Jump to content



Online: Деси Слава - Много съм добра


Препоръчани коментари

  • Отговори 77
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Нещо не ми допадна на първо слушане. Пак импровизира прекалено с гласа.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента ме грабна от първо слушане.Десислава не ми допада на всички кадри,включително и началният,но на някои от тях е зверски яка. :Vishenka_05:

Парчето е готов хит.Не си много добра Деска,най-добрата си! :walkman:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми се слушаше точно комерсиално, но това поне има заряд и изпяването е супер. Гледам, че се е изявила и като сценарист. Зарибено е, макар че малко повече мелодия в припева нямаше да е зле :1000 (19): Звучи хитово, ще си го пускам :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яка ееее, изкефи ме. В стила на Въртележката и Дай ми още. Искаше ми се да го смени тоя Ганев. Малко се изтърка.

Иначе клипа ми е много евтин, леко пошъл даже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надявах се да не е точно този тип песен, добре че доброто изпяване я спасява донякъде. Просто припевът ми е зле, никаква кулминация и се слива с куплетите. Уф... Знаех си, че щом пише 10 реда в Инстаграм и един вид се извинява да очакваме нещо комерсиално, няма да е нещо кой знае какво. Наистина много ми се искаше да се завърне ударно като Преслава, че дори и Цветелина Янева (говоря за "Честито"), но не би... Във видеото е симпатична, но й статична, така че да не трябва много обработка. Като цяло проект, който не ми стои до името й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хит по дискотеките ще е ама за 3 месеца .На мен ми се иска някакви запомнящи се песни тип В твоите очи и В друг живот.Но и тази е яка но за зима 2018 и дотам.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една от най-слабите й песни, може би. Няма някакъв ударен момент, всичко ми е много еднакво в песента - музика, текст, клип, нищо впечатляващо и различно. Слабо завръщане, а трябваше да се завърне с ударен хит, както направи Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е странна. А много се е променила в лице. :1000 (24):

 

 

Песента ми се стори доста тъпа, но я изтърпях до края и може би ще си я пускам. Само Деса и Преса могат с един глас да компенсират... Текстът е доста тъп, както и видеото, чийто край беше такова клише. Но пък очаквах да му резне гръкляна, след И на всички като тебе. :dontknow: :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Започва много обещаващо, като хит, който ще гърми здраво. Слушаш, слушаш и накрая нищо. Бомбата не гръмва...никакво развитие, никаква кулминация. Жалко.

Иначе изпяването е топ.

 

Визиите й са потрес. Нямам против да е дебела, но с тея къси и дебели бутове не върви някак късата рокля. Смешна е.

А онова тоалетче, с което лежи във водата, е тотална гавра със самата нея. Кви са тея цици? И най-лошото е, че очевидно си мисли, че е секси. :mf_surrender:

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като цяло нивото не е толкова ниско, колкото са страхувах, че ще бъде- ударна песничка със средно добър клип и хитов потенциал. Но за жалост не ми идва и достатъчно силно като за завръщане. Искаше ми се да остави всички с отворени усти, но явно ще трябва да почакаме някой друг проект.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента не е толкова зле, колкото очаквах, доброто изпяване я спасява.

Видеото не е много за коментиране, Десислава по-добре само да си пее, вместо да се "вдъхновява" от клипове на Дженифър Лопес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...