Jump to content



17 години Планета ТВ


Препоръчани коментари

Глория има още време на разположение да си смени мнението още няколко пъти дали да участва. :1000 (29):

 

Напиши й коментар в инстаграм ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя 100% го прави само от уважение и като жест.

Дано не пее баладата, да направи микс от "Сбогом, Адиос", "Не заслужаваш" и "Не те давам".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напиши й коментар в инстаграм ;)

Шегувах се в случая, то си е нейна работа. Отдавна сме свикнали ту да я има, ту да я няма. А тия концерти и без това са трудни за понасяне вече.

Може би и аз ще преценя в последния момент дали да ида. Важното е, ако е там, да изпее хитов микс, за което знам, че предложения не приема.

Така че, за какво да пиша... за да злорадства като лятото, когато я похвалих за двете нови песни тогава?

Не знам защо си мислиш, че нямам угодия и само ѝ търся кусур.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шегувах се в случая, то си е нейна работа. Отдавна сме свикнали ту да я има, ту да я няма. А тия концерти и без това са трудни за понасяне вече.

Може би и аз ще преценя в последния момент дали да ида. Важното е, ако е там, да изпее хитов микс, за което знам, че предложения не приема.

Така че, за какво да пиша... за да злорадства като лятото, когато я похвалих за двете нови песни тогава?

Не знам защо си мислиш, че нямам угодия и само ѝ търся кусур.

 

Оле-оле, я кажи кво става, раздуй новината, надушвам интереснооо... 1000%20(6).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оле-оле, я кажи кво става, раздуй новината, надушвам интереснооо... 1000%20(6).gif

Знаех си, че ще се включиш тиии, маймуно :1000 (29):, но няма нужда да правим интрига сега. :1000 (29):

Не искам, не ми е интересно, наистина. Тя си е тя и това е. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаех си, че ще се включиш тиии, маймуно :1000 (29): , но няма нужда да правим интрига сега. :1000 (29):

Не искам, не ми е интересно, наистина. Тя си е тя и това е. :)

 

Ма какви интриги, ти доброволно казваш пред всички "Глория лятото злорадстваше на мой коментар". Задават ти въпрос и се дърпаш да кажеш докрай!? Много 8-ми клас пиниз. :3fdb8960598fa63e: Като ще казваш, изкажи се докрай.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма какви интриги, ти доброволно казваш пред всички "Глория лятото злорадстваше на мой коментар". Задават ти въпрос и се дърпаш да кажеш докрай!? Много 8-ми клас пиниз. :3fdb8960598fa63e: Като ще казваш, изкажи се докрай.

Тая ти тактика я знам, за да стане на твоята. :1000 (29):

Всъщност аз съм писал за това тук, но тогава никой не реагира.

Щом толкова държиш, ще ти го разкажа на лично, но просто не е толкова интересно, в неин стил си е просто.

Стеф, като дойда другия месец ще те заведа на вино и всичко ще си кажеш, нали знаеш.. :3fdb8960598fa63e:

Заповядай, аз от кога чакам... :1000 (29):

Ще си се изповядаме. :1000 (29):

То жанрът се срина, ама ние все така духовити. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая ти тактика я знам, за да стане на твоята. :1000 (29):

Всъщност аз съм писал за това тук, но тогава никой не реагира.

Щом толкова държиш, ще ти го разкажа на лично, но просто не е толкова интересно, в неин стил си е просто.

Да, това е тактика. Обаче твойто да не казвам в какъв стил е. Абее, стана еди-кво си.... ::предизвикваш интереса, хората почват да питат:: и ти - О, ама, аз не искам да създавам интриги! Аз съм чист, невинен лебед! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нито Носталгия, нито Като на 17 са хитове сред тези, които ще присъстват в залата. Не знам за какво говориш. Малките си имат други идоли и други хитове.

Даже да закрива Денис Теофиков - ще е по-успешен финал.

"Като на 17" би имала един много приличен прием, хайде да не се правим на луди! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Като на 17" би имала един много приличен прием, хайде да не се правим на луди! :3fdb8960598fa63e:

 

Обаче забележи колко нелепо сравнение - балада с поп звучене от 1997 с бърза чалгия от 2004. Има ли лудииии, е казал изрусеният мъдрец с черни корени до ушите. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

Не зная кой кого е на нападнал ,но не е редно да се коментират такива неща . Не е редно да се мрънка постоянно това искам онова искам , ама тя сега защо не прави еди какви си песни , ама тя защо така защо онака . Тя не е длъжна на никого ще се радвам да присъства на концерта "17 години планета тв" и да изпее каквото тя самата е преценила за редно , все пак не от вчера в този бизнес за да не знае какво и по какъв начин трябва да бъде поднесено на феновете . Относно песента "Като на 17" на Ивана според мене може да намери място на концерта тази година сред микс от едни от най-емблематичните песни , но каквото са решили това ще чуем и видим .

Нека да сме малко-по толерантни към тях , защото да бъдеш на тяхното място и позиция се изиксва много труд ,време на доказване , много безсънни нощи , много енергия и много финасний !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е злорадо, просто информирам за черния петък на Пайнер. :1000 (29): Тя и преди е пяла пред не полу, а направо празна зала.Имаха организиран концерт в Русе, преди 2-3 години, който беше пълен провал.

Сега видях, че и Трио Сопрано са отпаднали. :1000 (21): Аз много им симпатизирам, ама уви.По-важно е Арти да си изпее невероятния шедьор. :mf_surrender:

Ееее, много тъпо, ако са отпаднали наистина. Аз не само симпатизирам на Трио Сопрано, а много си ги харесвам дори, и с кеф щях да ги гледам и слушам как изпълняват дуета си с Миро, чиято песен ми е най-любимата от излезлите през годината парчета. Сега остава само подпухналото ни Деси. Дано не разочарова с избора си на песни и да се представи добре!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не зная кой кого е на нападнал ,но не е редно да се коментират такива неща . Не е редно да се мрънка постоянно това искам онова искам , ама тя сега защо не прави еди какви си песни , ама тя защо така защо онака . Тя не е длъжна на никого ще се радвам да присъства на концерта "17 години планета тв" и да изпее каквото тя самата е преценила за редно , все пак не от вчера в този бизнес за да не знае какво и по какъв начин трябва да бъде поднесено на феновете . Относно песента "Като на 17" на Ивана според мене може да намери място на концерта тази година сред микс от едни от най-емблематичните песни , но каквото са решили това ще чуем и видим .

Нека да сме малко-по толерантни към тях , защото да бъдеш на тяхното място и позиция се изиксва много труд ,време на доказване , много безсънни нощи , много енергия и много финасний !

А когато за 1 час взимат колкото доста хора получават за 10 месеца не реват, нали? Такъв живот са си избрали, да ги обсъжда цяла България в замяна на слава и пари. Който е искал да пее без да е известен, да си беше останал в кръчмата, където пак не се печели малко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Есил ще пее.

И аз сега видях. Значи ще пеят и други извън афиша, да разбираме Рокса, Сопрано 🤣 А Тюрбан бе сред събралите най-малко гласове в планетянската анкета.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да поканят тогава цялата фирма и да пеят ретро песните ще стане по яко!

Още една празна зала и Пайнера вече ще се усети за тая идея. Само първо трябва да се бръкне да оправи правата на старите песни, защото повече са кавъри.

Но такъв концерт ще изкърти - всички го разбраха, само той не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А когато за 1 час взимат колкото доста хора получават за 10 месеца не реват, нали? Такъв живот са си избрали, да ги обсъжда цяла България в замяна на слава и пари. Който е искал да пее без да е известен, да си беше останал в кръчмата, където пак не се печели малко.

Ама никой не обсъжда с лошо.

А и то като хвалиш, не се брои - ти си длъжен все едно, щото ти е любим изпълнител и само това ти е работата.

Какви безсънни кариерни нощи при Глория в последните 2-3 години, като е преустановила клубовете почти... И с това сме ок, стига качеството в замяна да е двойно. Дори аз бях човекът, който я защитаваше в случая и подкрепях идеята да си гледа здравето и да се наспива, както и да си залага на концертите.

 

Аз имам покани за концерта вече. Ако в деня на концерта почувствам нуждата, ще отида. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...