Jump to content



Черешката на тортата


Препоръчани коментари

Ахахахаха. Кви точно тряя да са и задълженията като гостенка точно? Прави им шоута и кефа си, кандидат президентската и кампания върви добре ми се струва.

Да, единственият чалга хит сред днешните деца се зове Луна Президент!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Децата бяха много сладки, ама какво е общото между Тина Търнър и Мексико?

Не знам, а и понеделнишката изненада беше пеещи деца...

Тази вечер Луна ще плете търлък! :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, а и понеделнишката изненада беше пеещи деца...

Тази вечер Луна ще плете търлък! :D

Ама пяха ли Луна президент или само така?

 

Иначе от представения видео материал, Черешката дори с Луна е станало безумно негледаемо, бледо, жалко и ефтино подобие на Бай Брадър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквото и да си говорим Луна буди интерес в хората и не случайно я канят в праймтайма по подобни формати. Наското я гледах в Папараци. Там беше доста смирена и извисена, но за съжаление не коментира нищо интересно нито около себе си, нито в чалгата... Венета не си беше подбрала добри въпроси...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквото и да си говорим Луна буди интерес в хората и не случайно я канят в праймтайма по подобни формати. Наското я гледах в Папараци. Там беше доста смирена и извисена, но за съжаление не коментира нищо интересно нито около себе си, нито в чалгата... Венета не си беше подбрала добри въпроси...

Тя Венета по принцип е доста слаба водеща. Не че Луна има нужда от въпроси, де :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, и монтажът е много калпав. Прилича на предаване за 2 лв. Не знам дали ще просъществува още дълго.

 

То е предаване за 2 лв, ма явно откакто го е взел Тупарев, съвсем го е обърнал на нискобюджетен кастинг за Брадъра. И закъсали за някоя стотинка бивши такива.

 

От друга страна, аз си мислех, че е изчерпано още след края на първия сезон, ама ето че още го правят вече поредна петилетка. А и явно успешно се произвеждат бездарници за родния шоубизнес, щото тия пияниците тая седмица са ми някви такива прости хорица от народа, които имат нахалството да се правят на интересни пред бъдещия президент на републиката. И да я карат да сяда отстрани на масата, вместо да и предоставят цялата, както си е редно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми прати клипа, където Мариела замеря Луна с хляб? :D

Предаването си има официален канал във вбокс7 https://www.vbox7.com/play:3391d6f0a7?p=use...&order=date

От тук може да потърсиш

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, такова е. Но какво очакваш от потребител, на чийто подпис е момиче с една вежда?

:1000 (29): :1000 (29):

 

Намерих го. Луната е една !! :3fdb8960598fa63e:

Добре, че е тя да има какво да се гледа. А между другото коментаторът постоянно я сече след всяка дума, а ако не беше тя рейтинга им щеше да е доста по-надолу.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес беше по-щедра отвсякога и в отлично настроение. Ето на такъв президент бих се доверил - умеещ да плете на една кука!

Утре ще е кулминацията!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес беше по-щедра отвсякога и в отлично настроение. Ето на такъв президент бих се доверил - умеещ да плете на една кука!

Утре ще е кулминацията!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Луна че е влезнала в почти пародиен образ, си е точно така.

 

Обаче е най-малко такъв в цялато предаване. Бедната жена от народа, която не знае какво е райска ябълка, не е отлепила етика от гарафата (сигурно тряя да я връща след края на снимките) и явно за пръв път пече пържоли, но кухненски термометър?? и щипка за лед????????, както и била седнала ей така до Бен Афлек в гримьорна (да бе, да) и е напълно достоен конкурент, дори я изпреварва с няколко обиколки.

 

Междудругото, кой и по какъв повод я е набедил че има нещо общо с Кардашиян?

 

Двете джендър мекотели и пишман готвачката, която не знае как е редно да се обслужва бъдещия президент на републиката дори няма смисъл да ги коментирам, и накара гостите да си сервират сами, все едно са на столова, дори няма смисъл да ги коментирам.

 

Цялостно, предаването е под всяква критика, а уж беше кулинарно.

 

Днес беше по-щедра отвсякога и в отлично настроение. Ето на такъв президент бих се доверил - умеещ да плете на една кука!

Утре ще е кулминацията!

 

Ако имаше скоро избори за президент, в момента бих гласувал за Луна честно казано. А и как позна, че ще влезе същество от третия пол!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя и оня ден позна, че ще кибичат прави като коне у къщата на Пърдел. Далновидна е. Имам й доверие и към днешна дата също бих гласувал за нея, не виждам за кого другиго! Язък, че не се кандидатира миналия път. Мисля, че на следващите избори ще има заплашващи със самоубийство, ако не си пробва късмета.

 

Малко е нагласено, обаче... Онази уж не знаела, че Луна обича райски ябълки, а в Брадъра го спомена. Тази уж случайно имаше такава ябълка, но не знаеше как се поднася!? Значи не яде райски ябълки, но ги има в дома си? ИнтересТно!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя и оня ден позна, че ще кибичат прави като коне у къщата на Пърдел. Далновидна е. Имам й доверие и към днешна дата също бих гласувал за нея, не виждам за кого другиго! Язък, че не се кандидатира миналия път. Мисля, че на следващите избори ще има заплашващи със самоубийство, ако не си пробва късмета.

 

Малко е нагласено, обаче... Онази уж не знаела, че Луна обича райски ябълки, а в Брадъра го спомена. Тази уж случайно имаше такава ябълка, но не знаеше как се поднася!? Значи не яде райски ябълки, но ги има в дома си? ИнтересТно!

 

Тя не е имала гарафа до оня ден, както и за първи път виждаше тиган, изобщо кухнята си като цяло. И в магазин май не беше влизала. Та не виждам никъф проблем наистина да просто да е имала райска ябълка вкъщи напълно случайно, щото някой друг и пазарува/готви, или просто е взимала някъв пакет фрукти да си декорира кухнята (примерно).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя не е имала гарафа до оня ден, както и за първи път виждаше тиган, изобщо кухнята си като цяло. И в магазин май не беше влизала. Та не виждам никъф проблем наистина да просто да е имала райска ябълка вкъщи напълно случайно, щото някой друг и пазарува/готви, или просто е взимала някъв пакет фрукти да си декорира кухнята (примерно).

Може да се окаже, че и домът не е неин :D

 

Президентът ще им покаже дома си и класата му, но очевидно след това ще са на ресторант :D Стори ми се, че ги държи на маса на открито при -4 градуса. :D :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да се окаже, че и домът не е неин :D

 

Президентът ще им покаже дома си и класата му, но очевидно след това ще са на ресторант :D Стори ми се, че ги държи на маса на открито при -4 градуса. :D :D

 

Мда, точно. Хич няма да съм изненадан, то и без това не изглеждаше като жилище, в което някой живее.

 

А колко точно тряя да си зле, за да заявиш в национален ефир че едва преди няколко дни си разучил как работи котлона и дали изобщо имаш въпросния уред в къщи?

 

Един от домовете, доколкото чух в промото. :) Президента си е президент.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквото и да си говорим Луна буди интерес в хората и не случайно я канят в праймтайма по подобни формати. Наското я гледах в Папараци. Там беше доста смирена и извисена, но за съжаление не коментира нищо интересно нито около себе си, нито в чалгата... Венета не си беше подбрала добри въпроси...

Това интервю беше много разочароващо имайки предвид това от Горещо преди 10 години, когато едва не се сбиха :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия останалите, обаче, са ебати нищожествата. С кеф да ги мачкаш. Как един не се сети да я нарече Лухче или да я жегне на турска тема. Това би я изкарало извън релси. Нооооо като нямат ум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия останалите, обаче, са ебати нищожествата. С кеф да ги мачкаш. Как един не се сети да я нарече Лухче или да я жегне на турска тема. Това би я изкарало извън релси. Нооооо като нямат ум.

 

Съгласен съм. Тъкмо, щяха много да и вдигнат много повече акциите, ако го бяха направили.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не смеят. Страх ги е. Патакламата ще е тая вечер! Навийте си часовниците!

 

Интервюто с Венета отпреди 10 години е култово! Доколкото си спомням, Луна си беше тръгнала от студиото. Наскоро гледах пак във вбокса и не е цялото...

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...