Jump to content


Online: Лазар ft Гергана - Ако нямам теб


Препоръчани коментари

Интересна песничка. Интересна структура, почти няма инструментална част между куплетите и припевите. Обаче е приятна, поне се чува какво пеят и не е някоя дивотия. Свежари са в клипа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много приятна изненада. Не очаквах Гергана някога да направи песен отново, изглеждаше лишена от всякакъв интерес към музиката. А накрая пуска толкова приятен и открояващ се дует. Браво, харесва ми! Гери пее и изглежда много сладко, а Лазар е симпатяга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер стратегически ход от Лазар! Как е надвил на мързела на Гергана не знам, но браво. Песента е приятна, но няма да стане нищо от нея, освен малко интерес покрай Гергана.

За клипа също са се постарали доста. Много изпипан проект като цяло. Браво!

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гери е голям сладур. И едно чисто и ненатрапчиво излъчване...Толкова ли е трудно поне по 1 песен годишно да издава...

 

Това е приятна изненада, но не понасям Лазар. Да беше нейно парчето. Не звучи зле.

 

Липсва ми стила и...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много приятна песен, страхотна изненада! :Vishenka_05: Гери е много красива във видеото и парчето й лежи. Лазар има хубав глас и песни, харесвам то още от "Заместител". Звученето не е комерсиално но и да не натрупа 20 мил. гледания ми е все тая честно казано, важното е, че Гергана се отчете за годишнината. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна песничка, меланхолична, но и свежа, а Гергана толкова ми липсва, уникална жена! И то точно с този тип песни, нейните пилотни песни към всеки албум с Токича са емблеми за жанра. Така ми се иска да чуя още някоя "Боли", "Сини очи" или какво да говорим за първите... Този проект ме върна там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лазар прави много яки песни, тая не прави изключение. Харесва ми стила му. На визия обачее доста еднообразен, всеки път едни и същи сцени, боядисана брада и кадри с някоя яка мацка. Едно тяло не го прави топ.

Харесва ми включването на Гергана, успех.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С Пламена не стана и хвана Гергана?

Да бе, как е успял да надвие мързела и и да я накара да пропее? Явно е успял някак, браво.

 

Момчето е приятно, усмихнато, но адски бездарно и мънка гадно във всичките си песни. Гергана е Адел покрай него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 9 months later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...