Jump to content



Препоръчани коментари

Грехота е да няма тема за кака Мара. Тук ще обсъждаме творчеството и, милионерите и характера и.

 

 

Едно от любимите ми нейни парчета в последната петилетка :girl_witch:

Много и се отдава рнб стила. Още 2003-2004 скандализираше с рнб парчета и крадени от Бионсе клипове:

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова време никой да не се сети да направи тема за нея, няма ли вече фенове във форума? :1000 (29):

 

Ето, аз се сетих. Заслужила е с 20те години, които е отдала за жанра си...

Иначе фенове има.

Аз, чушката, Сашо и Дукесата и симпатизираме още от планетиния форум, но всеки от нас си има и по големи любимки и затова прави впечатление, че няма.

 

А и Мара да поводи за коментари, така че не е необходимо само феновете и да са активни в темата.

 

Тази песен напоследък ме зариби,а гледам има и добри гледания.Май най-гледаната й песен след дуетите с Азис.

Страхотна е. Можеше и по добре да я запише. Една от най добрите и успешните песни на Стан. Радвам се, че и българоте я оцениха...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен съм я преживяла много сериозно, малко след като се появи! Убиец! :Vishenka_05:

 

 

Мария имаше още една песен с това заглавие,но тази е класи над нея. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз я любя доста! :Vishenka_05:

 

 

Но май вече имаше тема за нея!

 

Радвам се, че я тачиш. Ето че фен клуба и се разширява.

Ами търсих с търсачката друга тема , но не ми излезе и затова поправих този пропуск!

 

 

 

 

Ето и една дискусия от скандалите, която ме провокира и за създаването на темата:

 

За мен Мария прави и добри проекти, но остават недооценени. Може би силния характер, който демонстрира в Брадъра, подразни масово хората, защото от тогава само премиерите и са силни и до 2-3 дни гледанията падат под 60ка...

Парчетата и с Криско не са лоши. Дори звучат много адекватно. И хубав клип представи миналата година и пак не и се оцени...

Иначе и аз обожавам старата Мария. След като роди дори и със силните и парчета с Кости вече не ми беше същата. Най силна ми е в периода, в който пусна Не те обичам и Единствен. С тези парчета беше ударила в земята и лидерките в онзи период.. Но чалгата много се промени от тогава...

 

 

 

В Брадъра това не бих го нарекла силен характер, доста високомерно, надуто държание, чак беше прекалено. Аз не харесвам подобен тип парадиране и надуване в отношенията с другите хора.

Песните от Криско на мен не ми харесват, не са подходящи за нея. Преди години определено правеше по-стойностни неща.

 

 

Ами това е твоето усещане за нещата. За мен си е силен характер. Да, на моменти може би бе крайна, а българите не понасят подобно поведение, но като цяло към нея имаше брутални провокации и я оправдавам. Няма да забравя как насра първия път ШЕФ Петров. Богиня. Една жена, която може да си позволи подобно поведение към мъж и то породено от благородни цели, за мен е сила. Иначе после с Мегс скандалите ми дойдоха в повече, но разбирам Мария. В национален ефир Мегз изсипа доста злобни и крайни неща. И не ми казвай, че Мегс е права, защото самия факт, защото го направи преднамерено с надеждата да спечели симпатиите на зрителите, тъй като е добре запозната с имиджа на Мария и приема сред хората... А и след формата доста често са засичани заедно двете, което злепоставя Мегз като фурнаджийска лопата...

 

Като цяло Мара не е занимавала хората със себе си. В малкия си престой в къщата показа, че е отговорна майка и че приоритетите са и възпитанието на детето и. Винаги беше за правдата и се опитваше да държи групата сплотена, но с индивидуалисти като Мегс и Шефа, които играят само за себе си, е трудно да постигнеш желаното.

 

Аз последните години я бях отписал. Ужасен инфантил ми беше по интервютата си за Планета, но показа лице, което не съм предполагал, че има. Като цяло я намирам за достойна и силна жена. Не склони глава дори и пред милионите на Гущера... Мотива и за отношението му към детето и след раздялата им също ми я издигна в очите. Много жени биха са самоунижили за сметка на себе си и детето си, за да си изгладят отношенията с толкова влиятелен и заможен мъж, а Мара го наказа добре като му показа, че може да го замени с друг милионер и не зависи от милостинята му. Дори и да не симпатизираш на подобно поведение, не можеш да отречеш силата и властта, която извира от едно миньонче...

 

 

Силна жена или проста златотърсачка - що е Мимето :D

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Силна жена и силен характер е Мария.

За да въртиш и задържаш милионери се изисква и акъл. Неможеш да впечатлиш такива хора само с визия.

Мара има големи изцепки, но е умна,хитра, много харизматична и супер оптимистка, което е най-големия и коз + това е зодия Козирог !!! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Брадъра ми напълни душата! Скача като петле, не мълчи и не остава длъжна никому - направо се припознах в тази женица! :Vishenka_05:

 

Кефят ме жени с остър и хаплив език, както и такива, които си гонят до дупка целите и приоритетите! :whistling:

 

Като визия - за мен е най-красивата, заедно с Райна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Силна жена и силен характер е Мария.

За да въртиш и задържаш милионери се изисква и акъл. Неможеш да впечатлиш такива хора само с визия.

Мара има големи изцепки, но е умна,хитра, много харизматична и супер оптимистка, което е най-големия и коз + това е зодия Козирог !!! :Vishenka_05:

Точно. Милионерите праскат само красиви жени, но Мария не е от онези, които ще ти позволят всичко, поне докато не си го извоюваш. Наистина много властна и изискваща, а и на мен ми се струва, че е и много начетена в сферата на психологията и философията.

 

Иначе по интервюта ме е оставяла с впеюатление, че е тъпа, но явно изцепките и се дължат на притеснение от по сериозните медии, защото видяхме в брадъра, че не е тъпа кифла.

 

А и не е парадирала с каквото и да е, преди да я провокират. Държа се равно и уважително към всички.

 

В Брадъра ми напълни душата! Скача като петле, не мълчи и не остава длъжна никому - направо се припознах в тази женица! :Vishenka_05:

 

Кефят ме жени с остър и хаплив език, както и такива, които си гонят до дупка целите и приоритетите! :whistling:

 

Като визия - за мен е най-красивата, заедно с Райна.

 

И на мен. Харесвам не просто устати жени, а такива, които има какво да кажат и знаят кога да го кажат.

 

Определено имате допирни точки. Добре строявате и наказвате. Някои мъже си плащат за това :1000 (29):

 

Като визия ми беше най секси и красива до 2008-2009. Просто след това прекали и си скапи устата... Иначе каква красавица беше:

 

 

Как да не я искат богашчетата :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно. Милионерите праскат само красиви жени, но Мария не е от онези, които ще ти позволят всичко, поне докато не си го извоюваш. Наистина много властна и изискваща, а и на мен ми се струва, че е и много начетена в сферата на психологията и философията.

 

Иначе по интервюта ме е оставяла с впеюатление, че е тъпа, но явно изцепките и се дължат на притеснение от по сериозните медии, защото видяхме в брадъра, че не е тъпа кифла.

 

А и не е парадирала с каквото и да е, преди да я провокират. Държа се равно и уважително към всички.

И на мен. Харесвам не просто устати жени, а такива, които има какво да кажат и знаят кога да го кажат.

 

Определено имате допирни точки. Добре строявате и наказвате. Някои мъже си плащат за това :1000 (29):

 

Като визия ми беше най секси и красива до 2008-2009. Просто след това прекали и си скапи устата... Иначе каква красавица беше:

Как да не я искат богашчетата :3fdb8960598fa63e:

Нещо за позитивното мислене, силата на мисълта, визуализация и т.н.т сто процента чете. В брадъра, май обяснаваше един път. А и как мислиш, привлича това, което иска? Не ми изглежда на нещастна. Наистина е голям оптимист, много се кефя на такива хора.

Мара и сега е хубава според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искаме най-голямата й фенка да се завърне!

И аз искам ама ми отказва, не мога да настоявам повече на този етап. Обеща ми че ако стане едно нещо ще влезе, ще действам по въпроса :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо за позитивното мислене, силата на мисълта, визуализация и т.н.т сто процента чете. В брадъра, май обяснаваше един път. А и как мислиш, привлича това, което иска? Не ми изглежда на нещастна. Наистина е голям оптимист, много се кефя на такива хора.

Мара и сега е хубава според мен.

 

Ами още като беше с бащата на Марая и първи съпруг, беше говорила за книгите на Джон Кехоу в Нов фолк мисля, но съм сигурен, че това не и е стигнало и от приложната психология се е прехвърлила към езотерика, астрология, и други. Желязна дисциплина е изградила. Аз също вярвам в силата на мисълта и обовавам книгите на Джон Кехоу. Добре ще е да ги припрочета отново дори :notworthy:

 

И аз искам ама ми отказва, не мога да настоявам повече на този етап. Обеща ми че ако стане едно нещо ще влезе, ще действам по въпроса :1000 (29):

За кой става въпрос? :girl_witch:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Марчето ми е много противна като държание и визия. Обаче има някои жестоки парчета. А конкретно тази песен мога да я слушам по цял ден без да ми омръзне.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...