Jump to content


БНТ връща в ефир "Дързост и красота"


Препоръчани коментари

Най-дългият сериал в новата история на американското кино - "Дързост и красота", се завърта с премиерни епизоди от 10-и септември (следващия понеделник) в ефира на Българската национална телевизия. Те ще се излъчват всеки делничен ден в запазения час на хитовата теленовела - 11:15 ч., с повторения в 04:40 ч.

 

Следващият понеделник (10-и септември) БНТ1 ще покаже чисто новия 3979-и епизод, който ще продължи до 11:45 ч., като Държавната телевизия ще излъчва оригиналните половичасови серии на легендарната тв сага.

 

Напомняме Ви, че в края на юни 2017 г. БНТ1 слави от ефир "Дързост и красота", като за последно бяха излъчени епизоди 3970-и и 3971-и. Лентата върви в България от 1993 г., а внезапното ѝ преустановяването тогава възмути най-върлите фенове на историята за семейство Форестър.

 

"Дързост и красота" се снима в Лос Анджелис, Калифорния. Сюжетът представя живота на собствениците на модната империя "Форестър криейшънс". Основните герои години наред бяха Ерик Форестър (Джон Маккук) - президент на модната компания, неговата съпруга Стефани (Сюзън Фланъри), техният най-голям син Ридж (Рон Мос) и Брук Лоугън (Катрин Кели Ланг), омъжвана и за бащата, и за сина Форестър.

 

Сега кастът е нацяло подновен, като излъчването на поредицата продължава и до ден днешен в САЩ. Днес (03-и септемвра) в ефира на американската телевизия CBS, която ротира "Дързост и красота" без прекъсване от 1987 г. насам, бе показана 7917-а серия, част от 31-и сезон на обичаната мелодрама.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само че най-новите епизоди са пълна простотия. Бг бабите ще се хванат за главата и ще превключат на някой индийски сериал. :1000 (29):

 

Но е добре, че го връщат, той е като емблема на БНТ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Баба ми по бащина линия, бог да я прости беше голяма почитателка. Когато бях малък с дядо ми имаха много овце и и всичките бяха кръстени на герои от сериала. Не бих седнал да го гледам, дори да го излъчват но ако някои ден приключи бих изгледал последния епизод.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нов час за сериала

Понеделник до петък 16 30ч

Повторение в 11.15

 

OMG ти нормален ли си?

 

Имах те за някакъв отракан, надъхан пичага, той ми гледа "Дързост и красота". :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

OMG ти нормален ли си?

 

Имах те за някакъв отракан, надъхан пичага, той ми гледа "Дързост и красота". :mf_surrender:

Кой ти каза че го гледам.Знам че Зайка се вълнува, та затова пускам инфо.

Да гледал съм го 90 те.Проблем?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И сега го гледаш. :3fdb8960598fa63e: Май те хвана срам. :ad:

Не ме е срам,просто не е вярно.Теб има за какво да те е срам за доста неща,та мен за един сериал ли.

И ако трябва да гледам сапунки предпочитам холивудска пред анадолска.Но не съм на такава възраст и нямам време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ме е срам,просто не е вярно.Теб има за какво да те е срам за доста неща,та мен за един сериал ли.

И ако трябва да гледам сапунки предпочитам холивудска пред анадолска.Но не съм на такава възраст и нямам време.

 

:roll1: :1000 (29):

 

Найш как обичам да правя любов с момченца, които са фенове на Брук Лоугън и Стефани Форестър. Отпусни се. Признай си греха и ще ти дам да ми поседиш в скута. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :1000 (29):

 

Найш как обичам да правя любов с момченца, които са фенове на Брук Лоугън и Стефани Форестър. Отпусни се. Признай си греха и ще ти дам да ми поседиш в скута. :3fdb8960598fa63e:

Кво да ти признавам ма.Казах ти да гледал съм го 90 те и ми навява хубави спомени от детството.Като гледам май ти си му фен.Лошо няма.Радвам се че обичаш момченца.Въпроса е дали и те те обичат.Като гледам дремеш тук денонощно.Няма ни Рич ни Торн за теб ,а само Деси/дясната ръка/

По темата нека феновете на сериала се кефят.И ти Кондоминиуме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кво да ти признавам ма.Казах ти да гледал съм го 90 те и ми навява хубави спомени от детството.Като гледам май ти си му фен.Лошо няма.Радвам се че обичаш момченца.Въпроса е дали и те те обичат.Като гледам дремеш тук денонощно.Няма ни Рич ни Торн за теб ,а само Деси/дясната ръка/

По темата нека феновете на сериала се кефят.И ти Кондоминиуме.

 

Аз, ако съм му фен, няма да ти се присмивам, че правиш тема, посветена на него. И ми излизаш с номера, че си я направил заради Зайка, щото тя го гледала. :hahaha:

 

Млад мъж, гонещ 30 години да се занимава с Торн и Рич? И ще ми говориш за секс - ти? :1000 (29):

 

Между другото в поста си казах ти да ми седнеш в скута, не аз на теб. Аз ще ти викам МА. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не защитавам lucas, нито съм привърженик на сериала, но в крайна сметка всеки може да гледа каквото иска и не трябва да бъде съден за това. Познавам хора на неговата възраст (консервативни хетерота btw), които запят My Little Pony и подобни. Какво толкова?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...
  • 3 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...