Jump to content



17 години Планета ТВ


Препоръчани коментари

И какво вдигаш рамена?

 

Освен него други трима човека казват, че "Шефката" е веднага след Грешка беше по прием. И те ли бяха в същия сектор? Или да вярваме на Слави, на който даваш плюс за всеки хейт по Галена?

 

Пак си нещо нервен и искаш да се заяждаш?

Коментирам поста на човека, а не на другите трима. Нали постнал си това.

Ти сам избираш на кого да вярваш, така? Защо аз да нямам това право.....

Освен това, все още чувам и виждам добре, па нека съм дърта. 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

АНЕЛИЯ е истинската царица на концерта! Поведение на световна звезда! Уникално сценично присъствие и пеене! Уникални хитове! Владее цялата зала, бърка в душите на хората! Красива и усмихната! Да се учат от нея! Концертът свърши след нея! Аферин, Анелийо! ДАВАЙ НИ ОЩЕ винаги!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шефката най-много да е изкъртила пришитото лице на Галя отколкото с прием.Галена едвам влизам в ТОП 5 по прием и то даже на дъното. :1000 (29):

Какъв е смисъла да се лигавиш и да пишеш несвързани глупости, само за да дразниш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв е смисъла да се лигавиш и да пишеш несвързани глупости, само за да дразниш?

Какво по-хубаво от това да дразня Галенови в неделя вечер?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак си нещо нервен и искаш да се заяждаш?

Коментирам поста на човека, а не на другите трима. Нали постнал си това.

Ти сам избираш на кого да вярваш, така? Защо аз да нямам това право.....

Освен това, все още чувам и виждам добре, па нека съм дърта. 1000%20(29).gif

 

Защо да се заяждам, попитах те защо вдигаш рамена?

 

Всеки съди главно по своя сектор, въпреки това обаче можеш да видиш хората в другите сектори дали избухват, всеки чува и вижда добре, както ти каза.

 

Естествено в различни сектори реакцията да е до известна степен различна, но тук се посочва, че Галена била лошо приета, че се била провалила. Разбираш ли, пак се опитват да изкривяват истината, за да дразнят. Сякаш това ги прави щастливи - да лъжат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И ТО не знае вече. Горкото, за диспансеризиране е. :3fdb8960598fa63e:

Каза го човекът,чийто набори вече имат деца и семейство,а той се занимава да защитава кючеци по чалга форуми и със злепоставяне на чалгарки. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

По телевизията не изглеждаше кой знае какъв приемът на Шефката. Много лошо заснемане на цялото представяне на Галена. Бледнее пред АНЕЛИЯ - гвоздеят на вечерта. Не знам на монтажистки предпочитания или доплащане се дължи, но на АНЕЛИЯ изявата беше много звездно и професионално поднесена - приемът на тоталните хитове Зоопарк и Дай ми още са твърдо над Шефката, поне това виждат зрителите на ТВ Планета, пък какво е било в залата, ще си знаят тези, които са присъствали там.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо да се заяждам, попитах те защо вдигаш рамена?

 

Всеки съди главно по своя сектор, въпреки това обаче можеш да видиш хората в другите сектори дали избухват, всеки чува и вижда добре, както ти каза.

 

Естествено в различни сектори реакцията да е до известна степен различна, но тук се посочва, че Галена била лошо приета, че се била провалила. Разбираш ли, пак се опитват да изкривяват истината, за да дразнят. Сякаш това ги прави щастливи - да лъжат.

 

Имаше включваня в живо и точно е, че всички до известна степен имахме можност да видим и чуем какво става. За мен лично не беше толкова зле приета, имаше си избухване на Шефката и Феноменален. Мен ме дразни неадекватноста и, и че сама си скапва приемите по концерти.

Трябва да разграничи веднъж за винаги, концертната от клубната изява и че не може да го играе по същия начин. На клубната минава, обаче на концертната никак.

Но по-лошото е това че, Планета са я съсипали с монтажа и са отрязали изявите и с най-добър прием.

Сега за широката аудитория, отсъсваща от концерта, това прави не така добро впечатление за приема и......

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каза го човекът,чийто набори вече имат деца и семейство,а той се занимава да защитава кючеци по чалга форуми и със злепоставяне на чалгарки. :3fdb8960598fa63e:

 

Хаха, то и твои набори имат деца и семейства, но на теб специално никога няма да ти се случи. :hahaha:

 

Аз брак имам сключен, така че бягай обратно в болничното легло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаше включваня в живо и точно е, че всички до известна степен имахме можност да видим и чуем какво става. За мен лично не беше толкова зле приета, имаше си избухване на Шефката и Феноменален. Мен ме дразни неадекватноста и, и че сама си скапва приемите по концерти.

Трябва да разграничи веднъж за винаги, концертната от клубната изява и че не може да го играе по същия начин. На клубната минава, обаче на концертната никак.

Но по-лошото е това че, Планета са я съсипали с монтажа и са отрязали изявите и с най-добър прием.

Сега за широката аудитория, отсъсваща от концерта, това прави не така добро впечатление за приема и......

 

Ето това е добре поднесена градивна критика. Съгласен съм с всичко. 1000%20(33).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото е красива Емануела, толкова и тъпа! Осрала си е приема с тоя плейбек. Поне не е като другите тарикатки да намаляват звука, че да им пеят песните - плейбек до дупка! Но пък е най-красивата за вечерта!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха, то и твои набори имат деца и семейства, но на теб специално никога няма да ти случи. :hahaha:

 

Аз брак имам сключен, така че бягай обратно в болничното легло.

Естествено,че мои набори ще имат деца,но ако още живеехме в 89. Сега обаче такива хора са едници,докато при твоите набори е доста често срещано.

От детската градина ли? Такъв и аз имам,не се брои. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, "Маракеш" не беше чак зле, какво толкова... Чак да го изтрият, защото не се приела добре, нещо е съмнително и много странно... Пайнерска история. Някак си е тъпо на топ певица да й махаш ей така песните пък Татяна и Ломска с миксове все едно са прими.

 

Не беше зле като прием. Изпълнителките йяха неадекватно по време на изпълнението. Говориха си някви неща, а никой не се интересуваше. Останаха дабпросят бис, а не получиха такъв. Може би самата Галена е поискала да ги изрвжат, комплексирана от бисовете на Преслава. На дали така от Пайнер ще я изрежат без да е коментирано...

Егати налагането, егати чудото. Щом Конди онзи ден ми вика:

"Ми те толкова много хора във форума казват, че Преслава ги е убила и Галена се изложила, че човек е склонен да повярва вече..."

 

Който е бил на концерта знае, че Галена смаза с жесток прием, колкото и да режат изпълнения и да се пишат лъжи във форума. Дано Галена спре да участва в тъпите им смешни концерти вече. :mf_surrender:

 

Аз бях на концерта. И жесток прием имаха само Грешка беше, Преса и Тони Стораро при появата си. Всичко друго не беше чак масова еуфория, ами само в някои сектори... Галена, Емануела, Джена бяха на едно ниво. Да, добре приети, но не жесток прием.

Не знам защо все на Галеновите всичко ви е криво. Планета я съботирали. Ютуб я съботирали, рамания все злобяли... Ми на куция водолаз и шнорхела му пречи...

 

Приемате, че Галена никога няма да стигне нивото на Преслава и ще видите колко по леко ще ви бъде. Смирение му е майката!

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено,че мои набори ще имат деца,но ако още живеехме в 89. Сега обаче такива хора са едници,докато при твоите набори е доста често срещано.

От детската градина ли? Такъв и аз имам,не се брои. :3fdb8960598fa63e:

 

Какви набори, каква 89, какви 5 лв. Ти нито семейство ще създадеш, нито деца, в който и век да живееш.

 

Не, сключен брак, реален, живели сме заедно години. Обяснения на теб обаче не ти дължа.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не беше зле като прием. Изпълнителките йяха неадекватно по време на изпълнението. Говориха си някви неща, а никой не се интересуваше. Останаха дабпросят бис, а не получиха такъв. Може би самата Галена е поискала да ги изрвжат, комплексирана от бисовете на Преслава. На дали така от Пайнер ще я изрежат без да е коментирано...

Аз бях на концерта. И жесток прием имаха само Грешка беше, Преса и Тони Стораро при появата си. Всичко друго не беше чак масова еуфория, ами само в някои сектори... Галена, Емануела, Джена бяха на едно ниво. Да, добре приети, но не жесток прием.

Не знам защо все на Галеновите всичко ви е криво. Планета я съботирали. Ютуб я съботирали, рамания все злобяли... Ми на куция водолаз и шнорхела му пречи...

 

Приемате, че Галена никога няма да стигне нивото на Преслава и ще видите колко по леко ще ви бъде. Смирение му е майката!

Зрителите на телевизия Планета видяхме мощни приеми и на Ваня, Яница, Теди и Анелия! :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви набори, каква 89, какви 5 лв. Ти нито семейство ще създадеш, нито деца, в който и век да живееш.

 

Не, сключен брак, реален, живели сме заедно години. Обяснения на теб обаче не ти дължа.

От къде пък точно ти знаеш какви планове имам за живота ми,какво ми е семейното положение и тн,че си правиш изводи? Прави си прогнози за гледания на чалгии и не се опитвай да предсказваш моя живот.

Още по-зле щом не можеш да задържиш и един брак.Това да не е като броенето на гледания на "Шефката"? :1000 (29): Поне вече знам откъде идва злобата ти към жените.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...