Jump to content



Online: Емилия - Завинаги, 2018


Препоръчани коментари

Ставате смешни с излагациите си. Не припадаме по Емилия, вече казах, че никога няма да и простя как постъпи с Анелия. Заради тази нейна постъпка Ани се промени коренно в музикално и визуално отношение, което не ми харесва.

 

Хахах, да! Заради Емилия, Анелия се изруси и промени стила на музиката си и така вече 8 години...

 

Сигурен съм, че 14-годишната Ивон е надула устни по същата причина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не видях нищо обективно в коментара ти, но видях поредната доза хейт.

Башур явно не е "поредния тъпкач", както го изкарваш. Много грозно изказване. Жената щом обича този мъж и иска да прекара живота си с него е нормално да зоабича и неговото дете, както и той нейните. Какво чудно има в това? Ако вие не сте способни да изпитате подобни емоции, това не означава, че и другите хора не са.

Така го е усетила, така е направила, тя просто посвети една красива песен на момчето, а вие я изкарахте едва ли не престъпник.

 

Модерипането ми и кога и за какво ще размахвам пръст са си моя работа, не ми давай наклон. ;)

 

Ма това, че ти си кьорава и ограничена и виждаш в думите ми хейт, окей. Живей си в тая илюзия, твоя грижа, но като аргументация издишаш яко. Колкото пъти и да напиша, че ми харесва песента и Емилия като цяло, дреме ти на въшливата шапка, важното е да съм хейтър там, и давай да вървим нататък. За какво точно да сипя хейт по Емилия, ти ми кажи, че мъжа ми ли е взела, хляба ли ми е взела, или екстеншъните?! Жената да си обича който, колкото, когато и както си поиска, нейна си работа. Това още в първото изречение о написах, но явно съм надценил IQнивото на средностатистическия потребител тук. Кога и къде съм посочил, че е "чудно", че обича чуждо дете?! В ограничеността си да защитавате безумните си тези, не се усещате как буквално се осирате, горките ни близки, не сме били способни на подобни емоции... Ало, ти Мадлен Алгафари ли си или Ани Владимирова?! Д-р Папазова или Наталия Кобилкина. Ти на мене ще ми казваш какво мога и не мога да изпитвам, на какво съм способен... ай сиктир.

 

Преувеличавате супер, хипер, мега много... което не прави никак добро впечатление за новодошлите, колкото и да са кът, а особено на потребители, които са тук от доста време, но не пишат активно. То всъщност какъв е смисълът да споделиш нещо, като веднага швестерланите и ощипаните госпожици ще ти скочат на фалцет, размахвайки заканително пръстче.

 

Значи ти пръстче на мене няма как да ми размахваш, щото не наклон, ами челен фронтален уклон ще ти дам чистосърдечно. Ще ми скачаш като разгонено петленце и после що ти давам наклон, малко се усещайте, че верно се оливате.

 

 

"Нищо обективно", понеже ти, Темидата небесна, си мерило за обективност ли?! Чие?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отново съм съгласен с Kitty. Случва ми се за втори път и почвам да се чувствам странно.

 

Емилия познава Жорж доста от преди да го оповести официално, тя и Светлана е с Гущеров доста преди да го обяви официално във Vip Brother. Над година са заедно и явно е имало любов в това семейство, надявам се продължи и за напред.

 

Всичко друго са пълен хейт и глупост. Тя и Юнона не е раждала Нончо, ама му посвети клип и песен, дори плакат в негова памет имаше в "Нов Фолк" тогава.

 

Значи новата логика - посвещава се песен само на тия, дето си ги родила. На други - не може.

И по тая логика Камелия няма право да посвети песен на никой, ако реши, защото не е родила. Егати логиката.

Егати закърнелите мозъци бе.

 

 

Такива песни имаше пак казвам и в "естрадно" време, преди MTV, PR-и и педерасите в рокля.

 

Тази тема считам, че трябва да се изчисти от коментари извън самата песен или да се заключи темата.

 

Видно има изроди, видно някои не им стига мозъка (и годините може, даже те не вървят успоредно с акъла), ама нека не се пише и говори за една красива песен, посветена на едно починало момче. При това песен, изпята от наша любима певица, известна достатъчно навсякъде дори сред стари хора, една певица, с която е израснал повече от половината форум. Тя не е новата генерация , а "наш човек", някой , който слушаме и гледаме от много години. Който аплодирахме по концерти и турнета. Тя не е само една певица, а "наша" певица, която си остана актуална от както се появи.

 

Не бъдете долни. Нищо , че сте, опитайте се да не бъдете. Поне не и в такива случаи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Влязохте в отвратителен спор и двете страни с грозни думи и темата за прекрасната песен се измести в поредния скандал. Важното е, че масово се оцени и очевидно ще остане, за който има сили да слуша такива текстове. Преди години никога не е имало такива остри реакции, скандали, наистина ако искаме да задържим и форума с активни потребители от старите, да дойдат и нови, трябва тонът малко да се смекчи. Много отрицателно взе да става и напрягате, особено потребителите, които се изявяват като крайни инстанции.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма това, че ти си кьорава и ограничена и виждаш в думите ми хейт, окей. Живей си в тая илюзия, твоя грижа, но като аргументация издишаш яко. Колкото пъти и да напиша, че ми харесва песента и Емилия като цяло, дреме ти на въшливата шапка, важното е да съм хейтър там, и давай да вървим нататък. За какво точно да сипя хейт по Емилия, ти ми кажи, че мъжа ми ли е взела, хляба ли ми е взела, или екстеншъните?! Жената да си обича който, колкото, когато и както си поиска, нейна си работа. Това още в първото изречение о написах, но явно съм надценил IQнивото на средностатистическия потребител тук. Кога и къде съм посочил, че е "чудно", че обича чуждо дете?! В ограничеността си да защитавате безумните си тези, не се усещате как буквално се осирате, горките ни близки, не сме били способни на подобни емоции... Ало, ти Мадлен Алгафари ли си или Ани Владимирова?! Д-р Папазова или Наталия Кобилкина. Ти на мене ще ми казваш какво мога и не мога да изпитвам, на какво съм способен... ай сиктир.

 

Преувеличавате супер, хипер, мега много... което не прави никак добро впечатление за новодошлите, колкото и да са кът, а особено на потребители, които са тук от доста време, но не пишат активно. То всъщност какъв е смисълът да споделиш нещо, като веднага швестерланите и ощипаните госпожици ще ти скочат на фалцет, размахвайки заканително пръстче.

 

Значи ти пръстче на мене няма как да ми размахваш, щото не наклон, ами челен фронтален уклон ще ти дам чистосърдечно. Ще ми скачаш като разгонено петленце и после що ти давам наклон, малко се усещайте, че верно се оливате.

"Нищо обективно", понеже ти, Темидата небесна, си мерило за обективност ли?! Чие?!

3 дни почивка

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...