Jump to content


Раздават ли изпълнителите автографи?


Препоръчани коментари

Преди години изпълнителите на "Пайнер" като че ли бяха много по - истински, по - човечни и по - земни.1000%20(23).gif Тогава не отказваха автографи и се снимаха с феновете. Защо вече не го правят? Кое според вас ги накара да се надуят и да си повярват?

Разкажете за вашите срещи с изпълнителите и впечатленията ви от тях. От кои изпълнители имате автографи и снимки? А при желание, можете да качите и снимки с тях.1000%20(19).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога не съм искал автографи. НЕ помня откъде бях получил от Нелина и Борис Дали. Наистина нямам спомен. :1000 (29): :1000 (29): Но не е било на концерт.

 

Даже като съм бил на участия на Коцио и разни други е било съвпадение. Като цяло ми е все тая. С днешна дата са и морално остарели фолк изпълнителите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В днешно време просто никой не иска автографи, защото звездите са на един клик разстояние. :3fdb8960598fa63e:

Само така изглежда. Питах във фейсбук Райна дали ще раздава автографи след концерта, а тя така и не ми отговори. преди като че ли беше по - мила, сега е друга.

Сигурно пасмината от гейове, които се наричат гримьори и фризьори им четкат самочувствието до небесата. :puke: :yucky:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1:

Изобщо не ти личи на колко години си...

Какви автографи, кой в днешно време иска такива неща?

Снимки правят постоянно, ако ти не знаеш къде и как да си поискаш е друга тема. Отиди на клуб и се снимай.

Райна да не е длъжна да търпи да й досаждат непознати във фейса?

Милото дете.. автографи иска да събира. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, това пък автографа е такава отживелица, при положение, че може за секунда да си изкараш телефона и да си направиш снимка с изпълнителя - нещо, което наистина да ти остане за спомен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз имам до момента автографи от Валя, Вероника, Гергана, Деси Слава, Елена, Милица, Райна.

Най - много искам да имам автографи от Анелия и Магда. Даже си имам една картичка на Анелия от 2007 и само чакам да ни гостува, за да получа автограф от нея. :jump:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато се искаха подписи, не всеки имаше фотоапарат в къщи, а да не говорим, че лентите и проявяването на снимки струва пари и отнемаха време. Сега всички имаме камери на телефоните и можеш да се снимаш за спомен вместо да искаш автограф.

И все пак аз имам няколко книги подписани от авторите им, чалгарките какво да ми подпишат, някоя да не е направила албум и да му е направила промоция?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз имам доста автографи от Райна, Борето, Коцето, Галена, Емилия, Гергана и не помня други, но всички са ми на касеткте им, дисковете им, плакати, картички. Така само на лист не ми е интересно. На лист само, ако съм нямала на какво да разписват.

Райна ми е разписвала абсолютно всичко- касетки, дискове, списания, плакати, картички ама това преди години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз имам до момента автографи от Валя, Вероника, Гергана, Деси Слава, Елена, Милица, Райна.

Най - много искам да имам автографи от Анелия и Магда. Даже си имам една картичка на Анелия от 2007 и само чакам да ни гостува, за да получа автограф от нея. :jump:

Този пост от 2008-ма ли е или го писа в наши дни?

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помня как следобедите в дните на турнетата стоях пред входа на хотела заедно с други деца чакайки изпълнителите за автограф. Голяма тръпка беше да видиш известна личност отблизо. Всеки път имаше навалица. Хубави времена. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че кой пък ще им иска автограф. Хората ги подминават като чума ви. Само някое дете да се излъже... И то преди да го подиграят съучениците му, защото вече не са на мода чалгаджийките.

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...