Jump to content



Черешката на тортата


Препоръчани коментари

Не смеят. Страх ги е. Патакламата ще е тая вечер! Навийте си часовниците!

 

Интервюто с Венета отпреди 10 години е култово! Доколкото си спомням, Луна си беше тръгнала от студиото. Наскоро гледах пак във вбокса и не е цялото...

Не си тръгна, но тя закри предаването накрая и благодари за поканата :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не си тръгна, но тя закри предаването накрая и благодари за поканата :1000 (29):

Винаги благодари! Очаквам и днес да благодари! Най-малкото с пост във фейса! :D Истински професионалист - благодарен и щедър човек, затова и тъй успешен!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко КИЧ и ДЕМОДЕ в "един от" домовете й.

Това сигурно е правено преди 20 години и за толкова време не е пипнала нищичко.

 

Не знам какво се впечатлявате, но тази жена е за съжаление, тя е психично болна, комплексирана и лети някъде във вселената.

 

Беше забавно с линейката, хахаахахах, дойдоха да я приберат. :1000 (29):

 

Не ги поканила в кичозния си дом, защото няма да се чувстват "на мЕсто" и ще се комплексират от 2-те й награди и 11-те и албума. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разочарован съм. Определено нямаше нищо от тийзнатия скандал прераснал на замеряне с баница, както се оказа. #Донесетеощехляб

 

Но Луна смаза. Бедните хорица от народа се оказа крайно плоски и вместо да се насладят на предложената изискана кухня, бяха решили да се правят на интересни със безумно плоската шега с линейката. Която трябваше да приключи някъде към 2 минути след пристигането. Рядко тъпо беше и изпълнението с тортата, ма айде карай.

 

А тая набедената за готвачка и няква гранд дама, реално колежка на Зайка, която не може да и стъпи и на малкия пръст, закрепи образа си на невероятна простакеса. Като от бранша беше редно да оцени храната, нищо, без значение кой точно е висял в кухнята. Останалата сган много ясно, че няма да се възторгнат от предложеното 19 степенно меню - те си търсят безплатното плюскане и поркане, и тва е. Ся и аз съм предпочитам големи порции, и колкото по големи, толкова по-добре, особено ако са на аванта, ма това ли трябваше да е отношението към явно неразбрания опит да им бъде представено нещо ново?

 

Изобщо Луна направи невероятната грешка да не ги зареже да седят на минус 4 градуса ,лишени от нейното присъствие, и да приключи до там - да си пиянстват на воля. Нима наистина са очаквали, че тя ще вечеря и дели една маса с нея?

 

А да, очаквам Президента да получи най-малкото два Оскара при следващото раздаване, както и 3 дузини други награди от сходен ранк. Иначе ще им обява джихад.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Луна Президент! Да обяви шериат и само тя да се развява без забрадка!

Те доста рано осъзнаха колко са жалки и затова не се изненадаха, че не ги покани у дома си.

Ядоха на аванта и писаха двойки.

Резко им го начука със студената стая. На мига линейката бе забравена, а това бостанско плашило Пърдел не се побираше в кожата си и се тресеше от злоба цяла вечер.

Шеф Манчев и той се оказа неадекватен - трябвало да покаже исхинската си същност, как готвела. Ми кат не готви, защо да лицемерничи?

И светлинното шоу си го биваше.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма това е шоу за готвене, за кво е приела... :mf_surrender:

 

Луна си изгражда страхотен образ, никъв хай лайф и никакво уважение няма да получава от никого за напред.

А вие какво? Вярвате на глупостите, които изговори? Как кани на петнистото диванче политици и дипломати? Ха-ха-хаахахахаха. Пълен потрес.

После ги води на меката мебел, щото Селин Дион има същата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още от най-първия епизод, до колкото си спомням, в който Фънки викна негов приятел да забърка всички манджи, това не е баш кулинарно предаване (въпреки че до някъде се опитваше да бъде). Ако става за навъпрос, тая повярвалата си, че имала прилика с Кардашиян да не би да готви нещо? То голяма кулинария да вземеш готов десерт и да нарежеш райска ябълка.

 

За пореден път ще кажа - Луна поне има оправданието, че евентуално се вживява в няква роля. За остатъка - нямат такова, а те се показаха като мноо по-големи злетаци от госпожа Президента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забелязахте ли бидето в тоалетната? После не била туркиня леля ви Лухче.

 

 

А това, че някои тук се възхищават на кукуто говори повече за тях. Реално те с нищо не я предизвикаха, за да се държи зле с тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забелязахте ли бидето в тоалетната? После не била туркиня леля ви Лухче.

А това, че някои тук се възхищават на кукуто говори повече за тях. Реално те с нищо не я предизвикаха, за да се държи зле с тях.

Е, виждайки кой се възхищава на шуменския пърдялник, ти става ясно и няма нужда от повече коментари!

 

Защо Лунатичка беше със същите плетени ръкавици, с които гостува на Гала преди повече от година, у Петканов беше с едни бели чизми, с които препуска с копитата си вече втори Брадър, другите тоалети с пайетките и лъскавкото също ги е въртяла насам - натам? Да не би да няма парички за нов гардероб? :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не би да няма парички за нов гардероб? :3fdb8960598fa63e:

Разбира се, че няма пари. Всичко е старо, износено и демоде. Обикаля предаванията не само за внимание, но и за пари. Други доходи откъде?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори средностатистическият българин си прави ремонт вкъщи, купува нова МЕКА МЕБЕЛ, нови МАСИ и СТОЛОВЕ, нови ПЕРДЕТА, а на леля ви Луна е като дом от цигански катун буквално. Всичко е на по 20 години. Но това е стил и ние не разбираме.

 

Как ще няма пари, тя има няколко домове, каза че има анганжименти и в чужбина, а в малкия кабинет на гепардовото диванче до гепардовите завеси сядат само дипломати и посланици?По 2 участия на ден също има, беше споменато. Важното е да хапва солетки и вафли с палмовото масло и е-тата, защото никой не може да й угоди на вкусовите рецептори.

 

А по лична карта вече е с фамилия "Президент" ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Президента им то натри на нейната вечер. Хареса ми идеята за царско меню от 19 предложения. Много добре се гавреше с гостите. Уби ме как се разплу на масата по време на светлинното шоу. Общо взето взема троен хонорар но го оправдава. Аз не мисля че и тя вярва на всичко което говори. По скоро забавлява зрителите и е ексцентрична натурела

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя щото е толкоз без пари, масрафа от снощи е оценяван на 10 бона.

 

Пак казвам - Луна може и да е зле, но е маса над демонстрираното ниво и психиатрично здраве от останалите лица, които са си повярвали много повече от нея с под-нулево покритие.

 

И хич не ме изненадва кой наоколо се впечатлява от резила, показан от тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво покритие има Луна? Сашка Васева дори е много по-голяма звезда от нея, най-малкото заради всичките й участия на Пирин фолк.

Какво е направила Луна в кариерата си? Какво творчество има? Сигурно точно 7 са й слушаемите качествени песни. Не знам за какво покритие говорите, но точно нейното не се покрива.

 

И коя е към днешна дата Луна? Защо не я сравните с една Глория или Нелина, Екстра Нина - по едно време са тръгнали. Къде беше последните 15 години, освен 1-та година в Пайнер.

Говори тя за някаква въображаема кариера и публика, които ги няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе ти мани кво е Луна.

 

Какво е менопаузиралата лелка, твърдяща че е няква гранд дама? И каква е нейната диагноза?

 

Какво е объркалата се, че има прилика с Ким Кардашиян? На нея не и ли трябва диагноза?

 

За другите двама джендъри дори няма да подвидам подобни въпроси, все пак днеска са имали празник. Ама и те са някъде там.

 

С какво тия прости, бедни хорица от народа имат нахалството да слагат диагнози на Президента, след като самите те са спешно хоспитализиране? Като им беше толкова неприятна компанията на Луна, защо отидоха на нейната софра, търсейки безплатно плюскане и поркане? Можеха да бойкотират и да я оставят без публика.

 

Изобщо извода е, поне за мен, беше че Луна беше най-нормално държалия се човек цяла седмица, и и трябва медал че изтърпя тая сган.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Луна имаше късмета, че беше събрана с 4 слаби личности, които не можеха да ѝ се противопоставят. В Брадъра (двете издания) не ѝ минаваха номерата.

 

А онзи Ивайло е пълен потрес. Не съм и предполагал, че е толкова посредствен и психически лабилен. Като модератор в Планета преди повече от 10 години правеше впечатление на интелигентно и на място момче. Сега излиза, че е истеричен и с речник от 20 думи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Луна имаше късмета, че беше събрана с 4 слаби личности, които не можеха да ѝ се противопоставят. В Брадъра (двете издания) не ѝ минаваха номерата.

 

А онзи Ивайло е пълен потрес. Не съм и предполагал, че е толкова посредствен и психически лабилен. Като модератор в Планета преди повече от 10 години правеше впечатление на интелигентно и на място момче. Сега излиза, че е истеричен и с речник от 20 думи.

Ивчи е бил модератор във форума на Планета?! :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички, без Луна, са нестабилни психически и за освидетелстване. Трябва да са благодарни до края на живота си, че са имали честта да делят една маса с такава височайша личност!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Психотата тряяше да и целуват ръка, че изобщо ги удостои с присъствието си г-жа Президента, и не ги заряза на на минусовите температура, като мръсните пияници, които са.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Луна имаше късмета, че беше събрана с 4 слаби личности, които не можеха да ѝ се противопоставят. В Брадъра (двете издания) не ѝ минаваха номерата.

 

А онзи Ивайло е пълен потрес. Не съм и предполагал, че е толкова посредствен и психически лабилен. Като модератор в Планета преди повече от 10 години правеше впечатление на интелигентно и на място момче. Сега излиза, че е истеричен и с речник от 20 думи.

С какъв ник е бил. Не го помня

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивчи е бил модератор във форума на Планета?! :1000 (29):

 

 

С какъв ник е бил. Не го помня

Не си спомням, честно казано, но беше модератор и голям фен на Глория.

 

А имаше и още един потребител - приятел на Ружа, който сега се казва Наташа Рич.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не си спомням, честно казано, но беше модератор и голям фен на Глория.

 

А имаше и още един потребител - приятел на Ружа, който сега се казва Наташа Рич.

Мисля че се сещам. Правеше много яки графики. Ника му беше LifeStyle''.

И за другия имам бегли спомени.

Наташа :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля че се сещам. Правеше много яки графики. Ника му беше LifeStyle''.

И за другия имам бегли спомени.

Наташа :1000 (29):

Да, това беше един от никовте му май.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...