Jump to content

Вечните хитове на поп-фолка.


Препоръчани коментари

1. Камелия - Залеза и зората

2. Слави и Годжи - Жива рана

3. Орхан Мурад - Хиляди слънца

4. Камелия - Ти си

5. Малина и Азис - Черните очи

6. Деси Слава - Две сърца

7. Анелия - Само мене нямаш

8. Ивана - Нещо нетипично

10. Камелия - Луда по тебе

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Камелия - Ти си

2. Камелия - Луда по теб

3. Камелия- Залеза и зората

4. Софи Маринова - Плачещо сърце

5. Тони Дачева - Бедни и богати

6. Румяна - Две очи разплакани

7. Гергана - Губя те бавно

8. Анелия - Само мене нямаш

9. Ивана - Шмпанско и сълзи

10. Десислава - Две сърца

Link to comment
Сподели в други сайтове

1.Луда по тебе

2.Две сърца

3.Шампанско и сълзи

4.Плачещо сърце

5.Ти си

6.Губя те бавно

7. Само мене нямаш

8. Залеза и зората

9.Бедни и богати

10. Две очи разплакани

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Камелия - Залеза и зората

2. Слави и Годжи - Жива рана

3. Орхан Мурад - Хиляди слънца

4. Камелия - Ти си

5. Малина и Азис - Черните очи

6. Деси Слава - Две сърца

7. Анелия - Само мене нямаш

8. Ивана - Нещо нетипично

10. Камелия - Луда по тебе

 

 

1. Камелия - Ти си

2. Камелия - Луда по теб

3. Камелия- Залеза и зората

4. Софи Маринова - Плачещо сърце

5. Тони Дачева - Бедни и богати

6. Румяна - Две очи разплакани

7. Гергана - Губя те бавно

8. Анелия - Само мене нямаш

9. Ивана - Шмпанско и сълзи

10. Десислава - Две сърца

Обострена от есенното време шизофрения или пародия, в главните роли на която са решили да участват феновете на една бездарница? :whistling:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сашо, прати и на мен как да гласувам, бре. :whistling:

Шампанското- истинският победител, без манипулации!

Официалните класации през годините го доказват! Ивана терминатор! :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отсъствието на "Нещо нетипично" и "Погледни ме в очите" е повече от абсурдно.

 

Отсъствието на много неща е повече от абсурдно, както и присъствието на доста такива също, но все пак бройката цифрата 10 не е разтегателно понятие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, много се изложи с този вот. Предполагам първо си гласувал по съвест, но след това Сашо ти е писал Лс, че Луда по теб е с шанс за първо място и много бързо пренареди вота. Поне да си беше изтрил стария пост...

 

За Сашо е ясно, че бави резултатите, за да агитира и преждевременно е сметнал резултатите, в които Две сърца е водила. Не може на другите етапи да се дава по 2 дни за вот, а на последния етап, докато Луда по теб не поведе...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Деси Слава - Две сърца

2. Тони Дачева - Бедни и богати

3. Ивана - Шампанско и сълзи

4. Анелия - Само мене нямаш

5. Гергана - Губя те бавно

6. Камелия - Залеза и зората

7. Румяна - Две очи разплакани

8. Софи Маринова - Плачещо сърце

9. Камелия - Ти си

10. Камелия - Луда по теб

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Плачещо сърце - Софи Маринова

2. Шампанско и сълзи - Ивана

3. Губя те бавно - Гергана

4. Само мене нямаш - Анелия

5. Бедни и богати - Тони Дачева

6. Ти си - Камелия

7. Две очи разплакани - Румяна

8. Луда по теб - Камелия

9. Две сърца - Десислава

10. Залеза и зората - Камелия

 

Гласувам за това колко харесвам песните, а не какви хитове са.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В крайна сметка това си е класацията на Сашо. На всички ни беше ясно с каква цел я направи. Нормално е като не му излизат сметките, да се опитва да агитира и манипулира вота. :D

 

Уж класациите не били важни, наградите също, гледанията и те, а феновете на мис чичовци за пореден път ни показват, колко всъщност ги вълнуват тия неща. Това е може би най-комплексираната "агитка" в чалгата.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

В крайна сметка това си е класацията на Сашо. На всички ни беше ясно с каква цел я направи. Нормално е като не му излизат сметките, да се опитва да агитира и манипулира вота. :D

 

Уж класациите не били важни, наградите също, гледанията и те, а феновете на мис чичовци за пореден път ни показват, колко всъщност ги вълнуват тия неща. Това е може би най-комплексираната "агитка" в чалгата.

Един свръх точен коментар. Браво!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси беше написал грешен пост, при което му писах да го поправи. Признавам, че му казах кои песни се бият за първото място. Голяма драма стана, нали и на вас не ви пукаше за класацията?

Като гледам постовете на някои други ми се струва, че и там е имало агитация.

 

Друго - Никога етапите не са били по 2 дена. Срока е бил между 5 и 7 дена, според зависи дали е имало активност. На 2ра страница съм написал сегашния срок - 20ти ноември , понеже е финал и написах, че тоя път ще е по-дълъг кръга.

 

И накрая - за да са всички спокойни, въпросния вот, няма да го зачитам. Признавам, че сгафих с това, че писах на фокса.

 

Повече няма да се обяснявам. А кой е комплексар, човека с двойна самоличност е последния тук, който може да коментира. Явно е забравил за двойното му гласуване на него и Симона, че стана за гавра и до ден днешен си прайм ташак с това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Междудругото, намирам за проява на огромно лицемерие баш от страна на двама фена на точно на Ванча да скачат и недоволстват, и дори няма да конкретизирам имена и мероприятия защо.

 

На който не му изнасят резултатите, да си спретне алтернативна анкета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Луда по тебе

Залеза и зората

Ти си

Губа те бавно

Плачещо сърце

Бедни и богати

Две очи разплакани

Само мене нямаш

Шампанско и сълзи

Две сърца

Link to comment
Сподели в други сайтове

Междудругото, намирам за проява на огромно лицемерие баш от страна на двама фена на точно на Ванча да скачат и недоволстват, и дори няма да конкретизирам имена и мероприятия защо.

 

На който не му изнасят резултатите, да си спретне алтернативна анкета.

Ама въобще не ни дреме, какво намираш за редно и какво мислиш. Спести ни го. :1000 (29):

Ние сме в правото си да изразим възмущение от нагласената класация. Още повече, че сигурно през всички кръгове се е провеждала агитация от страна на Сашо. На финала просто Фокса го издаде. :1000 (29):

 

Правите пропаганди, броите и пресмятате гледания като луди, наговаряте се как да гласувате в класации, а после твърдите, че тия неща не били важни. Каква заслепена обсесия по мис чичовци. :1000 (29): Пък и нагли, на всичкото отгоре ще ми се изкарват и капацитети и големи разбирачи. Хах.

 

Саше, гледай аз да не почна да си правя ташак с теб. Не е като да няма за какво. На няколко пъти ми агресираш и се опитваш да хапеш, но внимавай да не те почна аз. Просто предупреждавам, да си знаеш. Че какъвто си нервак да не вземе да те избива все по-често студена пот като влизаш във форумчето. :1000 (29):

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама въобще не ни дреме, какво намираш за редно и какво мислиш. Спести ни го. :1000 (29):

Ние сме в правото си да изразим възмущение от нагласената класация. Още повече, че сигурно през всички кръгове се е провеждала агитация от страна на Сашо. На финала просто Фокса го издаде. :1000 (29):

 

Правите пропаганди, броите и пресмятате гледания като луди, наговаряте се как да гласувате в класации, а после твърдите, че тия неща не били важни. Каква заслепена обсесия по мис чичовци. :1000 (29): Пък и нагли, на всичкото отгоре ще ми се изкарват и капацитети и големи разбирачи. Хах.

 

Саше, гледай аз да не почна да си правя ташак с теб. Не е като да няма за какво. На няколко пъти ми агресираш и се опитваш да хапеш, но внимавай да не те почна аз. Просто предупреждавам, да си знаеш. Че какъвто си нервак да не вземе да те избива все по-често студена пот като влизаш във форумчето. :1000 (29):

 

Ама не говори под общ знаменател. Нито Сашо, нито пъ който и да било ме е наговарял как да гласувам. Гошеми хора сме!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз искам моя глас да не се брои.

Харесва ми, че Сашо се изказа по ситуацията и няма смисъл от драма.

Обаче не ми харесва тенденцията, че красива и прекрасно изпята песен като Две сърца умишлено се поставя на последно място от група хора и не искам да участвам в последния кръг. Дано всички са доволни :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, много се изложи с този вот. Предполагам първо си гласувал по съвест, но след това Сашо ти е писал лс.

 

Да, така е, написах го по горе. И какво от това? Кама пак троши главите на всички....

 

Вижте какво, и да се скъсате от рев това никога няма да го промените. Запомнихте ли? НИ-КО-ГА!

 

Просто факти, нищо лично....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не желая моя вот да се счита. Не желая да участвам в избиването на комплекси на камелотите. Ако агитивахме да са гласували Амброжка, Нено, Лукас, Симеонова и т.н.

 

Нека се радват на опороченото си първо място на воля...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не желая моя вот да се счита. Не желая да участвам в избиването на комплекси на камелотите. Ако агитивахме да са гласували Амброжка, Нено, Лукас, Симеонова и т.н.

 

Нека се радват на опороченото си първо място на воля...

Ама ако беше Десислава първа, нямаше да има проблем нали ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, така е, написах го по горе. И какво от това? Кама пак троши главите на всички....

 

Вижте какво, и да се скъсате от рев това никога няма да го промените. Запомнихте ли? НИ-КО-ГА!

 

Просто факти, нищо лично....

1. "Шампанско и сълзи" е огромен хит, ако ще и на 29 място да я сложиш.

2. Ивана пее по-хубаво от Камелия!

3. Никой не се къса от рев, всички сме дъртички вече за това, ти най-вече!

 

Подкрепям останалите, нека и моя вот да не се зачита!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама ако беше Десислава първа, нямаше да има проблем нали ?

Нямам проблем и Кама да е първа. Нямам против и фенските агитации. Но чак да казваш на кой и как да гласува...

Освен това ако ми е важно с 5 лс-та ще направя Деса първа.

 

Айде ако искаш направи анкета Две сърца срещу Луда по теб, да видиш как бързо ще ви повехне ентусиазма. Както след всяка анкета Деса срещу Кама.

 

Ти намираш ли за нормално и адекватно провеждането на тази класация. Остави коя ще е първа... Да мрънкаш как феновете на Ивана злобели и агитирали, а да занимаваш хората как да гласуват. Дори и такива, които не влизат...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам проблем и Кама да е първа. Нямам против и фенските агитации. Но чак да казваш на кой и как да гласува...

Освен това ако ми е важно с 5 лс-та ще направя Деса първа.

 

Айде ако искаш направи анкета Две сърца срещу Луда по теб, да видиш как бързо ще ви повехне ентусиазма. Както след всяка анкета Деса срещу Кама.

 

Ти намираш ли за нормално и адекватно провеждането на тази класация. Остави коя ще е първа... Да мрънкаш как феновете на Ивана злобели и агитирали, а да занимаваш хората как да гласуват. Дори и такива, които не влизат...

Ама изобщо не ме интересува Деса или Кама е по- напред в някакъв форум! Да гласува всеки , кой как намери за добре. Не мисля,че това ще ме откаже да си слушам Кама , така че ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така...

Моля модератор да затвори темата.

 

 

Резултатите са ясни:

 

1- място - Две сърца - Десислава (211т.)

2- масто - Шампанско и сълзи - Ивана (207т)

3- място - Ти си - Камелия ( 191т)

4-масто - Само мене нямаш - Анелия (190т)

5- място - Луда по теб - Камелия ( 178т)

6- място - Залеза и зората/ Губя те бавно - Камелия/Гергана (183т)

7-място - Плачещо сърце - Софи Маринова ( 161т)

8-място - Две очи разплакани - Румяна ( 158т)

9- място - Бедни и богати - Тони Дачева (149т.)

 

Значи признах си вината с Фокса- не му зачетох поста - Пак недоволни. Аз ако трябва да събирам постове в колко от тях песните на Камелия бяха на последните места, щеше да стане олелия.

 

Така, мислех след 20ти да го напиша, но вече много се изнервих и смятам да ви кажа едно чао на всички. Сигурно ще влизам да ви чета от време на влеме но с постовете бях до тук.

Беше ми приятно през всичките тея години да коментираме и да спорим, но всяко нещо си има и начало и край. А и установих, че напоследък повече се напрягам, като влизам тук от колкото да се забавлявам.

Иначе нищо лично към никой ;) късмет !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама въобще не ни дреме, какво намираш за редно и какво мислиш. Спести ни го. :1000 (29):

Ние сме в правото си да изразим възмущение от нагласената класация. Още повече, че сигурно през всички кръгове се е провеждала агитация от страна на Сашо. На финала просто Фокса го издаде. :1000 (29):

 

Правите пропаганди, броите и пресмятате гледания като луди, наговаряте се как да гласувате в класации, а после твърдите, че тия неща не били важни. Каква заслепена обсесия по мис чичовци. :1000 (29): Пък и нагли, на всичкото отгоре ще ми се изкарват и капацитети и големи разбирачи. Хах.

 

Саше, гледай аз да не почна да си правя ташак с теб. Не е като да няма за какво. На няколко пъти ми агресираш и се опитваш да хапеш, но внимавай да не те почна аз. Просто предупреждавам, да си знаеш. Че какъвто си нервак да не вземе да те избива все по-често студена пот като влизаш във форумчето. :1000 (29):

 

Ти си изразявай възмущение колкото искаш, все едно ме интересува нали. Интересно обаче че се видял в поста ми, при условие че твойто мнение ми е без всякаква стойност, дори да го бях видял.

 

И не, аз не глася класации, анкети или други според както ми изнася, обаче продължава да ми е смешно, чак тъжно, как хора, за които е всеизвестно че не просто агитирате за гласове, ами направо си ги гласите както ви скимне, се вълнувате от анкета, която уж не ви вълнуваше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...