Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Имах видение - песента на Деса ще е по-силна и ще направи повече гледания от тази на Камелия. :P

 

Ц, част от главните герои на Деса или Кама вече ги няма, пък и сумарно след 200 страници (най-грубо казано) не е интересно вече. А на теб също няма да ти е чак толкоз интересно, ще има да се чудиш откъде да почнеш с бананите, да се занимаваш със зверилника по цяла вечер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо кажи вълшебната думичка. Понеже е за теб ще ти дам жокер - започва с "К" :3fdb8960598fa63e:

 

 

Не знам, честно. Катър, Куцуз, Кюпек?

 

Имах видение - песента на Деса ще е по-силна и ще направи повече гледания от тази на Камелия. tongue.gif

 

Хахаха, нимаа? Това и на 2-годишната ми племенница, дето още не може да говори, й е ясно. :3fdb8960598fa63e:

 

Деса ще пръска по информация на хора, чули песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ц, част от главните герои на Деса или Кама вече ги няма, пък и сумарно след 200 страници (най-грубо казано) не е интересно вече. А на теб също няма да ти е чак толкоз интересно, ще има да се чудиш откъде да почнеш с бананите, да се занимаваш със зверилника по цяла вечер.

 

Лелчотник, не се прави, и на теб песента на Камелия не ти харесва чак толкова. Признай го и ще ти е по-леко. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лелчотник, не се прави, и на теб песента на Камелия не ти харесва чак толкова. Признай го и ще ти е по-леко. :3fdb8960598fa63e:

Намери един пост, в който си кривя душата, че ми харесва :)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Намери един пост, в който си кривя душата, че ми харесва :)

 

Няма ли сериозно? Аз не съм се заглеждал, мисля, че по дифолт си я възхваляваш. Какво ти е мнението за парчето?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ц, част от главните герои на Деса или Кама вече ги няма, пък и сумарно след 200 страници (най-грубо казано) не е интересно вече. А на теб също няма да ти е чак толкоз интересно, ще има да се чудиш откъде да почнеш с бананите, да се занимаваш със зверилника по цяла вечер.

Че как ще ги няма? Всички са тук, просто невинаги пишат. :3fdb8960598fa63e: Само онзи с трите букви INP или там както беше изчезна безследно.

Аз силно се надявам да няма повече големи битки. Независимо на кой е по-силна или по-слаба песента. И двете се доказаха доста за периода, откакто се е върнала войната, няма смисъл да продължаваме да раздърпваме едно и също за тях вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че как ще ги няма? Всички са тук, просто невинаги пишат. :3fdb8960598fa63e: Само онзи с трите букви IGN или там както беше изчезна безследно.

Аз силно се надявам да няма повече големи битки. Независимо на кой е по-силна или по-слаба песента. И двете се доказаха доста за периода, откакто се е върнала войната, няма смисъл да продължаваме да раздърпваме едно и също за тях вече.

 

Стига бе, стига с тоя твоя оптимизъм! Не може без битки, животът не е интересен без битки. :3fdb8960598fa63e:

 

Като искаш спокойствие, отивай в Ресилово при Сашка Васева да й майсториш макиаж за циреите. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, честно. Катър, Куцуз, Кюпек?

Хахаха, нимаа? Това и на 2-годишната ми племенница, дето още не може да говори, й е ясно. :3fdb8960598fa63e:

 

Деса ще пръска по информация на хора, чули песента.

Катър разбира се!

Айде сега тихо, бе! Няма само ти да пророкуваш.. тихооо, мълчи, не ми отнемай славата. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма ли сериозно? Аз не съм се заглеждал, мисля, че по дифолт си я възхваляваш. Какво ти е мнението за парчето?

Парчето си е топ откъдето и да го погледнеш, но това не означава, че трябва и да ми харесва чак. Нещо не ме грабна просто нито от първото, нито от следващите слушания. Все пак не прави жената парчета персонално за мен, за разлика от други с далеч по оскъден брой фенове.

 

Пък ако беше прескочила циганския вокал на Сашо Роман, можеше да я пишем даже как вече е поп певица.

 

А също казах, че м/у Името ти и новото на Преса, второто ша го забравите след 2 седмици, въпреки първоначалния захлас. Май бях твърде щедър. На Кама, от друга страна, още веднъж, не че ми харесва, но оценявам свършената работа, има потенциал да се помни и слуша дълги години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма ли сериозно? Аз не съм се заглеждал, мисля, че по дифолт си я възхваляваш. Какво ти е мнението за парчето?

Парчето си е топ откъдето и да го погледнеш, но това не означава, че трябва и да ми харесва чак. Нещо не ме грабна просто нито от първото, нито от следващите слушания. Все пак не прави жената парчета персонално за мен, за разлика от други с далеч по оскъден брой фенове.

 

Пък ако беше прескочила циганския вокал на Сашо Роман, можеше да я пишем даже как вече е поп певица.

 

А също казах, че м/у Името ти и новото на Преса, второто ша го забравите след 2 седмици, въпреки първоначалния захлас. Май бях твърде щедър. На Кама, от друга страна, още веднъж, не че ми харесва, но оценявам свършената работа, има потенциал да се помни и слуша дълги години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде сега тихо, бе! Няма само ти да пророкуваш.. тихооо, мълчи, не ми отнемай славата. :3fdb8960598fa63e:

 

Ох, този пост ме възбужда!!

1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

Представих си как ме командваш.

 

Мяууу. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Парчето си е топ откъдето и да го погледнеш, но това не означава, че трябва и да ми харесва чак. Нещо не ме грабна просто нито от първото, нито от следващите слушания. Все пак не прави жената парчета персонално за мен, за разлика от други с далеч по оскъден брой фенове.

 

Пък ако беше прескочила циганския вокал на Сашо Роман, можеше да я пишем даже как вече е поп певица.

 

А също казах, че м/у Името ти и новото на Преса, второто ша го забравите след 2 седмици, въпреки първоначалния захлас. Май бях твърде щедър. На Кама, от друга страна, още веднъж, не че ми харесва, но оценявам свършената работа, има потенциал да се помни и слуша дълги години.

 

Боже, какво доживяхме! lucas да харесва нова песен на Камелия повече от теб. Не е за вярване. 1000%20(29).gif

 

Ами, браво, радвам се, че си обективен. 1000%20(33).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига бе, стига с тоя твоя оптимизъм! Не може без битки, животът не е интересен без битки. :3fdb8960598fa63e:

 

Като искаш спокойствие, отивай в Ресилово при Сашка Васева да й майсториш макиаж за циреите. :3fdb8960598fa63e:

След като чалгата най-накрая отново е в златната си ера и Джулия е име от ранга на Глория, е крайно време и двете гуро секти от 2002 да си стиснат ръцете. И всички да тичаме по полянка с маргаритки. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, този пост ме възбужда!!

1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

Представих си как ме командваш.

 

Мяууу. :3fdb8960598fa63e:

Обичаш да те командват ли? :3fdb8960598fa63e:

Искаш да си имаш работа със зодия лъв и с шефки - свиквай :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като чалгата най-накрая отново е в златната си ера и Джулия е име от ранга на Глория, е крайно време и двете гуро секти от 2002 да си стиснат ръцете. И всички да тичаме по полянка с маргаритки. :Vishenka_05:

:roll1:

Моля ти се, как ще ги сравняваш? Джулия е много по-добра!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обичаш да те командват ли? :3fdb8960598fa63e:

Искаш да си имаш работа със зодия лъв и с шефки - свиквай :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

 

Принципно не. Но ти, като го каза, и усетих някаква тръпка. :3fdb8960598fa63e:

 

Ти обичаш ли да си строга господарка?

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като чалгата най-накрая отново е в златната си ера и Джулия е име от ранга на Глория, е крайно време и двете гуро секти от 2002 да си стиснат ръцете. И всички да тичаме по полянка с маргаритки. :Vishenka_05:

 

Кажи че се бъзикаш относно никому неизвестната (извън форума) бивша приятелка на онова момче дето беше студена кухня в новата пицария на Зайка, но замина да работи по корабите, и ша видим за втората част. Ама за маргаритите няма да е трудно да ме навиеш :)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Принципно не. Но ти, като го каза, и усетих някаква тръпка. :3fdb8960598fa63e:

 

Ти обичаш ли да си строга господарка?

Ами чак така не. В живота обичам, но в любовта съм по-скоро кротка. Лесно се поддавам и разнежвам. :3fdb8960598fa63e:

Но то си зависи от човека де.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Vanya Kaludova and Galina Peneva are goddesses! Don`t compare them to poor human beings! :3fdb8960598fa63e:

:1000 (29):

Кога съм си представяла преди, че ще ги поставиш на едно ниво двете. Това ако ми го бяха казали, нямаше да повярвам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами чак така не. В живота обичам, но в любовта съм по-скоро кротка. Лесно се поддавам и разнежвам. :3fdb8960598fa63e:

Но то си зависи от човека де.

 

Аз те питам за секс, ти ми говориш за любов. Кой, за каквото си мисли. :1eye: :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29):

Кога съм си представяла преди, че ще ги поставиш на едно ниво двете. Това ако ми го бяха казали, нямаше да повярвам.

Самият факт, че преди се драчехме коя е по-великата, значи че малко или много, сме ги поставяли на едно ниво. С Глория може, с Преси тъпото - не! Тя ще стои на пода на дискотеката и ще се кланя на статуите на двете богини на чалгата, поставени до пулта на диджея! :1000 (29):
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кажи че се бъзикаш относно никому неизвестната (извън форума) бивша приятелка на онова момче дето беше студена кухня в новата пицария на Зайка, но замина да работи по корабите, и ша видим за втората част. Ама за маргаритите няма да е трудно да ме навиеш :)

 

Попринцип се шегувам, но във форума понякога така възприемат възгледите ми. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз те питам за секс, ти ми говориш за любов. Кой, за каквото си мисли. :1eye: :3fdb8960598fa63e:

Изобщо не си мисля за любов, този път не позна :1000 (29):

И в секса не предпочитам доминацията на единия само. Но пак казвам - зависи от момента и от човека :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Самият факт, че преди се драчехме коя е по-великата, значи че малко или много, сме ги поставяли на едно ниво. С Глория може, с Преси тъпото - не! Тя ще стои на пода на дискотеката и ще се кланя на статуите на двете богини на чалгата, поставени до пулта на диджея! :1000 (29):

Малееее...ще ти направят и на теб вуду кукла феновете на Преслава. Преси тъпото вика... :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...