Jump to content



Черешката на тортата


Препоръчани коментари

Луда, нелуда, взела е хонорара, но пък вече трета седмица цяла България знае за нейното участие. И как въпросното предаване още било в ефир, аз бях убеден, че отдавна вече не е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не Луна е лудата, а нейните поданици.

Важното е, че отделяш време и енергия, за да я споменаваш и прославяш допълнително. Постига си целта.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не си спомням, честно казано, но беше модератор и голям фен на Глория.

 

А имаше и още един потребител - приятел на Ружа, който сега се казва Наташа Рич.

Едно време прокарах хипотезата, че Гло е виновна за изпедерастяването на подрастващите момчета по нейното време! :whistling:

 

И защо не отива да се прави при Ивче, като той няма да взема даже пари за тази услуга?

 

А колкото до Луда - тя защо беше толкова обрана у Ивайло? :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно време прокарах хипотезата, че Гло е виновна за изпедерастяването на подрастващите момчета по нейното време! :whistling:

 

И защо не отива да се прави при Ивче, като той няма да взема даже пари за тази услуга?

 

А колкото до Луда - тя защо беше толкова обрана у Ивайло? :3fdb8960598fa63e:

Явно се е ориентирала кой кой е, понеже не ги познаваше. А и остави Пърдел да се излага :D После я подпука... Между другото, имаше градация всеки ден в поведението й - търсена или не, не знам :)

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквото и да говорим, Луна направи фурор в Черешката, какъвто не бяхме гледали досега в Черешката. Истински шоумен. Искам да раздава правосъдие като президент. Оправдала си е високия хонорар, всички във форума сте я гледали, значи не ви е толкова неприятна

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, аз неприятни хора не гледам. През последните 10 години съм гледал само интервюта и изяви на Луна. Телевизор нямам, нищо не ме интересува. Луна е гаранция за шоу, гледам я на запис. Вчера приятели ми казаха, че като се напише Черешката на тортата, Луна излиза като първо предложение за търсене. Взривила е гугъл.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквото и да говорим, Луна направи фурор в Черешката, какъвто не бяхме гледали досега в Черешката. Истински шоумен. Искам да раздава правосъдие като президент. Оправдала си е високия хонорар, всички във форума сте я гледали, значи не ви е толкова неприятна

:mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Научи каква е функцията на президента първо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Луна е президент единствено на умрялата си кариера. Пред хора е гола вода, видяхме я в брадъра как НЕ защити жанра си и нямаше какво да каже за кариерата си, нито пък да разкаже нещо.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Луна е президент единствено на умрялата си кариера. Пред хора е гола вода, видяхме я в брадъра как НЕ защити жанра си и нямаше какво да каже за кариерата си, нито пък да разкаже нещо.

Това е под нивото на Президента! Не си я представям да влиза в обяснителен режим. Тя си е взела своето от жанра, защо да брани другите?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Луна имаше един скандал с Дебора в който публично я обяви нея и подобните и, че те докараха жанра до тук.

А и продуцентите на едно такова риалити предпочитат да заложат на скандали и разправии а не на дискусиите им за щяло и нещяло...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

:mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Научи каква е функцията на президента първо.

Нямам впредвид буквално. Наясно съм че президента няма подобни функции. Добре , че си ти да ме светнеш...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Луна имаше един скандал с Дебора в който публично я обяви нея и подобните и, че те докараха жанра до тук.

А и продуцентите на едно такова риалити предпочитат да заложат на скандали и разправии а не на дискусиите им за щяло и нещяло...

Айде, бе. Тя не беше една от най-пошлите в жанра. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • 7 months later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Да, следим го вкъщи това предаване отдавна. На мен фаворит си ми беше Емануела и наистина много се зарадвах, че тя спечели! А тази изненада накрая с рисуването мен лично ме трогна и впечатли най-много, защото и аз с това се занимавам най-вече и от малък ми е хоби, но и не само. За мен беше най-добрата седмица всъщност. Важно е това, което правиш и да изглежда добре, лично аз винаги когато правя нещо за себе си или който и да е, отделям ако трябва часове, но държа това, което се сервира в чинията да изглежда добре. Може да е една плодова салата или едни лодчици от авокадо, но на първо място е да изглежда добре. Аз поне държа храната да има някакъв вид.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...