Jump to content



17 години Планета ТВ


Препоръчани коментари

На какво основание? Дано се изнесат!
Това ли те тревожи, Кайенче?!

Вместо да протестираш с гола гръд, че Ивана няма да забие новата песен и "Като на 17", ти си тръгнал да мислиш пак за глупостите на Преса и Галя.

 

 

Нали уж Ивана щеше да пее нова песен? А и да пее на концерта няма да й дадат да закрива при наличието на Галена. Ще оставят за финал шоуто с хита на годината - любимата шефка. :Vishenka_05:
Тоест, ти твърдиш, че това лайно "Шефката" и Галя ще са по-добър завършек от леля Ваня и "Като на 17"? :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ли те тревожи, Кайенче?!

Вместо да протестираш с гола гръд, че Ивана няма да забие новата песен и "Като на 17", ти си тръгнал да мислиш пак за глупостите на Преса и Галя.

Тоест, ти твърдиш, че това лайно "Шефката" и Галя ще са по-добър завършек от леля Ваня и "Като на 17"? :mf_surrender:

 

Не се карайте, и двете са кавъри.

Друго си е да чуем старата любима "Носталгия"!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се карайте, и двете са кавъри.

Друго си е да чуем старата любима "Носталгия"!

И какво като са кавъри?

 

"Като на 17" е по-голям хит от "Носталгия". Да не говорим, че Глория често си позволяваше да я изкарва на плейбек.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво като са кавъри?

 

"Като на 17" е по-голям хит от "Носталгия". Да не говорим, че Глория често си позволяваше да я изкарва на плейбек.

Нито Носталгия, нито Като на 17 са хитове сред тези, които ще присъстват в залата. Не знам за какво говориш. Малките си имат други идоли и други хитове.

Даже да закрива Денис Теофиков - ще е по-успешен финал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да чуем "Купих ти сърце" и "Грешка беше" ли? :1000 (29):

 

Ана-бобана, ана дък трейна, няма да чуем хита на лятото според Рамания ли веее? Край!! Тия ма правят да ни знам. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ана-бобана, ана дък трейна, няма да чуем хита на лятото според Рамания ли веее? Край!! Тия ма правят да ни знам. :helpsmilie:

На някакъв предишен концерт ЕмануелВа беше фрашкана с хитове, най-вече Като теб, а изпя само дуета с Константин. Пълна неадекватщина.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На някакъв предишен концерт ЕмануелВа беше фрашкана с хитове, най-вече Като теб, а изпя само дуета с Константин. Пълна неадекватщина.

 

Помня. Това беше при предното й участие в Брадъра. Тогава бяха изказани предположения, че заради това нямала да има време да се подготви, което не звучеше правдоподобно. Сигурен съм, че Луна има пръст в цялата работа. :3fdb8960598fa63e:

 

Емануела, ако има акъл, този път най-накрая ще пее на живо, но знаем, че тя такъв няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво като не чуем "Купих ти сърце"? Така или иначе хората почти я забравиха, но не са забравили "Шефката". Важното е, че ще чуем нея - хита на годината! :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоест, ти твърдиш, че това лайно "Шефката" и Галя ще са по-добър завършек от леля Ваня и "Като на 17"? :mf_surrender:

 

Да, смятам, че в момента Галена би предизвикала много по-голям интерес на концерта. Пайнер винаги са слагали най-актуалните в момента да закриват, отдавна не нареждат Глория и Ивана към тях. Като цяло имат страшно много заслуги, но в момента не се радват на особен интерес, не можем да лежим само на успехите им през годините. Такива са фактите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана не е закривала Пайнерски концерт от 11 години ... къде я бутате? :mf_surrender: А и не виждам интерес да го прави - винаги на последния се изнасят, а тези които остават са уморени.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помня. Това беше при предното й участие в Брадъра. Тогава бяха изказани предположения, че заради това нямала да има време да се подготви, което не звучеше правдоподобно. Сигурен съм, че Луна има пръст в цялата работа. :3fdb8960598fa63e:

 

Емануела, ако има акъл, този път най-накрая ще пее на живо, но знаем, че тя такъв няма.

Те с Луна се засякоха за 5 минути в къщата, на рождения ден на Джино миналата година. Пяха Бягайте, крачета. Ако този път вкарат Луна да изпее новата си песен, със сигурност може да очакваме прецаквация за Емито на концерта. Няма нищо случайно в тези знаци!

 

Това трябва да прозвучи в микса на Роксана, или поне акапелно по време на сигурния й бис!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да чуем "Купих ти сърце" и "Грешка беше" ли? :1000 (29):

Грешка беше със сигурност ще прозвучи, нищо че на афиша не е изписан малкиял ;д

 

Ама за отсъствието на Джордан не знам .....

Link to comment
Сподели в други сайтове

До концерта се очакват още няколко горещи премиери от Джена, Емануела, Борис Дали и Галин, което е сериозна предпоставка, че гостите ще могат да станат свидетели и на няколко лайв премиери на голяма сцена по време на концерта.
Link to comment
Сподели в други сайтове

За жалост няма да чуем най-големия баладичен хит на Пайнер за последните години - “Ангелите плачат”.Затова пък ще се радваме на присъствието на Роксана, Арти, Илиян, Тотя и Ваня. :mf_surrender:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...