Jump to content



Ariana Grande - Oбщи приказки


Препоръчани коментари

Доста постно.....и аз очаквах повече, при все, че изобщо не съм и фен на тази. Но тая година се засили стабилно с две прилични композиции с брутални клипове и явно всички решихме, че се е запътила към А група. Уви...

Тя е в А група от 4 години. Запътила се е към едноличния връх.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Албума има приятни тракове, но предния ми харесва повече. Лично за мен ''Опасна жена'' ще си остане най-добрата нейна песен.

Колко песни без клип си слушал? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста добре се движи откъм класации - вкара всичко в Global 50 на Спотифай, разби ако не се лъжа 4 рекорда за жена. Доколкото разбрах е изключила една песен от албума в последния момент и иска да я пусне отделно, виждам я да направи като Шон Мендес - още един сингъл от албума и после нов сингъл, който промотира второ преиздаване на албума.

 

Не е никак зле. Очаквах повече bops, но тя си каза, че с екипа й са целяли да няма само това. Вероятно искат да пробват обратната концепция на DW, след като с него не постигна някакви огромни успехи - освен на отделните сингли.

 

На мен ми допадна вече албума, за пръв път има малко по-интересни текстове, има си концепция (позитивизъм). Липсва ми балада, на каквато сме свикнали, но все пак почти няма ударни парчета, така че е обяснима липсата на такава.

 

И да си вземат поука всички други, които промотират - така се прави: Джеймс Кордън, Джими Фалън, Beats One, MTV VMA. Queen of promo :ba:

И на мен това ми харесва- че очевидно има намек за концепция т.е онова, което описах в предния пост. Харесва ми, че са се опитали да вкарат някаква класическа нотка в албума, но някак съчетанието с комерсиалното убива усещането в повечето случаи. Иначе е приятен албум, несъмнено, но дотук. От Ариана вече се очаква да прави албуми на нивото на доскорошните лидерки Гага и Кейти, а защо не и да покаже пълноценно гласа си в нещо в стил Адел. Но считам, че тепърва ще го показва, така че е 'извинена', че не го е в този албум. :D

Липсата на балада и за мен е минус.

Откъм промото иначе е 6, така трябва.

 

Доста постно.....и аз очаквах повече, при все, че изобщо не съм и фен на тази. Но тая година се засили стабилно с две прилични композиции с брутални клипове и явно всички решихме, че се е запътила към А група. Уви...

Тя си е в А листата отвсякъде. Единствената поп изпълнителка за годината с хит като NTLTC. Да не говорим до каква степен е издухала всички останали тийн сензации вече, макар и на мен лично да не ми е толкова любима, колкото някои от тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От последните два албума абсолютно всички тракове. :3fdb8960598fa63e:

Не ми казвай, че ''Опасна жена'' не ти е от любимите нейни песни.

Ами не е, имам много по-любими. Със сигурност ми е извън топ 10, да не кажа и извън топ 20...

 

Номер 1 си ми е "One last time".

 

И на мен това ми харесва- че очевидно има намек за концепция т.е онова, което описах в предния пост. Харесва ми, че са се опитали да вкарат някаква класическа нотка в албума, но някак съчетанието с комерсиалното убива усещането в повечето случаи. Иначе е приятен албум, несъмнено, но дотук. От Ариана вече се очаква да прави албуми на нивото на доскорошните лидерки Гага и Кейти, а защо не и да покаже пълноценно гласа си в нещо в стил Адел. Но считам, че тепърва ще го показва, така че е 'извинена', че не го е в този албум. :D

Липсата на балада и за мен е минус.

Откъм промото иначе е 6, така трябва.

Тя си е в А листата отвсякъде. Единствената поп изпълнителка за годината с хит като NTLTC. Да не говорим до каква степен е издухала всички останали тийн сензации вече, макар и на мен лично да не ми е толкова любима, колкото някои от тях.

Доста го оприличавам на най-добрия й албум по всеобщо мнение - "My everything". Там има малко по-малко концепция (която в DW тотално отсъства), но една идея повече хитове.

 

По прогнози ще дебютира доста добре с около 200k продажби в Щатите и ще имаме втора най-добра дебютна седмица за неин албум - след My everything.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На първо слушане и аз не харесах албума кой знае колко, но с 2-3 слушания се асимилира доста по-добре. Харесва ми, че не е нещо толкова комерсиално, някак песните са интересни и добре поднесени, доволен съм много.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя е в А група от 4 години. Запътила се е към едноличния връх.

 

С това рехаво албумче стремглаво се е отдалечила и от Б група, дарлин, да не говорим за дикактура в индустрията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С това рехаво албумче стремглаво се е отдалечила и от Б група, дарлин, да не говорим за дикактура в индустрията.

Рехаво, нерехаво, отбелязва доста стабилни продажби и стрийминг. :Vishenka_05: Не виждам с какво е по-различен от албумите на Бионсе след 4, че даже и от него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аре без тъпи сравнения, моля, не се превръщай в новата зайка. Мнението си е мое, не го налагам на всяка цена, просто тъкмо харсеах нещо на Ариана и тя ме разочарова с блудкава продукция, тва е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста добре се движи откъм класации - вкара всичко в Global 50 на Спотифай, разби ако не се лъжа 4 рекорда за жена. Доколкото разбрах е изключила една песен от албума в последния момент и иска да я пусне отделно, виждам я да направи като Шон Мендес - още един сингъл от албума и после нов сингъл, който промотира второ преиздаване на албума.

 

Не е никак зле. Очаквах повече bops, но тя си каза, че с екипа й са целяли да няма само това. Вероятно искат да пробват обратната концепция на DW, след като с него не постигна някакви огромни успехи - освен на отделните сингли.

 

На мен ми допадна вече албума, за пръв път има малко по-интересни текстове, има си концепция (позитивизъм). Липсва ми балада, на каквато сме свикнали, но все пак почти няма ударни парчета, така че е обяснима липсата на такава.

 

И да си вземат поука всички други, които промотират - така се прави: Джеймс Кордън, Джими Фалън, Beats One, MTV VMA. Queen of promo :ba:

 

Рики и той така обикаля предаванията и последният му албум взе Американско Грами през 2016.

 

Изпълнителният продуцент на МТВ наградите се чуди дали да споменава Деми и темата за наркотиците утре на наградите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аре без тъпи сравнения, моля, не се превръщай в новата зайка. Мнението си е мое, не го налагам на всяка цена, просто тъкмо харсеах нещо на Ариана и тя ме разочарова с блудкава продукция, тва е.

И моето си е мое :P

Дано си слушал My everything (албума), определено е най-добрият й.

И аз очаквах нещо по-хитово, ама зарибява. И ще повлияе успешно на имиджа й, което за мен лично е важно. Защото примерно Witness ми е любимият албум на Кейти Пери, а я флопна яко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

breathin днес стана номер 1 в американския iTunes, а Sweetener четвърти ден е номер 1 албум в iTunes, както и worldwide. И на мен новите песни са ми странни, започнах вече да ги приемам, но това е най-влиятелният албум на Ариана досега, а и очевидно breathin е готов изключително силен трети сингъл. Над 200К+ бройки за първата седмица в Америка са сигурни според прогнозите, от които над половината pure sales. :clap:

 

p.s. Мисля че everytime също е single-worthy.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Мак Милър е починал от свръхдоза... на 26 години.

Да почива в мир.

 

Жалко че има толкова много простаци, които винят Ариана. Чак си е спряла коментарите в Инстаграм.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...
Ехаа .. Скоро, като тази година или другата?

Не е обявявала, но до месеци. Сингълът каза да го очакваме скоро, а това няма да попречи на пускането на клипа към "breathin".

Турнето ще е общо за двата албума, предвид, че почва през март... най-късно дотогава ще имаме албум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...