Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Запознайте се с този хит и го коментирайте: :Vishenka_05:

ПЕРДЕНЦА, УШЕНЦА - СА, СА !!!

-A., Gerganafen, MrKidGSA - Ъйдеее, вие сте сега :3fdb8960598fa63e:

 

 

Липсват ми времената, когато бях на 4 и въртях гюбеци на “Хищна хиена”. Петра беше супер хитова на времето. Дори по едно време си беше директно до Глория, Румяна, Камелия и Рени. Липсва определено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Липсват ми времената, когато бях на 4 и въртях гюбеци на “Хищна хиена”. Петра беше супер хитова на времето. Дори по едно време си беше директно до Глория, Румяна, Камелия и Рени. Липсва определено.

И песните й бяха с умисъл към политиката и случващото се в държавата, за това бяха такива хитове. От поне 8-9 години се целят само дискотеките и се пее едно също и сега се докараха до тотално изчерпване.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Запознайте се с този хит и го коментирайте: :Vishenka_05:

ПЕРДЕНЦА, УШЕНЦА - СА, СА !!!

-A., Gerganafen, MrKidGSA - Ъйдеее, вие сте сега :3fdb8960598fa63e:

 

БОГИНЯ! :notworthy: Ето откъде са се вдъхновили всички чалгарки, увивали се в чаршафи през годините! Как пипа ушите си и тия платове докато ги споменава в песента - също като Пепе илюстрира нагледно текстовете си! :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

БОГИНЯ! :notworthy: Ето откъде са се вдъхновили всички чалгарки, увивали се в чаршафи през годините! Как пипа ушите си и тия платове докато ги споменава в песента - също като Пепе илюстрира нагледно текстовете си! :1000 (33):

Не случайно и двете са ми любимки :3fdb8960598fa63e:

 

п.с. точно Ванча вееше най-много чаршафи по сцените - ето още едно доказателство, че копира Петра.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

п.с. точно Ванча вееше най-много чаршафи по сцените - ето още едно доказателство, че копира Петра.
Една лъжа, повторена 1000 пъти, НЕ става истина, Калиночка! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И песните й бяха с умисъл към политиката и случващото се в държавата, за това бяха такива хитове. От поне 8-9 години се целят само дискотеките и се пее едно също и сега се докараха до тотално изчерпване.

Затова поп-фолка превзе държавата - защото си беше музиката на народа и се пееше на всякакви теми. Защото Петра правеше песни предимно с хумористична насоченост, но и колко красиви балади има. А сега, както ти Кели казваш, всичко е толкова изтъркано, че няма накъде. Аз примерно не мога да се впечатля от текста за пича в дискотеката или тем подобни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Затова поп-фолка превзе държавата - защото си беше музиката на народа и се пееше на всякакви теми. Защото Петра правеше песни предимно с хумористична насоченост, но и колко красиви балади има. А сега, както ти Кели казваш, всичко е толкова изтъркано, че няма накъде. Аз примерно не мога да се впечатля от текста за пича в дискотеката или тем подобни.

Това с пичовете и дискотеките беше модерно през 2010, когато Мария пееше "Дай жега" и "Най-добрият", колко трябва да са оглупяли, за да вярват че хората още са на тази вълна? И не, не е правилният път да следват модата на Криско и Гери Никол и да рапират, така съвсем се обезличават .. още съм в потрес от песента на Джена.

 

А какво мислиш за истините в тази песен? :Vishenka_05:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега тематиката не е за пичовете и дискотеките, тя беше от 2009 и продължи някъде 5 години. Впоследствие подеха онова за "кучката, бившата, боклуците, майната ти, духай" и т.н. все чудни неща, и така до ден-днешен. Тоя уличен речник се наложи и в песните, защото тръгна от агресията между хората. Честно казано, няма лошо от време на време да има и такава песен за цвят, но да е направена с мярка и дори да е с по-хард изразни средства, пак да си има послание вътре, а не всичко да е супер директно и да са някакви "рандъм" словоблудства. Ако са много отворени, що не направят рап с фолк елементи, ама текстът да е нещо от рода на политическата сатира на Петра... Петра също правеше закачливи неща, но имаха идея - заради което дори е била неудобна на властта и си е понесла риска. И без значение, че от 2002-ра я няма никаква, е показателно, че днес коментирате нея, а не някоя квачка, щото то и тогава имаше такива, и сега.

 

Никога не съм бил фен на Петра, но сега осъзнавам, че тя все пак, макар и краткотрайно, имаше някакво влияние и беше супер интересна. Освен това хитовете "Хищна хиена", "Командира" - тя е на Илия Загоров, "Котаците и маците", "Пачки", "Що е любов", "Жената паяк", "Обич" - тя е по стихове на Дора Габе, мачкаха.

Тя си изпълни своята мисия тогава, сега и да се върне - няма смисъл. Друго време е. Въпросът е, че сега не виждам една дори наполовина толкова смела, колкото е била тя. Липсата на разнообразие и свръхпродукцията в същото време главно унищожиха работите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това с пичовете и дискотеките беше модерно през 2010, когато Мария пееше "Дай жега" и "Най-добрият", колко трябва да са оглупяли, за да вярват че хората още са на тази вълна? И не, не е правилният път да следват модата на Криско и Гери Никол и да рапират, така съвсем се обезличават .. още съм в потрес от песента на Джена.

 

А какво мислиш за истините в тази песен? :Vishenka_05:

 

Уникална песен, наистина. До Петра бих поставил и Луна, която в онези години беше скандална с “Тук-там”, “Бягайте крачета”, “Искам го стискам го” и още много. И в същото време имаше “Аз не съм жена, само за един мъж” и “Без теб”, които за мен са от най-силните балади в жанра. Просто тогава си имаше разнообразие и от дивата чалга прибягваха до лиричния смислен поп-фолк.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Запознайте се с този хит и го коментирайте: :Vishenka_05:

ПЕРДЕНЦА, УШЕНЦА - СА, СА !!!

-A., Gerganafen, MrKidGSA - Ъйдеее, вие сте сега :3fdb8960598fa63e:

 

Усещам, че Петра ще пее на сватбата ти. :3fdb8960598fa63e:

Любимите ми нейни тракове са ''Хиена'' и ''Командира''.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Утре ще е по-добре" е първият текст на Мариета, който отива на следващия етап в състезанието за "Най-добър текст в попфолка", заедно с проектите на Теньо Гогов - "В сряда се приготви", "От един инат", "Залезът и зората", "Седем дни", "Някой като мен", "Номер 2" и "Чуй как звучи".

 

Очаквайте анкетата за текст на Ивана от Мариета! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не забравяме скандалната AMAZING, която беше излъгала, че живее в луксозна къща и беше дала снимка от StreetView на къща, за която се оказа, че е на Камелия :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Виж сега кво ще ти кажа Калине - гледай по мой адрес повече да не си измисляш глупости! Никога не съм твърдяла, че живея в луксозна къща!!! Бях споменала, че съм съседка на Камелия и бях дала снимка на блока, в който живеех тогава. Не знам кво си разбрал и кво не, ама тва е долна лъжа от твоя страна..Знам, че не ме харесваш, ама чак пък да си измисляш зад гърба на хората такива неща. Ниско падаш... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виж сега кво ще ти кажа Калине - гледай по мой адрес повече да не си измисляш глупости! Никога не съм твърдяла, че живея в луксозна къща!!! Бях споменала, че съм съседка на Камелия и бях дала снимка на блока, в който живеех тогава. Не знам кво си разбрал и кво не, ама тва е долна лъжа от твоя страна..Знам, че не ме харесваш, ама чак пък да си измисляш зад гърба на хората такива неща. Ниско падаш... :mf_surrender:

 

Какъв Калин, към днешна дата той вече се подвизава с артистичния псевдоним "Кака Кели". И държи първенството за най-апетитен бюст във форума, след като ти напусна. :3fdb8960598fa63e: Дори Янева не може да му се намаже на боцките. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скандално завръщане на форумка след 4 години нулева активност, която цитира мнение на година и половина от отдавна затворена тема. Само в Рамания!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скандално завръщане на форумка след 4 години нулева активност, която цитира мнение на година и половина от отдавна затворена тема. Само в Рамания!

 

:roll1: :roll1:

 

П.С. Тая песен ми е толкова в стил Джена, много яка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо в Хит Микс всеки ден излизат нови песни? :1000 (29):

По-добрият въпрос е защо всеки ден излизат нови изпълнители. :1000 (29): Чалгата уж залязвала, а всеки ден ново име на хоризонта. Представям си какво щеше да е ако и Митко допускаше всеки в Пайнер.

ПП: И мен ме кефи въпросната песен, има нещо меланхолично в нея. Но от няколкото парчета днес Лазар и Гергана са ТОП, дори бих казал че и за годината досега това е най-добрата песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв Калин, към днешна дата той вече се подвизава с артистичния псевдоним "Кака Кели". И държи първенството за най-апетитен бюст във форума, след като ти напусна. :3fdb8960598fa63e: Дори Янева не може да му се намаже на боцките. :1000 (29):
Кака Кели е едно апетитно парче и огромна конкуренция! :3fdb8960598fa63e:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...