Jump to content



Online: Глория - Нюанси сиво


Препоръчани коментари

  • Отговори 56
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

До припева е интересно, но този припев разваля всичко. Неадекватно ми е жена с такъв музикален стаж да пее за 50 нюанса сиво. Една от най-големите помии в литературата и киното през последните години, да не говорим, че дори не е актуално вече :1000 (29): Като пуска толкова рядко музика трябва да е от съвсем друга величина, защото е име. За справка - Азо. Иначе не съм вярвал, че ще го напиша, но песента последната на Симона ме зарибява повече от на ГЛория. Какви времена настанаха :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво пуска Азо, чисто музикално? Претоплени манджи от Сашо Роман.

 

Бих се съгласил само, че не е на очакваното ниво след едногодишна пауза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми допада, не е тип хаус парчетата й, които и на мен са ми скучни. Проблемът ми е текста на припева, ужасен е с тази препратка към бозавия филм, още повече от примата, която има такава тежест. Но я е изпяла перфектно, има кулминация, а самите куплети са брутални. За визията не говорим, за Глория времето е спряло, класата е непреходна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента не е лоша, дори бих казал доста ударна и зарибява. Видеото го гледаме всяка година от нея. Извинявам се, но не стига че пуска проект един път в годината, как веднъж не се постара малко да се разчупи и експериментира. Да изненада като в “Двойна игра”. Това не е проект за реномето на Примата на фолка. Ще кажеш, че няма средства. Айде Аман.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо? Нали искаш от великите бързи песни и секси визии? Глория добро парче извади!
Не се откривам в текста, нещо не ми звучи запеваемо това парче, клипът сякаш вече съм го гледала.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се откривам в текста, нещо не ми звучи запеваемо това парче, клипът сякаш вече съм го гледала.

Е то за клипа беше ясно, Глория много рядко разчупва нещата, почти винаги набляга на визията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво пуска Азо, чисто музикално? Претоплени манджи от Сашо Роман.

 

Бих се съгласил само, че не е на очакваното ниво след едногодишна пауза.

 

Не се отнесох за мелодията и типа песни на Азис, а да се стреми да постигне ефекта от това да пуска рядко парчета. С подобни не става, това никой няма да го слуша. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо не ми трепна този път, че има нова песен - за първи път. Бях на заведение, сложих слушалките, превъртях я набързо и до там. Ако на Глория не й се занимава, да се отказва. И да се насилвам да ми харесва и да я оправдавам, няма смисъл. Песента прилича на "Криле".

Клипът е зле. Едни и същи пози, декори, локации. Всички знаят, че има добра визия, но един клип не е само визии, а на нея сякаш това й стана най-важно с годините. И тая права коса, като я видя вече... Ми разнообрази се малко, бе жена!

Текста също не искам да го коментирам - това просто не е сериозно, Глория и тая тематика през 2018-та. В мелодията и аранжимента отново има добри моменти чисто музикантски, обаче отново нещо липсва. В последните 10 години единствените бързи парчета, който й се получиха, бяха "Еднопосочен път" и "Ненаситна". И то защото бяха наистина нещо различно за нея и за жанра.

Явно Глория трябва да си прави само балади и песни тип "Двойна игра".

Откъм бързи песни да смени екипа - не може само Калин, Калин, Калин.

Личи си и липсата на Илия Загоров, Димитър Петров и други.

 

Сега беше моментът в тая суша да изпъкне и да наложи някое бомбастично парче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо не ми трепна този път, че има нова песен - за първи път. Бях на заведение, сложих слушалките, превъртях я набързо и до там. Ако на Глория не й се занимава, да се отказва. И да се насилвам да ми харесва и да я оправдавам, няма смисъл. Песента прилича на "Криле".

Клипът е зле. Едни и същи пози, декори, локации. Всички знаят, че има добра визия, но един клип не е само визии, а на нея сякаш това й стана най-важно с годините. И тая права коса, като я видя вече... Ми разнообрази се малко, бе жена!

Текста също не искам да го коментирам - това просто не е сериозно, Глория и тая тематика през 2018-та. В мелодията и аранжимента отново има добри моменти чисто музикантски, обаче отново нещо липсва. В последните 10 години единствените бързи парчета, който й се получиха, бяха "Еднопосочен път" и "Ненаситна". И то защото бяха наистина нещо различно за нея и за жанра.

Явно Глория трябва да си прави само балади и песни тип "Двойна игра".

Откъм бързи песни да смени екипа - не може само Калин, Калин, Калин.

Личи си и липсата на Илия Загоров, Димитър Петров и други.

 

Сега беше моментът в тая суша да изпъкне и да наложи някое бомбастично парче.

Объркал съм се, прилича ми на "Докосването има памет", не на "Криле". Но все тая.

Разбирам идеята на някои фенове, че това е като турски поп, ама ако ще говорим за такива ориенталски денсове... една "Заблуда" я бие по всички параграфи и си личи там колко повече е вложила и като пеене, и като вокали, и като аранжиент, а е направена 2003-та. А сега... нюанси и не знам какво. :confused:

Еми, живи и здрави - чакам си следващите нейни песни, дано открия моята сред тях. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

По нищо не прилича на турски поп, нито това, нито предишните й хаус опити. Нашите аранжименти са съвсем други. Пък нейните, за съжаление, все еднакви. Всъщност те пък са най-очарователното в последните й проекти. Текстовете са тотал щета, макар и най-малко да държа на тях, отдавна се отегчих от нейните. :(

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В песента има нещо приятно, но дотук. Феновете й и разни като мен, на които Глория им е симпатична още от детството биха я харесали заради самата Глория, но масовата аудитория въобще не би й обърнала внимание. Може би щеше да е друго ако тя се стараеше малко повече поне за клиповете си...

Мисля си, че Глория може да се представя много по-добре в средната си възраст, не знам защо е зациклила така.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо ново и напомня на доста песни на Глория.... както споменаха "Без думи", на Таня Боева - "Накарай роклята ми да се разкопчае", но много ми хареса самата песен, свежа е и Глория изглежда прекрасно!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...