Jump to content



Online: Галена - #ДайМиЛюбов


Препоръчани коментари

От чалгарките може да е първа Андра, не знам, не съм гледал клипа й. Но със сигурност не го е измислила тя ;)

А в колко от тея набелязани за копиране от Андреа визии е измислила Камелия? То дори няма визия 1:1, просто големи сходства заради безидейните стилисти.

8ca6f7474a4ef4a30dae2365735b2a0a.jpg

 

Както и да е. Няма да спамя в темата на Галя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 122
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

А в колко от тея набелязани за копиране от Андреа визии е измислила Камелия? То дори няма визия 1:1, просто големи сходства заради безидейните стилисти.

8ca6f7474a4ef4a30dae2365735b2a0a.jpg

 

Както и да е. Няма да спамя в темата на Галя.

Еми, ако не е искала сходства, да не е тичала при стилистите на Кама. :3fdb8960598fa63e:

Тя и Галя си краде идеи стабилно, де. Нали темата е за нея. Хайде, като чуя песента, пак ще пиша. Клипът не изглежда идеално зле.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента и клипа са мнооого мой тип. :) Забележката ми е към елементария текст, твърде поп-фолк е, твърде клиширан.

 

П.П. Песента много би легнала на певица като ДесиСлава или Емилия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може ли да направиш анализ, разбор - на символите, концепцията, идеята, кадрите, играта на Галена.

Съвсем сериозно ти го пиша, защото явно нещо недовиждаме.

Още като почне с мечетата - какво си подаряват влюбените в началото на връзката - плюшени мечета и сърчица.

Началото и краят на клипа с отварянето и затварянето на вратите, символизират драмите и театрите, които правят жените във връзката - свалянето и пускането завесата по време на представление.

"Искам да давам, да чувствам да дишам любов, само любов, искам само любов" - огромна, супер луксозна къща къща, но празна без мебели и вещи само Галена и мечоците в нея. Мрачна /в момента на действие/.

Мечетата са две, мъжко и женско в началото на клипа лежат едно до друго (началото на връзката) а Галена се е сгушила върху тях.

"Петък е, няма те, а ми обеща да не съм сама..." след този куплет почва драмата и "филма" в главата на жената (къде е , с коя е, какво прави?) и тука се въплъщава идеята за характера на Тед в едното от мечетата.

Въргалянето и натискането всъщност пресъздават скандала между двамата влюбени, няма нищо сексуално в тях. Едната мечка е изхвърлена от стълбището, другата пада върху Галена и т.н. И още много други но не ми се изброяват в момента, открийте си ги сами

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Понякога пишете такива глупости. На световно ниво бил. По-скоро е комичен. Това е най-слабия клип на Галена досега. Дори "Можеш ли" е за предпочитане от това 3 минутно въргаляне с плюшени мечоци. Няма нищо новаторско и различно.

На световно е! Много гъзарски и манекенски клип е това.

Но хора, които са свикнали да гледат само тухления декор, няма как да го разберат. Просто не виждаш по далеч от носа си ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена както винаги си позволява да пусне проект какъвто останалите певци никога не биха посмяли. Много як клип, прекалено е американски, за да се хареса в България от раз, но е пример за безидейните певици, които оправдават ниското си качество с финансите.

Песента е тотален хит, не знам кой чу поп звучене, това си е класическа поп-фолк песен с модерни елементи. Припевът е голяма сила, както и последния припев с различната мелодия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На световно е! Много гъзарски и манекенски клип е това.

Но хора, които са свикнали да гледат само тухления декор, няма как да го разберат. Просто не виждаш по далеч от носа си ;)

 

Вижда много добре и осъзнава колко е як проекта. Просто никога няма да падне по гръб и да го признае. Той плюе всичко свързано с Галена, независимо колко добре е. Това е то болка и яд, че любимката ти е пратена в девета глуха от певица, която не пее чак толкова добре наживо. Никаква обективност при Пресови.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вижда много добре и осъзнава колко е як проекта. Просто никога няма да падне по гръб и да го признае. Той плюе всичко свързано с Галена, независимо колко добре е. Това е то болка и яд, че любимката ти е пратена в девета глуха от певица, която не пее чак толкова добре наживо. Никаква обективност при Пресови.

За това ще ядат шамари след всеки проект на Лидерката.

Като мине мижавите гледания на Обратно в играта ще ги питам пак тогава провал ли е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вижда много добре и осъзнава колко е як проекта. Просто никога няма да падне по гръб и да го признае. Той плюе всичко свързано с Галена, независимо колко добре е. Това е то болка и яд, че любимката ти е пратена в девета глуха от певица, която не пее чак толкова добре наживо. Никаква обективност при Пресови.

 

По-скоро е заслепен и дори Галена да пусне тотално различен от масовката проект, с америиански клип и т.н (каквото направи в момента) той си мисли, че това което прави Преслава е върха.

Просто не може да разпознае качеството, защото е свикнал на блудкави бози - и откъм видеа, и откъм песни.

 

Преслава е изпята песен. Всеки следващ ход и е ясен. Да пуска поредния комерс със скучен клип на Люси, който ще живее 2 месеца макс и да се свършва. Галена няма как да я стигне от 2012 насам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-скоро е заслепен и дори Галена да пусне тотално различен от масовката проект, с америиански клип и т.н (каквото направи в момента) той си мисли, че това което прави Преслава е върха.

Просто не може да разпознае качеството, защото е свикнал на блудкави бози - и откъм видеа, и откъм песни.

 

Преслава е изпята песен. Всеки следващ ход и е ясен. Да пуска поредния комерс със скучен клип на Люси, който ще живее 2 месеца макс и да се свършва. Галена няма как да я стигне от 2012 насам.

 

Аз не мисля така. Твърде умен е, за да е заслепен. Нарочно не признава. Все едно ще се почувства като предател, ако го направи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И за какво пак срещу Преслава скочихте, последните 2 песни като не броя дуета са страхотни и масово харесвани, нито са блудкави, нито бози. "Не се изтриваш" е един от най-големите хитове за миналата година. А и в темата проекта на Галена се прие първоначално от всички отрицателно, не само от Пресови. Много е тъпо тази война да продължава след като очевидно двете са супер различни вече и като стил, дори и като публика...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотен проект. Дори и да не стане тотален мегахит всеки изапълни тел има нужда от подобни песни в репертоара си. Да, от една страна е съвсем в актуалното звучене , но от друга звучи доста различно сред повечето предложения . Аранжимента е приятна изненада. Рядко се случва в днешно време да чуеш нещо различно като аранжимент.

Клипа може да не е върха на сладоледа но в сравнение с други клипове в чалгата е шедьовър и не е типичния чалга клип като заснемане, ефекти и филтри. Има и концепция която очевидно малко разбират. Проекта като цяло е за 6. Феновете и трябва да се радвате на такива проекти а не в момента в който видите че няма да кърти с гледания, да търсите поводи да я критикувате. Факт е че на Галена и се изплъзва дори и топ 5 последно време, но също така е факт че нещата в чалгата са много динамични и след още 2 добри парчета като нищо пак да е на върха.

Досега толкова хейт срещу нов проект на Галена не бях виждал. Думите са като бумеранг. Това натрапване на Галена последните 3 години във форума даде крайно лош резултат. Сърдете се на себе си за този хейт

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първата бг поп-фолк песен която ми харесва от всички излезнали през 2018 година.

В клипа ми липсват малко арт елементи, арт форми, арт стая и сл.

Можело е и целия клип да е в ретро фазон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спука се балонът Галена. Нищо не предизвиква у мен освен - безразличие. Самата песен я изтърпях половин минута. коя ще е новата лидерка? :mf_surrender:

 

Жалка ми е като Ивана 2007ма. Страшно изтъркана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спука се балонът Галена. Нищо не предизвиква у мен освен - безразличие. Самата песен я изтърпях половин минута. коя ще е новата лидерка? :mf_surrender:

 

Жалка ми е като Ивана 2007ма. Страшно изтъркана.

То за тебе всичко е изтъркано. Всяка не става, въобще кво пишеш?? Бахти недоволството от всичко, чудя се дали си толкова критичен към себе си и как се понасяш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипа е супер стилен , и има послание, вързано за текста. Абсолютно подробно е.

Ама като мозъка на 2/3 от тука не стига по-далеч от дивана на Преслава, няма да го разберат.

Нали казвам - подробно е. Не е за вашата прасиславовска мисъл.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

музика и аранжимент: Даниел Ганев

текст: Мариета Ангелова

режисьор и сценарист: Георги Манов

оператор: Георги Марков

 

Ето защо текста е толкова зле.

 

Какво му е на текста? Уникален е, има си послание...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво му е на текста? Уникален е, има си послание...
"Уникален" означава нещо единствено по рода си, неповторимо и т.н.

Именно Мариета е автор на "Отново не дойде" на Емилия, откъдето е възстановила идеите за куплета. А припевът е 1:1 с баладата, която пак тя написа за Стораро - "Искам любов". Там вокали прави и Анелия.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента ми допада,самото послание ми харесва.Музиката е добра,но текста ми идва леко елементарен.

Все пак е 100 пъти по-добре от "К'во ме гледа тази,май влака ще я гази" или "О, папи парите не ща ти"

 

Но клипът е покъртително тъп и пошъл.Мислех си ,че с предния е стигнала дъното като гаси цигара в окото на жена и я размята като кукла с цел да я пребие,но този път дори мен изненада.Да се въргаляш в мечета по прашки и някакво шлиферче с цел да симулираш полов акт ми идва too much.Не знам за какво послание бълнувате като целия клип крещи жалък опит за ПР.То се вижда и в коментарите в youtube , че доста хора не харесват песента,дори нейни фенове.Само тука някои лица се опитват със зъби и нокти да защитят Галя и обиждат всячески най-голямата и конкурентка в жанра.Няма абсолютно никакъв смисъл.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...