Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Азия е друга категория :3fdb8960598fa63e:

 

Ти коментира ли "Перденца", не си спомням? Ако не си - мигом го стори! :3fdb8960598fa63e:

 

“Перденца” е един от шедьоврите на Старата Пепа. Но както винаги съм казвал, аз съм по-лирична душа и имам сантимент към баладите. Коя от кралиците на скандала ти е любимка - Луната или Петрана? Коментирай жалките опити на Тоня-Шматката да твори в тяхната ниша.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна се нуждае от фт. с някоя топ звезда за да помогне за начален интерес.

Всички знаем копнежът ти. Как ще реагираш ако другата седмица мигом видиш видео с това име качено: RAYNA FT FIKI - TRUDNA ZA OBICHANE/Райна ft Фики - Трудна за обичане, 2018?

Link to comment
Сподели в други сайтове

“Перденца” е един от шедьоврите на Старата Пепа. Но както винаги съм казвал, аз съм по-лирична душа и имам сантимент към баладите. Коя от кралиците на скандала ти е любимка - Луната или Петрана? Коментирай жалките опити на Тоня-Шматката да твори в тяхната ниша.

Що за въпрос, естествено че Петрана :Vishenka_05: При нея е забавно и комично, при другата граничи с шизофрения и плаши.

 

На Пепа движенията са много артистични и надъхващи + пъдарските подвиквания, напомнят тези на Младата Пепе :Vishenka_05:

 

Прекрасен трак - харесва ли ти? :Vishenka_05:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Що за въпрос, естествено че Петрана :Vishenka_05: При нея е забавно и комично, при другата граничи с шизофрения и плаши.

 

На Пепа движенията са много артистични и надъхващи + пъдарските подвиквания, напомнят тези на Младата Пепе :Vishenka_05:

 

Прекрасен трак - харесва ли ти? :Vishenka_05:

 

 

Надувам този трак мигом до пазара. Обожавам и “Бабиното сладко”, на която трябва да пробвам любене в килер скоро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички знаем копнежът ти. Как ще реагираш ако другата седмица мигом видиш видео с това име качено: RAYNA FT FIKI - TRUDNA ZA OBICHANE/Райна ft Фики - Трудна за обичане, 2018?

Всъщност предпочитам с жена.

По-приятно ще ми стане Райна ft. Яница.

-А.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност предпочитам с жена.

По-приятно ще ми стане Райна ft. Яница.

-А.

Пази Боже! :mf_surrender:

 

Как е възможно да слагаш висока топ мацка като Райна с моделски пропорции до пъпчиво джудже! :feminist_en:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пази Боже! :mf_surrender:

 

Как е възможно да слагаш висока топ мацка като Райна с моделски пропорции до пъпчиво джудже! :feminist_en:

Защото може най-сетне да смаже пак с курволяк както в един от най-добрите и клипове - ''Големи думи''. :Vishenka_05:

Да не говорим, че Райна проекти като ''Грешната'' (зарибени фразички и тн.) почти няма. Само ''Зле те чувам''. Ще ми е интересно да я видя в такава светлина.

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пази Боже! :mf_surrender:

 

Как е възможно да слагаш висока топ мацка като Райна с моделски пропорции до пъпчиво джудже! :feminist_en:

Не беше сложила Глория в ранглиста... :gun_bandana:

Нали уж ти е в топа, защо?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото може най-сетне да смаже пак с курволяк както в един от най-добрите и клипове - ''Големи думи''. :Vishenka_05:

Да не говорим, че Райна проекти като ''Грешната'' (зарибени фразички и тн.) почти няма. Само ''Зле те чувам''. Ще ми е интересно да я видя в такава светлина.

"Сафари"? Тя не е лоша и е с хитър текст.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото чета правилата! :3fdb8960598fa63e:

 

Тя е изпълнител с нов проект и автоматично влиза! :whistling:

Олееее.. то и аз ги четох, ама съм се объркала, ужас.. :roll1:

Сега ще си променя вота да е както трябва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Олееее.. то и аз ги четох, ама съм се объркала, ужас.. :roll1:

Сега ще си променя вота да е както трябва.

Иначе как няма да включа?

 

Тя е кралицата на фолка, аз - на форума! Трябва да се подкрепяме! :girl_witch:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Сафари"? Тя не е лоша и е с хитър текст.

Клипа е слабо реализиран. ''Големи думи'' от 2008 е много по-професионално направен.

Песента е леко блудкава, равна - няма го момента на избухване и кулминация.

Текста е интересен. На мен любимата ми част е ''Рядко допускаш нещо да чувстваш....''. Самия припев е доста слаб и заради това не се получи.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе как няма да включа?

 

Тя е кралицата на фолка, аз - на форума! Трябва да се подкрепяме! :girl_witch:

Абе и на мен ми стана чудно, че не си я сложила, ама като не се замислих.. :1000 (29):

 

Какво мислиш за тази песен? На мен ми е много любима.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Като куче и котка" я мразя! :feminist_en: Гадна песен!

 

Това обичам:

 

 

С тази балада успя да прогони ненавистта ми към нея...

Почти всички балади на Глория обичам. "Обич моя" не ти ли харесва? А "Добре дошъл", "До последната сълза"? Все са страхотни. От бързите много обичам "Очакване", "Изповед" също, интересно ми е какво мислиш за тях.

Глория, къде ти е този усет за музика, къдее? :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почти всички балади на Глория обичам. "Обич моя" не ти ли харесва? А "Добре дошъл", "До последната сълза"? Все са страхотни. От бързите много обичам "Очакване", "Изповед" също, интересно ми е какво мислиш за тях.

Глория, къде ти е този усет за музика, къдее? :gun_bandana:

Хубави са, подреждам ги така:

 

1. Обич моя

2. Очакване

3. Добре дошъл - даже я кавърдисах за Джиго специално!

4. До последната сълза

5. Изповед

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипа е слабо реализиран. ''Големи думи'' от 2008 е много по-професионално направен.

Песента е леко блудкава, равна - няма го момента на избухване и кулминация.

Текста е интересен. На мен любимата ми част е ''Рядко допускаш нещо да чувстваш....''. Самия припев е доста слаб и заради това не се получи.

Всъщност “Сафари” наистина следва това актуално световно звучене. Самият ритъм е точно такъв. Това е и песента на Райна от последните, която най-често слушам. Можеха обаче повече да се постараят за клипа. И все пак си беше средно успешен проект, във времена, в които различното се подминава. Доказа го след това със “Зле те чувам”, че като се пусне по комерсиалното, има хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...