Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Цура е платила, тя е на ти с медиите все пак.

Песента е провал, никъде не я пускат. Даже е жалко, че кавърът с Тони Ст. е по-слушан и пускан.

Пускат я в клубовете.

Защо да е жалко, че дуета с Тони е по-слушан? Просто е по-добрата песен, нормално. Хита на сезона е все пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И все пак 5 млн. за "провала"..

 

Признавам, че надмина очакванията ми за интерес. Бях предвидил максимум 4-5 милиона и зацикляне. Но все още не го виждам да стигне 10 милиона скоро, пак си е по-слабо от обичайното ниво на Галена. А и като цяло не ми се струва много одобрен проект, макар и да се лансира по дискотеките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Признавам, че надмина очакванията ми за интерес. Бях предвидил максимум 4-5 милиона и зацикляне. Но все още не го виждам да стигне 10 милиона скоро, пак си е по-слабо от обичайното ниво на Галена. А и като цяло не ми се струва много одобрен проект, макар и да се лансира по дискотеките.

И мен не ме кефи, но гледанията са си факт. Слушат я хората явно. Скоро я бях чула от кола. Това лято не се сещам да съм чула друга чалга - само "Шефката" и тази.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И мен не ме кефи, но гледанията са си факт. Слушат я хората явно. Скоро я бях чула от кола. Това лято не се сещам да съм чула друга чалга - само "Шефката" и тази.

На Галена всичко се слуша, тя все още си носи славата от предни години. Но не трябва да си остава само с нея и да се примирява на бавно направени няколко милиона. Доскорошна лидерка като нея трябва да се цели към висотите на актуалните нови мега хитове от последните месеци, които са предимно от попа и правят 30-40 милиона или дори повече, като Азис, но той си е друго.

 

Аз съм чувал хора да пеят Шефката, и то два пъти, което е показателно. Един път видях и едни деца да слушат Зоопарк. И някакви други тазгодишни имаше, но не се сещам. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Животът е тежък, когато се имаш за Виктория Бекъм, а си просто тъпа чалгарка с гадна маймуноподобна челюст.

 

Е, не много тежък, защото можеше да продаваш в местния КООП магазин, където стоят много по-добри от теб момичета.

 

Моята логика е желязна - след като си предпочета Малката Бирма пред всяко хубаво, свястно и работливо момче, ще си носиш всеки побой с гордо вдигната ... аркада.

 

И така, докато жените у нас не се сетят, че в тоя живот има и друго освен коли, парцалки и слугинаж.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Животът е тежък, когато се имаш за Виктория Бекъм, а си просто тъпа чалгарка с гадна маймуноподобна челюст.

 

Е, не много тежък, защото можеше да продаваш в местния КООП магазин, където стоят много по-добри от теб момичета.

 

Моята логика е желязна - след като си предпочета Малката Бирма пред всяко хубаво, свястно и работливо момче, ще си носиш всеки побой с гордо вдигната ... аркада.

 

И така, докато жените у нас не се сетят, че в тоя живот има и друго освен коли, парцалки и слугинаж.

 

Чудесен пост! Страхотен си! :1000 (33):

 

Тотална деградация на ценностите. Дано вече да й падне носа я от изтичане на срока му на годност, я от някой бирменски тукат и да остане само по маймуноподобна челюст. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм чувал хора да пеят Шефката, и то два пъти, което е показателно.

 

И... преди малко чух трети случаен човек да си я пее. Супер хит! :1000 (6):

 

Сега като излезе новия мегахит на Азис, много бързо ще попари и шефки и мечти :1000 (6):

Чакам с нетърпение да се насладим на новата му разбивация. Дано и за клипа да се е постарал този път, този гарван изглежда интересно (макар и да го е имало в 100 други клипа :D). Време е да си върне рекорда, който поначало не е спирал да бъде негов.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И... преди малко чух трети случаен човек да си я пее. Супер хит! :1000 (6):

 

А тук до преди седмица ни иронизираха за това, че сме твърдели, че я чуваме навсякъде. Едва ли не си измисляме. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това за Алисия е вярно, още на другия ден ми го каза приятелка, която била там и пушила цигара, всъщност е станало отвън пред дискотеката, ударил я е, разправяли са се, после тя си тръгнала, а тоя си останал да си купонясва :1000 (19): :whistling: Първо ми стана жал, но после като се размислих - не може да търпиш такова отношение и унижение пред хората, сама си е виновна... а като излъга за падането по стълбите... :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди малко чух група деца да си пеят Мамасита.

 

Дано Азис да пръсне с кючек в стил ММА, Кажи честно и Джанъм, джанъм.

 

Колкото до Ася, няма какво да я жалим, след като може да се издържа с парите, които сама изкарва. Ама пуста алчност да харчиш и чужди пари...

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това за Алисия е вярно, още на другия ден ми го каза приятелка, която била там и пушила цигара, всъщност е останала отвън пред дискотеката, ударил я е, разправяли са се, после тя си тръгнала, а тоя си останал да си купонясва :1000 (19): :whistling: Първо ми стана жал, но после като се размислих - не може да търпиш такова отношение и унижение пред хората, сама си е виновна... а като излъга за падането по стълбите... :gun_bandana:

 

Карай де - най-добрата й приятелка Лидия Станоева ще я утеши. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Животът е тежък, когато се имаш за Виктория Бекъм, а си просто тъпа чалгарка с гадна маймуноподобна челюст.

 

Е, не много тежък, защото можеше да продаваш в местния КООП магазин, където стоят много по-добри от теб момичета.

 

Моята логика е желязна - след като си предпочета Малката Бирма пред всяко хубаво, свястно и работливо момче, ще си носиш всеки побой с гордо вдигната ... аркада.

 

И така, докато жените у нас не се сетят, че в тоя живот има и друго освен коли, парцалки и слугинаж.

Коментар на годината, който описва жалката действителност на такива меркантилни и кухи лейки като Ася и всякакви плеймейтки, които се имат за ВИП.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми е странно как може такива уж успели и еманципирани жени да стоят при насилниците си. Преди време като Бирмата беше с Преслава едни от феновете й ми бяха приказвали как това било любов. Да ти имам и любовта, направо приказка...

 

А тук до преди седмица ни иронизираха за това, че сме твърдели, че я чуваме навсякъде. Едва ли не си измисляме. :mf_surrender:

 

Иронозирането им по-скоро е защото изтъквате Галена като някакъв основен двигател на проекта, а тя реално е просто подпомагащ фактор в една вече успешна песен. Иначе навярно за всички е ясно, че Шефката Е и ще си остане хита на лятото. А покрай това и Галена намазва- факт.

 

Анелия спадна откъм гледаемост, как може такова нещо? :girl_cry2: Публиката заслужава да им пуска само кючеци.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това за Алисия е вярно, още на другия ден ми го каза приятелка, която била там и пушила цигара, всъщност е станало отвън пред дискотеката, ударил я е, разправяли са се, после тя си тръгнала, а тоя си останал да си купонясва :1000 (19): :whistling: Първо ми стана жал, но после като се размислих - не може да търпиш такова отношение и унижение пред хората, сама си е виновна... а като излъга за падането по стълбите... :gun_bandana:

Може и друг случай да е - едва ли я млати за първи път.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може и друг случай да е - едва ли я млати за първи път.

Същия случай е, участието беше за преди две седмици - в четвъртъка, не знам коя дата се падаше но има вече две седмици може би, още на другия ден ми го каза момиче, което е видяло с очите си, без да е чело някакви статии, там са си преувеличили малко като чета сега, а после и половин Благоевград разбра, защото отвън е имало сигурно едно 8-10 човека и от уста на уста... :mf_surrender:

А иначе дали е за първи път-надали :whistling:

Поправка - 23.08 в The face, сега видях точно коя дата е

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този Бирмата е страшно противен. Самата му физиномия ми е гнусна. Алисия да се маха от него възможно по-бързо.

Прилича на грозен див глиган. Ася има самоуважение по принцип. Но от този няма отърва не. Дано се отърве без бой или поне с малко...

 

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми е странно как може такива уж успели и еманципирани жени да стоят при насилниците си. Преди време като Бирмата беше с Преслава едни от феновете й ми бяха приказвали как това било любов. Да ти имам и любовта, направо приказка...

Иронозирането им по-скоро е защото изтъквате Галена като някакъв основен двигател на проекта, а тя реално е просто подпомагащ фактор в една вече успешна песен. Иначе навярно за всички е ясно, че Шефката Е и ще си остане хита на лятото. А покрай това и Галена намазва- факт.

 

Анелия спадна откъм гледаемост, как може такова нещо? :girl_cry2: Публиката заслужава да им пуска само кючеци.

Точно. Никой не се е осъмнил в успеха на проекта. Той беше тотален хит още преди Тони да направи кавъра. Галена намаза от това Тонката да я приюти в хита на Силвър и Фентъзи.

 

Галена не може да направи своите песни масови хитове последната година. Наистина ли някой вярва, че заради нея парчето е пожънало успех... :1000 (10):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как си знаех, че тия цървули от Планета ще набутат тъпата песен на Анелия в Трендинг за сметка на новата на Мара... Тотално не могат да изненадат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цура е платила, тя е на ти с медиите все пак.

Песента е провал, никъде не я пускат. Даже е жалко, че кавърът с Тони Ст. е по-слушан и пускан.

Песента е провал, никъде не я пускат/

 

МОЛЯ ИЗЛЕЗ ОТ СЕЛОТО...............

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...