Jump to content



17 години Планета ТВ


Препоръчани коментари

Как можаха точно Шефката да изрежат? :gun_bandana: Нищо де,поредното доказателство,че не е дует. :3fdb8960598fa63e:

И Маракаш не е дует. Даже и песен не е. По логиката ти.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава и тук ясно се вижда как размазва, няма така любов от страна на публиката! Иначе наистина супер тъпо за Галена, да хванат да си оправят правата, все има нещо...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава ги СМАЗА. Вече не можете да лъжете че галя беше с по-голям прием от нея.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава и тук ясно се вижда как размазва, няма така любов от страна на публиката! Иначе наистина супер тъпо за Галена, да хванат да си оправят правата, все има нещо...

Не могат да ги оправят щом е featuring

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на Деса и Фики е изрязан биса. Иначе на записа Деса изглежда по добре, отколкото впечатленията на живо, които имах. Но няма нищо общо с Деса от концерта 2014 в НДК.

 

Иначе е нормално да изтрият Маракеш и Пей сърце. Малко ли се излагаха... Вие какво очаквахте... Поредното доказателство за кофти приема на Галена. Чак я изразяли... :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на Деса и Фики е изрязан биса. Иначе на записа Деса изглежда по добре, отколкото впечатленията на живо, които имах. Но няма нищо общо с Деса от концерта 2014 в НДК.

 

Иначе е нормално да изтрият Маракеш и Пей сърце. Малко ли се излагаха... Вие какво очаквахте... Поредното доказателство за кофти приема на Галена. Чак я изразяли... :3fdb8960598fa63e:

Е, "Маракеш" не беше чак зле, какво толкова... Чак да го изтрият, защото не се приела добре, нещо е съмнително и много странно... Пайнерска история. Някак си е тъпо на топ певица да й махаш ей така песните пък Татяна и Ломска с миксове все едно са прими.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредното доказателство за кофти приема на Галена.

 

Егати налагането, егати чудото. Щом Конди онзи ден ми вика:

"Ми те толкова много хора във форума казват, че Преслава ги е убила и Галена се изложила, че човек е склонен да повярва вече..."

 

Който е бил на концерта знае, че Галена смаза с жесток прием, колкото и да режат изпълнения и да се пишат лъжи във форума. Дано Галена спре да участва в тъпите им смешни концерти вече. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз намирам този концерт за доста добър. Никога не е имало по-добри видеостени. Имаше доста изпълнения със сценография, както и хореография.

 

Публиката беше екзалтирана, въпреки феноменално скучната и слаба година.

 

Анелия и Галена са с доста отслабени позиции. Дори подредбата на чичо Митьо го доказва. Преслава е с брутален прием на всичко, освен втората песен дето пя. Доказа 4 златни хита, нещо което Галена едва ли има. От друга страна, пеенето на Пресито за първи път звучи много зле. Говоря за първите две песни. С мъка ги изпълняваше, даже с родилно напъване ги изкара. Акапелата й беше добре.

 

Галин е все още име, но като цяло не знам дали и в топ 10 по прием влиза. Даже Илиян го отвява с прием. Фики приличаше на изскочил от Кеч мания от 1999 година. Абсурдна визия, много черен, отличително и заключително е циганин.

 

Емилия няма да я коментирам. Много неадекватна и с тоя плейбек. Добре, че Емрах излезе, за да види и тя среден прием. Впрочем, доста слабо като за синче на Стораро се получи.

 

Джулия - никаква харизма, може и да стане нещо от нея с много бутане. Бръм е хит, определено. Даже се прие най-силно, като че ли, измежду песните на Анелия.

 

Ваня е изненадата на концерта. Тая песен винаги ми е изглеждала като балон. И я пя на живо, което ме шокира :D

 

Райна можеше да скипне новата песен и да пее само Бразилка и Зле те чувам. Втората си е хит, несъмнено. Но предполагам ще последва съдбата на Тоти Тялото, която имаше 2 хита в една година - Да сме квит и До три и след това - рязко надолу.

 

Яница също с брутален прием. Теофиков също. Феноменален се прие доста добре. Но супер абсурдна хореография. Супер неадекватна Галена, разбира се, едва след Мария и нейните опити да танцува. Добре че светлините я криеха. Предполагам е търсен ефект. Поне опита жената.

 

Глория - абсолютна пиш-пауза. Нито песни, нито нищо. Тая жена е тотална дупка и оттам едва ли ще излезе. Щом я слагат толкова напред, смятайте за какво деграде я имат.

 

Спокойно Есил Дюран, Джордан, Борис Дали и Устата можеха да не участват.

 

Арти - супер свеж, обаче, нещо приемът му не се получи. Иначе се беше постарал с хореография и не лоша песен.

 

Ооо, да кажа и за Александрова - получи един от най-добрите приеми. Не знам защо казвате, че песните й не се знаят, като се дереше публиката. Даже и на новата й Котка, която ме дразни много. При всички обстоятелства 2018 й е по-слаба година, но все още съществува и е фактор.

 

Татяна беше супер дървена. Явно някой е налял финансово в присъствието й, но тя направи иначе не лошата картина - в пълна трагедия.

 

И Деса - няма такава деградация. Първо - фалшиво пеене на Две сърца. Макар че тая песен е толкова прехвалена и дразнеща, че пеенето й беше последния проблем. Забелязах колко неадекватно подскача на новата песен и не може да се синхронизира с мелодията. А кючекът с Фики беше върхът на сладоледа - омазан с фекалии. Мазно, гнусно, отвратително. Деса трябва незабавно да затрие от кариерата си това появяване, защото едва ли има по-слаб лайв.

 

Така виждам приемите

Да гори в любов

Грешка беше

Въртележката

Бръм

Феноменален

 

 

Като цяло:

Преслава

Теофиков

Емануела

Галена

Александрова

Джена

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така, публикувам личната си кореспенденция с човек, присъствал на концерта.

 

НЕ Е ФЕН НИТО ГАЛЕНА, НИТО НА ПРЕСЛАВА.

 

Моят въпрос към него:

 

vapros.jpg

 

Неговият отговор:

 

otgovor.jpg

 

Жалки бяхте цяло лято, през зимата продължавате да сте жалки!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава наистина беше бетон на акапелата, но и на мен не ми хареса как изпя "Не се изтриваш", "Моето слабо място" също го е пяла къде-къде по-добре. Обаче тази нейна "Лъжа е", тя дори не знаеше какво да запее и публиката сама я подхвана. Не просто бис, те запяха сами и песента й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така, публикувам личната си кореспенденция с човек, присъствал на концерта.

 

НЕ Е ФЕН НИТО ГАЛЕНА, НИТО НА ПРЕСЛАВА.

 

Моят въпрос към него:

 

vapros.jpg

 

Неговият отговор:

 

otgovor.jpg

 

Жалки бяхте цяло лято, през зимата продължавате да сте жалки!

Много е яко да пишеш сам със себе си нали😂

 

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е яко да пишеш сам със себе си нали😂

 

Не пиша сам със себе си, ще ти се, ама не. Той човекът, ако прецени, сам ще си каже кой е.

 

Вече 4 човека, били на концерта ми казват, че Шефката е изкъртила. Интересното е, че самите фенове на Галена твърдят, че е била на второ място по прием, а този пич не е фен на Галена и казва, че била най-добре приетата.

 

Тези, които принизяват Галена, са обичайните заподозрени, на тях ли да вярваме?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова ли е трудно да приемете че Преслава е недосегаема на концертна сцена?

 

Аз го бях приел заради долните манипулации тук. После обаче хората почнаха да ми пишат на ЛС. Съжалявам!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е субективно това с разказите от залата. Ако си попаднал в обкръжението на нечии фенове, много ясно че в тази част на залата ще изглежда по-силен приема, а на друго място ще е друго.

 

И не сме ние жалките, а вие с "Шефката", дето се насрахте да я натрапвате, а накрая я изрязаха.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И не сме ние жалките, а вие с "Шефката", дето се насрахте да я натрапвате, а накрая я изрязаха.

 

Че кой е очаквал да я излъчат? Галя направи грандиозната грешка да го е играе предпазлива това лято. Никой не й е виновен. Видя в какъв монстър се превръща песента и в момента Шефката и Феноменален са гвоздея на програмата й.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е субективно това с разказите от залата. Ако си попаднал в обкръжението на нечии фенове, много ясно че в тази част на залата ще изглежда по-силен приема, а на друго място ще е друго.

 

И не сме ние жалките, а вие с "Шефката", дето се насрахте да я натрапвате, а накрая я изрязаха.

 

Как няма да я изрежат тя не е нейна песен! Много се радвам за което нека да и е за урок!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е субективно това с разказите от залата. Ако си попаднал в обкръжението на нечии фенове, много ясно че в тази част на залата ще изглежда по-силен приема, а на друго място ще е друго.

 

Па той/таа и самия казва:" В какъв сектор и около него кой крещи, а около нас бяха доста мангали и ученици". :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че кой е очаквал да я излъчат? Галя направи грандиозната грешка да го е играе предпазлива това лято. Никой не й е виновен. Видя в какъв монстър се превръща песента и в момента Шефката и Феноменален са гвоздея на програмата й.

Което е поредното доказателство колко е комплексирана и неуверена и със страх от провали. Предпочита да го играе обрана за всеки случай, но щом стана хит веднага тръгна да се облажва и да вика на пожар Стораро.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Което е поредното доказателство колко е комплексирана и неуверена и със страх от провали. Предпочита да го играе обрана за всеки случай, но щом стана хит веднага тръгна да се облажва и да вика на пожар Стораро.

 

Съгласен съм с това. Нима не е нормално обаче? Страх лозе пази....

 

Нейната основна конкурентка се шиба антидепресанти и успокоителни при всеки провал/изцепка, така че по-добре, да го кара по-обмислено Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Па той/таа и самия казва:" В какъв сектор и около него кой крещи, а около нас бяха доста мангали и ученици". :dontknow:

 

И какво вдигаш рамена?

 

Освен него други трима човека казват, че "Шефката" е веднага след Грешка беше по прием. И те ли бяха в същия сектор? Или да вярваме на Слави, на който даваш плюс за всеки хейт по Галена?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...