Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

не е вярно ! Нагла лъжкиня!!!!! Колко ти плаща Преса, ма, продажнице долна!!!!!

 

 

3 дни за Danger.

 

serbotinche и Danger. 3 дни................................а този горе още се вихри из форума?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

serbotinche и Danger. 3 дни................................а този горе още се вихри из форума?

 

Къде се е вихрил? Не видях той да каза нещо обидно. Ти защо се месиш където не ти е работата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

serbotinche и Danger. 3 дни................................а този горе още се вихри из форума?

 

Аман от тебе. Постоянно си тука, мълчиш като навряна в кучи гъз и само някой да каже нещо на въпреки на Danger. си първа писта. Вземи го осинови най-накрая и да се приключва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Осъзнайте се вече, че ставате все по-ужасни и двамата. Стела ти особенно. Разочароваш и то много. :mf_surrender:

 

Ами за нас поне е нещо ново да сме ужасни, докато ти винаги си била такава. Позволи ни и на нас да видим какво е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами за нас поне е нещо ново да сме ужасни, докато ти винаги си била такава. Позволи ни и на нас да видим какво е.

 

Вредиш и на момичето и то много.

90% от форума я намрази. Дано се осъзнае на време. :mf_surrender:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вредиш и на момичето и то много.

90% от форума я намрази. Дано се осъзнае на време. :mf_surrender:

Ти изобщо не знаеш за какво става въпрос, не съм общувал с момичето от седмици.

 

Не мога да командвам хората. Всеки си има глава на раменете.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

serbotinche и Danger. 3 дни................................а този горе още се вихри из форума?

миличка тука няма обида

 

'не е вярно ! Нагла лъжкиня!!!!! Колко ти плаща Преса, ма, продажнице долна!!!!!'

Link to comment
Сподели в други сайтове

@lakibebe

 

Остани по бельо, надуй този мегахит и изтанцувай един кючек в скута на мъжа ти:

 

 

Поставям ти задача да направиш песента ХИТ в Македония. 1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(6).gif

:yelling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На партито Галена с "Шефката" - 3 пъти, "Просто шоу" - 1 път, "Феноменален" - 2пъти, "Моро му" - 1 път. :1000 (19):

Хората все още се радват на шоуто.

Тази пък пак във филмите.Дори да беше вярно не ми се мисли по какви дупки ходиш,че пускат такива цигании. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази пък пак във филмите.Дори да беше вярно не ми се мисли по какви дупки ходиш,че пускат такива цигании. :mf_surrender:

 

:roll1: :roll1:

 

Какви дупки те гонят? Тия песни звучат във всяка дискотека. Ти какво очакваш да пускат - трио Сопрано ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо, бате? И тя ли ти харесва?

Ко? Не! Но поне знам коя е. Имаше една къдрава с рисуван нос, не мога да й запомня името, е от нея ме избива на агресия!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ко? Не! Но поне знам коя е. Имаше една къдрава с рисуван нос, не мога да й запомня името, е от нея ме избива на агресия!

 

:roll1: :roll1:

 

Много съм зле, чак почнах да се чудя коя е. Може да ни излезе късметът и Луна да й издейства фалшив ТЕЛК с голяма категория. Като види сигурен доход, белким се откаже от пеенето. :3fdb8960598fa63e:

 

Кво ли се маем и ние. Пайнера щом Марина Тошич се опита да налага 2 години, натрапването на Джулката не ни мърда поне 8.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1:

 

Какви дупки те гонят? Тия песни звучат във всяка дискотека. Ти какво очакваш да пускат - трио Сопрано ли?

Дискотеките не отварят в 20:30 ,което означава,че Стелито е била в някоя кръчма от което следва пък,че единствената песен,която евентуално биха пуснали ще е Шефката,тъй като е единствената песен от изброените,която може да бъде изсвирена от оркестър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1:

 

Много съм зле, чак почнах да се чудя коя е. Може да ни излезе късметът и Луна да й издейства фалшив ТЕЛК с голяма категория. Като види сигурен доход, белким се откаже от пеенето. :3fdb8960598fa63e:

 

Кво ли се маем и ние. Пайнера щом Марина Тошич се опита да налага 2 години, натрапването на Джулката не ни мърда поне 8.

Тошка ще вземе да стане известна в Сърбия - новата Рени! Надявам се втората да последва съдбата на адашката си Жулиета! Луна да развързва кесията!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дискотеките не отварят в 20:30 ,което означава,че Стелито е била в някоя кръчма от което следва пък,че единствената песен,която евентуално биха пуснали ще е Шефката,тъй като е единствената песен от изброените,която може да бъде изсвирена от оркестър.

 

Сякаш в кръчмите никога не пускат mp3-ки или песни от youtube.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...