Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Междудругото, Цветелина оти се е изнесла от кокошарника навремето? Някой да осветли малко изпусналите като мен.

 

Тя тая се правеше на много интересна, много праведна, набожна пиниз го раздаваше. Тяло и излъчване на тийнейджърка, а душа на пенсионерка. Пайнера искаше да я прави любимка на малките, но нея все я влечеше към по-сериозни песни и Деси Слава на бърза ръка й зае нишата, която беше предвидена за Цветелина. Предполагам е напуснала, защото е видяла накъде духа вятъра със спонсорството и силиконовите цици/устни в тази фирма. Имаше си немалко фенове, но в един момент стана неконкурентно способна на пазара. Мисля, че напусна някъде 2002-2003, Пайнер вече се бяха концентрирали върху Гергани, Анелии, Ивани и Койот Дюрани...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Цветелина беше коментирала, че е напуснала защото никой от фирмата не и е честитил за раждането на сина и. Със сигурност има и други причини, де. Първите и 5-6 години след Пайнер си и бяха доста успешни - "Не питай защо", "Сърце от камък", "Непростимо", "Чалга до дупка", "Тялом съм тук", "Maska tuge"... имаше и други попадения, но тези си бяха стабилни хитове.

Лично аз винаги съм я харесвал и съжалявам, че вече не е толкова активна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цветелина беше коментирала, че е напуснала защото никой от фирмата не и е честитил за раждането на сина и.

 

Тъпо от тяхна страна наистина, но това не са семейни отношения, за да прави чак такава драма. Ако взаимно са си били изгодни, мисля, че щеше да остане във фирмата - все пак това са пари, по онова време и за онова време - много пари.

 

Тя не пропусна да разтръби из държавата, че е родила дете с албума "Син си имам". Ми имай си, и други хора си имат, ма не вдигат патардия по тоя повод.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъпо от тяхна страна наистина, но това не са семейни отношения, за да прави чак такава драма. Ако взаимно са си били изгодни, мисля, че щеше да остане във фирмата - все пак това са пари, по онова време и за онова време - много пари.

 

Тя не пропусна да разтръби из държавата, че е родила дете с албума "Син си имам". Ми имай си, и други хора си имат, ма не вдигат патардия по тоя повод.

И според мен е прекалено, но тя си знае. В началото се справяше и без тях, после явно я домързя или се измори да е конкурентна.

Е, хубаво е да има и такива песни, в онези години се пишеха текстове с доста по-широка тематика от днешните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде спрете се с тая цоцолана - Петра. Само като й видя creepy фейса и ми иде да бягам далеч.

На мен PR-ката на Цветелина ми честити РД във ФБ всяка година хахах

 

Явно на Цветелина й е важно.

 

Слушайте нова чалга: :whistling:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И според мен е прекалено, но тя си знае. В началото се справяше и без тях, после явно я домързя или се измори да е конкурентна.

Е, хубаво е да има и такива песни, в онези години се пишеха текстове с доста по-широка тематика от днешните.

 

Прав си, да, просто нали знаеш, че като не ти е симпатичен някой и дори несъзнателно се изказваш негативно за него. Аз й се ядосах за възможността и потенциала, които пропиля. На нея й се даде летящ старт тип Гергана, стана звезда за минути с невиждано голям мегахит, после задържа успеха, беше сред топ имената, за да тръгне да пее народни песни и да се прави на тънкообидна. Еми.. не се прави така. Ама, дет викаш - тя си знае.

 

Ти наясно ли си, че не само сте една зодия, но имате и точен съвпад на Слънца? Демек - имате сходство в природата си и вътрешните качества.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде спрете се с тая цоцолана - Петра. Само като й видя creepy фейса и ми иде да бягам далеч.

 

Ако трябва да избираш между Петра и едно хубаво момче, кой би избрал? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прав си, да, просто нали знаеш, че като не ти е симпатичен някой и дори несъзнателно се изказваш негативно за него. Аз й се ядосах за възможността и потенциала, които пропиля. На нея й се даде летящ старт тип Гергана, стана звезда за минути с невиждано голям мегахит, после задържа успеха, беше сред топ имената, за да тръгне да пее народни песни и да се прави на тънкообидна. Еми.. не се прави така. Ама, дет викаш - тя си знае.

 

Ти наясно ли си, че не само сте една зодия, но имате и точен съвпад на Слънца? Демек - имате сходство в природата си и вътрешните качества.

О, и мен ме е яд на нея. Сума ти и успешни албуми имаше, малките я харесвахме, по-възрастните също я възприемаха добре... Изживя си звездните години явно, но ако беше останала в Пайнер можеше да си отгледа поне 5 хита, които нямаше да отстъпят на "Защо повярвах" и тн.

За зодията знам, но за слънцата не, явно няма случайни неща... трябва да я открия и да и кажа. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още ли го прави? :1000 (29):

И на мен ми честитеше на времето.

 

Да-да, още го прави. На мен ми честити, когато "Шефката" мина 5 млн. гледания. ;)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако трябва да избираш между Петра и едно хубаво момче, кой би избрал? :1000 (29):

 

Дефинирай "хубаво" :1000 (29): :1000 (29): Мен много ме харесват цоцолани, баби и джендъри. Сред трите - предпочитам да съм ерген доживот.

 

Каквото да правиш, все към твойте неща клониш.

 

БТВ, песента на Лорена не е лоша.

 

Предната на Есил беше в пъти по-силна:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дефинирай "хубаво" :1000 (29): :1000 (29):

 

Ми примерно онзи топ модел - приятелят на Галин, дето имат снимки заедно, един голям красавец - рус. Или пък водещият на Новините по БТВ - Денислав Борисов.

И Петра. Кой избираш?

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми примерно онзи топ модел - приятелят на Галин, дето имат снимки заедно, един голям красавец - рус. Или пък водещият на Новините по БТВ - Денислав Борисов.

И Петра. Кой избираш?

 

Петра, но с подмити баджаци :1000 (29): :1000 (29):

 

Добре че не ми се налагат подобни драматични избори в живота :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми примерно онзи топ модел - приятелят на Галин, дето имат снимки заедно, един голям красавец - рус. Или пък водещият на Новините по БТВ - Денислав Борисов.

И Петра. Кой избираш?

Кой е тоя приятел на Галин, че не се сещам? Той има много приятели :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирайте следния рефрен от текст на Петра: :Vishenka_05:

 

Там забих си гадже - готин депутат.

Той е по живота - фрашкан е с пари.

Киха ми мангизи - вече съм рахат.

 

:3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирайте следния рефрен от текст на Петра: :Vishenka_05:

 

Там забих си гадже - готин депутат.

Той е по живота - фрашкан е с пари.

Киха ми мангизи - вече съм рахат.

 

:3fdb8960598fa63e:

 

 

Лошо ми е. Подай ми аспирина...

 

Новата на Сузанита е много тъпа. Мисля че това момиче много бързо й мина модата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой е тоя приятел на Галин, че не се сещам? Той има много приятели :3fdb8960598fa63e:

 

И той избира Петра! Лъже-маже... :1000 (17):

 

http://static.blife.bg/77e6f89d2ba7.jpg

 

http://www.kliuki.bg/wp-content/uploads/20...i-2-300x173.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата на Сузанита е много тъпа. Мисля че това момиче много бързо й мина модата.

 

То беше ясно още от първото й парче миналото лято, че няма да издържи много. Гласът й не е особено приятен и не чувам да може да пее добре. Иначе в поведение на махленска хашлакчка го докарва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...