

Аз се съгласих с това, че "Не се изтриваш" е началото, но преди Преслава да е пуснала следващото парче, няма как да определяме "Да гори" като пик на този период и се обосновах защо.

 

А ти ся почваш да увърташ и да правиш някакви уточнения, на това, какво всъщност си имал предвид под пик. ;)

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Да ти имам разбиранията за нормални разговори. И после очакваш адекватно отношение от модератор.

На теб одеве някой ти каза да млъкнеш! Айде сус вече, доносничке-предателке!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е вярно. Каза, че "Не се изтриваш" била началото на ренесанса, а "Да гори" неговия пик! Точно тва ти бяха думите, не ме карай да ровя назад.

 

Аз се съгласих с това, че "Не се изтриваш" е началото, но преди Преслава да е пуснала следващото парче, няма как да определяме "Да гори" като пик на този период и се обосновах защо.

 

А ти ся почваш да увърташ и да правиш някакви уточнения, на това, какво всъщност си имал предвид под пик. ;)

 

1000%20(10).gif1000%20(10).gif

 

А какво е "Да гори в любов" в сравнение с "Не се изтриваш"? Точно пик (по-силен период, по-върхова точка) е! Не сме баба Ванга, за да знаем какво ще се случи в бъдещето, него не го коментираме.

 

Не мога да повярвам, че днес уж интелигентни хора умишлено се правят на малоумни и неразбрали, въртят и сучат по най-нелепия начин, защитавайки нещо, в което е ясно и на малко дете, че няма логика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво неадекватно видя в това, че ти казах, че няма нужда от бан? Аз не съм тук за да играя по свирката на всички ви, а за да преценявам кога има нужда от наказание и кога само от предупреждение.

Явно тези предупреждения не помагат. Пост от преди 2 дена:

Някой модератор да банне Дюрекса тъй като ме обижда в репутацията ми. Клетото момче,мъж за женене станал,а още си мисли,че всеки мой пост е с цел заяждане към Галс.Огромен признак на нискоинтелигентност. :whistling:

Kondomcho (-1)

post 06. December. 2018 г. - 20:52

що си толкоз проста, ма

 

Това форум ли е или място за избиване на комплекси? Що за арогантно отношение? Разбирам, че двамата сте си комбина и броите гледания на Шефката по 15 часа на ден, но не бива да толерираш подобно поведение, след като си модератор.

 

едит:

5 минути по-късно в моята репутация:

Днес, 21:41

Kondomcho (-1)

Що си толкоз проста, ма?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами Стеф, ако искате приемете, че вече не съм фен на Глория, не ми пречи. Всеки може да си вади изводи по думите на другия тук и да ги коментира както сметне за добре. Аз дори да ми го кажеш, няма да го отрека. Отдавна Глория за мен не е каквато е била и не съм й такава фенка.

 

Задължително ли е да има самостоятелен хит? Но щом питаш "Просто шоу" (казвала съм защо го броя от тази година), и "Феноменален". Дори да изключиш "Просто шоу" не ми пречи. Умишлено не слагам "Дай ми любов", но и тя е среден хит, а на концерта се видя, че дори е повече от това, което си мислехме тук.

 

За наградите не мога да се съглася, че Галена има вина, че са пропаднали. Знаем как се държа Преслава на сцената, това беше абсурдно и унизително. Колкото и да си над нещата ти как би се почувствал? А когато нещата се натрупат е нормално да решиш да лишиш тази пародия от присъствието си. За толкова години се видя на коя й е по-важно да е винаги с наградата.

 

Мога да ти кажа, че никога почти не съм отваряла първа темата за Галена. Но за сметка на това почти всеки път, когато отворя форума и виждам как останалите я коментират, сравняват, принизяват и правят препратки към нас като нейни фенове. Трябва винаги да подминавам ли? А и забележи дали в последно време натрапвам някого и нещо, разговорите ни тук са съвсем нормални. Ако искате изобщо да не я споменавам за да не излиза, че ви натрапвам темата?

Ми няма да ти го кажа, защото знам, че си фен - но аз те познавам и знам какво имаш предвид. Нали и аз от това страдам - и като хвалиш, и като критикуваш, все си неудобен на някого. Така че не очаквах от теб да приемеш, че щом някой не одобрява нещо в Галена в случая, значи не ѝ е фен вече. Всъщност не съм забелязал момчето да е категоричен фен на когото и да било. А и има една възраст преходна, в която рязко се пораства, осъзнават се някои неща. Аз дори не го познавам, но се включих, защото и мен ме дразнят същите неща в Галена в момента. А то не пречи да си я харесвате с Кондома.

 

Галена е знаела още преди самите награди, че няма да иде. Знам Преса как се държа - аз бях там тогава. Но излиза, че Галена не отива от уважение към фенове и към това, че все пак ѝ дадоха не малко призове, а се обиди. Обидата си можеш да я покажеш по различни начини, не непременно чрез отсъствие. Даже с присъствието си и непукизма си щеше още повече да подразни Преса, но явно ѝ трябва време за такъв тип осъзнаване или е друг тип човек. И понеже знаем, че всичко при наградите ставаше с пазарлъци, Галена си е издействала Присъствие на концертната сцена. Е извинявай - дори Камелия го каза... В годината, в която Глория е единствената с голям самостоятелен концерт, ти да наградиш Галена. Еми ето че и тя взима незаслужени награди.

 

Ето, аз си знаех, че ако зачекна темата, ще ми се обидите и ще ми скочите дори на мен. Браните си я и дума не давате да се каже. На мен кръга Цура-Пеевски-Доган-Галена не ми допада, това си е мое мнение. Може просто да си пеят и да не се врат тук и там и после да се надцакват. Особено Цура е толкова смешна... на 30 години стана, 10 години на сцена, толкова пари, и още е като пън на сцената, срамежлива, смотана, едва-едва пееща на живо. Не е за тоя бизнес тая жена, участия няма дори, обаче се перчи. То не става само да ти веят косите по клипове и да правиш дъкфейсове. Ох, защо няма още награди, да я освиркат пак както, когато взе наградата на Глория за Балада. Когато си нагъл, си нагъл. Приобщиха и Деса в тая завера с тия рап революции и закопаха жанра. Сори, това не ми харесва. Ако искаш, спри да ми говориш и другия път, като дойдеш в София, не ми се обаждай точно заради това. Ще бъде умно и разумно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Fiklena

 

Дай минус на HIT и напиши "Що си толкоз проста, ма?" :roll1:

 

После ще подпукаме и lakibebe - твърде дълго я търпим тук да мълчи и да мрази тихичко, свряна в ъгъла. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И няма нужда фенове на Преслава да ми дават плюсове. Плюсове давам и връщам за принципни позиции и обективно мнение. Това не оправдава и Преслава, така че моля без плюсове само и само от злоба срещу Галена... моля, разграничавайте ме, аз не я хейтя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И няма нужда фенове на Преслава да ми дават плюсове. Плюсове давам и връщам за принципни позиции и обективно мнение. Това не оправдава и Преслава, така че моля без плюсове само и само от злоба срещу Галена... моля, разграничавайте ме, аз не я хейтя.

 

Злобни жени, ужас! :mf_surrender:

 

Аз ще се разправям с тях.

 

Едната е грозна като гъз. Не й остава друго освен да мълчи и да дава плюсове на противниците ни. Отвратителна жаба!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми няма да ти го кажа, защото знам, че си фен - но аз те познавам и знам какво имаш предвид. Нали и аз от това страдам - и като хвалиш, и като критикуваш, все си неудобен на някого. Така че не очаквах от теб да приемеш, че щом някой не одобрява нещо в Галена в случая, значи не ѝ е фен вече. Всъщност не съм забелязал момчето да е категоричен фен на когото и да било. А и има една възраст преходна, в която рязко се пораства, осъзнават се някои неща. Аз дори не го познавам, но се включих, защото и мен ме дразнят същите неща в Галена в момента. А то не пречи да си я харесвате с Кондома.

 

Галена е знаела още преди самите награди, че няма да иде. Знам Преса как се държа - аз бях там тогава. Но излиза, че Галена не отива от уважение към фенове и към това, че все пак ѝ дадоха не малко призове, а се обиди. Обидата си можеш да я покажеш по различни начини, не непременно чрез отсъствие. Даже с присъствието си и непукизма си щеше още повече да подразни Преса, но явно ѝ трябва време за такъв тип осъзнаване или е друг тип човек. И понеже знаем, че всичко при наградите ставаше с пазарлъци, Галена си е издействала Присъствие на концертната сцена. Е извинявай - дори Камелия го каза... В годината, в която Глория е единствената с голям самостоятелен концерт, ти да наградиш Галена. Еми ето че и тя взима незаслужени награди.

 

Ето, аз си знаех, че ако зачекна темата, ще ми се обидите и ще ми скочите дори на мен. Браните си я и дума не давате да се каже. На мен кръга Цура-Пеевски-Доган-Галена не ми допада, това си е мое мнение. Може просто да си пеят и да не се врат тук и там и после да се надцакват. Особено Цура е толкова смешна... на 30 години стана, 10 години на сцена, толкова пари, и още е като пън на сцената, срамежлива, смотана, едва-едва пееща на живо. Не е за тоя бизнес тая жена, участия няма дори, обаче се перчи. То не става само да ти веят косите по клипове и да правиш дъкфейсове. Ох, защо няма още награди, да я освиркат пак, когато взе наградата на Глория за Балада. Когато си нагъл, си нагъл. Приобщиха и Деса в тая завера с тия рап революции и закопаха жанра. Сори, това не ми харесва. Ако искаш, сприш да ми говориш и другия път, като дойдеш в София, не ми се обаждай точно заради това. Ще бъде умно и разумно.

 

Как разбра, че съм се обидила? Нито пък съм ти скачала, просто ти обясних моето виждане, което очевидно не ти допада. Това не означава, че ще ти се обидя. Не съм от хората, които ще се разсърдят на някой, защото има мнение различно от неговото. Реагираш излишно остро в момента на казаното от мен. Точно тук няма да влизам в подробности.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Злобни жени, ужас! :mf_surrender:

 

Аз ще се разправям с тях.

 

Едната е грозна като гъз. Не й остава друго освен да мълчи и да дава плюсове на противниците ни. Отвратителна жаба!

3 дни

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми няма да ти го кажа, защото знам, че си фен - но аз те познавам и знам какво имаш предвид. Нали и аз от това страдам - и като хвалиш, и като критикуваш, все си неудобен на някого. Така че не очаквах от теб да приемеш, че щом някой не одобрява нещо в Галена в случая, значи не ѝ е фен вече. Всъщност не съм забелязал момчето да е категоричен фен на когото и да било. А и има една възраст преходна, в която рязко се пораства, осъзнават се някои неща. Аз дори не го познавам, но се включих, защото и мен ме дразнят същите неща в Галена в момента. А то не пречи да си я харесвате с Кондома.

 

Галена е знаела още преди самите награди, че няма да иде. Знам Преса как се държа - аз бях там тогава. Но излиза, че Галена не отива от уважение към фенове и към това, че все пак ѝ дадоха не малко призове, а се обиди. Обидата си можеш да я покажеш по различни начини, не непременно чрез отсъствие. Даже с присъствието си и непукизма си щеше още повече да подразни Преса, но явно ѝ трябва време за такъв тип осъзнаване или е друг тип човек. И понеже знаем, че всичко при наградите ставаше с пазарлъци, Галена си е издействала Присъствие на концертната сцена. Е извинявай - дори Камелия го каза... В годината, в която Глория е единствената с голям самостоятелен концерт, ти да наградиш Галена. Еми ето че и тя взима незаслужени награди.

 

Ето, аз си знаех, че ако зачекна темата, ще ми се обидите и ще ми скочите дори на мен. Браните си я и дума не давате да се каже. На мен кръга Цура-Пеевски-Доган-Галена не ми допада, това си е мое мнение. Може просто да си пеят и да не се врат тук и там и после да се надцакват. Особено Цура е толкова смешна... на 30 години стана, 10 години на сцена, толкова пари, и още е като пън на сцената, срамежлива, смотана, едва-едва пееща на живо. Не е за тоя бизнес тая жена, участия няма дори, обаче се перчи. То не става само да ти веят косите по клипове и да правиш дъкфейсове. Ох, защо няма още награди, да я освиркат пак както, когато взе наградата на Глория за Балада. Когато си нагъл, си нагъл. Приобщиха и Деса в тая завера с тия рап революции и закопаха жанра. Сори, това не ми харесва. Ако искаш, спри да ми говориш и другия път, като дойдеш в София, не ми се обаждай точно заради това. Ще бъде умно и разумно.

Тогава наградата за концертно присъствие наистина си беше за Глория, това всеки ще го признае. Но от друга страна, сериозно ли сте имали очаквания за тази награда? Всички знаем политиката на Митко. Даже самите казахте преди няколко дни, че той няма нищо общо с самостоятелните концерти на Глория и съответно нищо не взима. Тогава остават само концертите за рожденият ден и наградите за 2014 година. За тях си е напълно заслужена победата на Галена.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Злобни жени, ужас! :mf_surrender:

 

Аз ще се разправям с тях.

 

Едната е грозна като гъз. Не й остава друго освен да мълчи и да дава плюсове на противниците ни. Отвратителна жаба!

Не съм ви противник, бе. :1000 (29): Не сме на война, не може по всяка тема да сме на едно мнение просто.

 

Как разбра, че съм се обидила? Нито пък съм ти скачала, просто ти обясних моето виждане, което очевидно не ти допада. Това не означава, че ще ти се обидя. Не съм от хората, които ще се разсърдят на някой, защото има мнение различно от неговото. Реагираш излишно остро в момента на казаното от мен. Точно тук няма да влизам в подробности.

Страх ме е да не се обидиш, както и Кондома.

С 2 думи, последно обобщавам, а пък вие си продължавайте - исках да кажа само, че "Шефката" ще мине и замине, както ще минат и заминат много други песни от тая година и не само, времето ще покаже кой ще остане. Няма да имам проблем да е който да е, стига да го заслужава. И тая година ще изпратим, обаче вредата, която се нанася на жанра от нещата, за които изписах тия фермани, остава и засяга и други изпълнители. Фолкът минава на заден и всъщност вече не е никакъв фолк, а мазна чалга и примеси на рап. Козируваме на някакви маргиналчета от попа и рапа, които ни трепят по всички показатели от 2012 г. насам. Турнета няма, Арена е празна. Ние говорим за "Шефката". Нека говорим за качеството, хорааа! Време е. Щото ей такива с парите като Галена диктуват правила и ще е добре да е за хубаво. Само това исках да кажа, помисли и ще видиш, че съм прав. Хубавите песни преди всичко! После пак си бройте гледания и всичко. Песни ми се слушат. Лошо ли е?

Не реагирам остро, пука ми за жанра. Не се правя на Камелията на форума, просто не ми е все тая. Говори ми се за музика, слуша ми се музика. Убий ме с камъни! :1000 (29): :1000 (29): Като дойдеш в София, ще ти излея една кано вино във врата, че не ме слушаш. :1000 (29): И скариди до припадък, докато не ме чуеш. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тогава наградата за концертно присъствие наистина си беше за Глория, това всеки ще го признае. Но от друга страна, сериозно ли сте имали очаквания за тази награда? Всички знаем политиката на Митко. Даже самите казахте преди няколко дни, че той няма нищо общо с самостоятелните концерти на Глория и съответно нищо не взима. Тогава остават само концертите за рожденият ден и наградите за 2014 година. За тях си е напълно заслужена победата на Галена.

Имали сме, да.

Но големият ми проблем тогава беше наградата за албум, която също беше за Глория - за Кулите, а я дадоха на Марче, която сама си изкупи тиража.

Аз изпсувах от моето място и вярвай ми, идваше ми, като слизаше от сцената, да я дръпна настрани и да ѝ кажа няколко неща, ама ми се стори толкова смешно. После го попиляхме това джудже в мрежата и тя ни изпоблокира.

Но като се замисля, и Глория не заслужава защити - тогава сподели една моя публикация в интасграм като принтскрийн, но я изтри след броени минути, щото усети, че съм засегнал нейни колеги в цялата работа и я хвана шубето. Така че и тя не заслужава тая жертва, особено пък към днешна дата, но за тогава си беше грубо.

 

Не е ок да има нечестно раздадени награди, без значение кой е ощетеният и кой - възползвалият се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм ви противник, бе. :1000 (29): Не сме на война, не може по всяка тема да сме на едно мнение просто.

Страх ме е да не се обидиш, както и Кондома.

С 2 думи, последно обобщавам, а пък вие си продължавайте - исках да кажа само, че "Шефката" ще мине и замине, както ще минат и заминат много други песни от тая година и не само, времето ще покаже кой ще остане. Няма да имам проблем да е който да е, стига да го заслужава. И тая година ще изпратим, обаче вредата, която се нанася на жанра от нещата, за които изписах тия фермани, остава и засяга и други изпълнители. Фолкът минава на заден и всъщност вече не е никакъв фолк, а мазна чалга и примеси на рап. Козируваме на някакви маргиналчета от попа и рапа, които ни трепят по всички показатели от 2012 г. насам. Турнета няма, Арена е празна. Ние говорим за "Шефката". Нека говорим за качеството, хорааа! Време е. Щото ей такива с парите като Галена диктуват правила и ще е добре да е за хубаво. Само това исках да кажа, помисли и ще видиш, че съм прав. Хубавите песни преди всичко! После пак си бройте гледания и всичко. Песни ми се слушат. Лошо ли е?

Не реагирам остро, пука ми за жанра. Не се правя на Камелията на форума, просто не ми е все тая. Говори ми се за музика, слуша ми се музика. Убий ме с камъни! :1000 (29): :1000 (29): Като дойдеш в София, ще ти излея една кано вино във врата, че не ме слушаш. :1000 (29): И скариди до припадък, докато не ме чуеш. :1000 (29):

 

Нали каза, че е най-добре да не ти се обаждам , как ще стане това тогава? :1000 (29):

 

Ако го направиш, ще те вържа и ще ти пея "Шефката" цяла вечер, обещавам ти! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледахте ли Анелия в Скъпи наследници? Много готино се представи. :Vishenka_05:

 

П.П.

3 дни

Радвам се, че все пак са останали адекватни модератори тук!! Справедливостта възтържествува!!! Вече мога да си лягам :3fdb8960598fa63e:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали каза, че е най-добре да не ти се обаждам , как ще стане това тогава? :1000 (29):

 

Ако го направиш, ще те вържа и ще ти пея "Шефката" цяла вечер, обещавам ти! :3fdb8960598fa63e:

Шегувах се, бе - оле, това общуване в интернет разваля всичко. :1000 (29):

Абе, само да вкараме две-три глътки и знаеш ли как ще спре да ми пука за жанра... :1000 (29):

Но да, мнението си ми остава такова до момента, в който не видя, че тия квачки започнат да се стараят да си тежат на мястото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1000%20(10).gif1000%20(10).gif

 

А какво е "Да гори в любов" в сравнение с "Не се изтриваш"? Точно пик (по-силен период, по-върхова точка) е! Не сме баба Ванга, за да знаем какво ще се случи в бъдещето, него не го коментираме.

 

Не мога да повярвам, че днес уж интелигентни хора умишлено се правят на малоумни и неразбрали, въртят и сучат по най-нелепия начин, защитавайки нещо, в което е ясно и на малко дете, че няма логика.

"Да гори" е хита на 2018-та, а "Не се изтриваш" един от хитовете на 2017-та.

 

Не може да определяш всяко следващо успешно парче в кариерата на един изпълнител като пик, когато говорим за песни от един период, който в случая наричаме Ренесанс.

 

Този ренесанс започна с Не се изтриваш, но все още не е приключил. Като свърши ще дискутираме и ще определим пик и край.

 

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

ПРОСТ

обида ли е ?

Банът му е за коментара му към Лакибебе, който беше твърде краен и неоснователен. Жената нищо не му е направила и не заслужава подобно отношение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...