Jump to content



Online: Емилия - Само тебе искам


Препоръчани коментари

  • Отговори 48
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Уби ги, брутално добра песен, красива Емилия, отдавна не е била чак така хубава, просто пръсна. Подскачам в хола от кеф, ще дам по-обстоен коментар по-късно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е хубава! Прилича ми на "Не се изтриваш" в припева, но е нормално предвид, че Даниел Ганев е композитор на песента. Видеото е хубаво. Като цяло доста добър цялостен проект, както и "Завинаги" тази година за Емилия ми харесаха най-много. :)

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм очаквала така да се завъртят нещата в чалгата. Проектите на Емилия да ме изненадват и оставят с отворена уста, а тези на Галена едвам да изтрая да изгледам, изслушам. :)

Текстът, видеото, изпяването...всичко е отлично! Нищо изтъркано и досадно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не харесвам Емилия принципно много, но тук не мога да си изкривя душата - всичко е ТОП! Клипът ме изненада колко силен е, особено безцветните кадри са брутални, браво.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емили рядко пуска слаба песен, тази ми хареса още от първо слушане. Страшно много вдигна нивото с последните си проекти.

Дуетът с Емрах, баладата и тази - силна година за нея. Браво!!

Мисля че след като се омъжи с Жорж, се разхубави още повече, песните и кариерата й, тръгнаха в още по-добра посока и като цяло тази любов, мисля че й дава адски много в кариерен план!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емата пръска тая година. Клипа е един от най-добрите й, а тя изглежда по-яка от всякога.

Песента ми харесва, звучи хитово, но в припева спокойно може да запееш - Само да те питам спиш ли с телефона. Тоя Ганев вече почна с номерата на Оцко. Една песен я преработва за няколко певици. Смешник.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Музиката е поредната претоплена манджа на Ганев, а текста не знам защо са го писали цели трима души, пак не из се е получило.

Вие наистина ли смятате, че това е най-доброто видео на Емилия? При наличието на Не виждам и Мечтата ми вземи това твърдение звучи смешно. Само черно - белите кадри са хубави.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трима текстописци и накрая.. "ето го пристига - мъж за милиони" ,"само тебе искам" и още куп банализми :mf_surrender:

Не ме грабва нещо, изтъркана мелодия и още по-изтъркан текст. Клипът с чернобелите кадри е екстра, това другото с колата и тия изроди вътре нещо не го схващам - супер кичозно и отблъскващо, какви са тия маски, какъв е тоя грим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трима текстописци и накрая.. "ето го пристига - мъж за милиони" ,"само тебе искам" и още куп банализми :mf_surrender:

 

Е, онова дето съскат като змии като я видят е арно... :clap:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, онова дето съскат като змии като я видят е арно... :clap:

По принцип да, ама - "да ме видят всичките светици", "свещи в ръката си дяволи да ститскат" ми е малко в повече. Тя Емито никога не е имала проблем с тия неща де, в една друга песен пееше "ако щеш в църквата спи няма да се върна". Може и аз да съм дребнав, ама не ми е приятно да слушам подобни неща. Или другата умнотия на Мариета Ангелова "вдигнал ръце Господ умихва се и с пръсти щрака" :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

По принцип да, ама - "да ме видят всичките светици", "свещи в ръката си дяволи да ститскат" ми е малко в повече. Тя Емито никога не е имала проблем с тия неща де, в една друга песен пееше "ако щеш в църквата спи няма да се върна". Може и аз да съм дребнав, ама не ми е приятно да слушам подобни неща. Или другата умнотия на Мариета Ангелова "вдигнал ръце Господ умихва се и с пръсти щрака" :mf_surrender:

Чакам песен с текст Да не ми е сестра хаха...иначе добър проект

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много готина песен, но текстът... Ебати тъпотията. А е писан от трима души... :blink: Т'ва, поп-фолк певците са ебати ограничените. 100 маймуни се чекнат на един клон, все едно няма други. Те самите не усещат ли нужда от промяна и разнообразие, та всички се бутат при 2-3 имена по отношение и на текстовете, и на музиката. Абе, да вземат някой новобранец на 20-на години, има шанс да им направи много по-добър/а текст/музика.

 

Иначе Емилия е страхотна. Но не ми харесва как си похабява възможностите с посредствени неща. Тук с един изпипан текст би се получило нещо супер добро.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...