Jump to content



Online: Роксана - Ало, звъня ти"


Препоръчани коментари

Каквато и песен рязлична от кючек да изпее - не става!

Музиката бива, но е крайно неподходяща за мангасарския глас на тоя глиган.

"Проекта" е на много ниско ниво - клип, визии, Рокса като я погледне човек и му бие на потна мангалка.

Абсолютно съм съгласен с теб, на 200%!

 

Това е жива долнопробна мангасарка с егати самоучвствието, плю по Камелия с приятеля си Александър (онова нежно бръснатото с тънките вежди) и в 2 интервюта в Авограф се нарече "Певица с главно П".

Не, това е "Мангасарка с главно М"....

 

Каквото и да изпее, то само като я погледнеш и ти се отщява. А тая смеска между рецитиране, мангалия и една кофа autotune е потрес отвсякъде, особено с тоя текст...

 

Адски гнусна мангасарка е това.

 

И вече три пъти свалят проекти за без права, тая не се ли усеща вече като краде?!

Чудя се как не са свалили "Ти да си" , която е кавър на песен ibrahim tatlises, но може и да са и изтекли правата по давност вече (все пак е песен на над 40 години).

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 35
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Абсолютно съм съгласен с теб, на 200%!

 

Това е жива долнопробна мангасарка с егати самоучвствието, плю по Камелия с приятеля си Александър (онова нежно бръснатото с тънките вежди) и в 2 интервюта в Авограф се нарече "Певица с главно П".

Не, това е "Мангасарка с главно М"....

 

Каквото и да изпее, то само като я погледнеш и ти се отщява. А тая смеска между рецитиране, мангалия и една кофа autotune е потрес отвсякъде, особено с тоя текст...

 

Адски гнусна мангасарка е това.

 

И вече три пъти свалят проекти за без права, тая не се ли усеща вече като краде?!

Чудя се как не са свалили "Ти да си" , която е кавър на песен ibrahim tatlises, но може и да са и изтекли правата по давност вече (все пак е песен на над 40 години).

Мангала си е мангал, в кръвта му е да краде, така че не ме изненадват профилактичните й кражби.

Опита се да си направи реклама покрай Камелия, но никой не я отрязи, сигурно е очаквала Камелия да я захапе така, както беше с Пайнера, Азис или Толбухин, ама не й се получи. Много под нивото й е тая отрепка, на която най-голямото постижение в кариерата й е участие в риалити, от там насетне тя от най-ниската прослойка на чалгата не е мръднала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Мангала си е мангал, в кръвта му е да краде, така че не ме изненадват профилактичните й кражби.

Опита се да си направи реклама покрай Камелия, но никой не я отрязи, сигурно е очаквала Камелия да я захапе така, както беше с Пайнера, Азис или Толбухин, ама не й се получи. Много под нивото й е тая отрепка, на която най-голямото постижение в кариерата й е участие в риалити, от там насетне тя от най-ниската прослойка на чалгата не е мръднала.

Абе само на мене ли куплетите ми звучат 1:1 с "Дразни ме"...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...