Jump to content



Online: Преслава и Dragan Kojic Keba - Bogovi zemljom hode


Препоръчани коментари

При положение, че с предпоследния клип доближи половин милион и самият канал вече е с над милион абонати, това не е кой знае каква цифра вече.

 

П.П. Коментар може да се редактира 10 минути след публикуването - само казвам, понеже вчера и днес те забелязвам, че наспамваш още поне 2-3 поста за това време. А иначе си много активен със сигнали в "Работа за потребителите".

Съвети от простосмъртни не желая, няма да ти благодаря, не очаквай!

Песента върви повече от чудесно, Преслава заяви позиции и колежките умират от злоба и завист!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 56
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Слабо. Много умряла песен, че и кавър.

Звучи супер ретро. Като сръбска песен от началото на 90-те. (каквато си е)

Изпяването също не ми харесва. Пеят по много стар маниер, който на мен лично не ми допада. Мина му времето на тоя начин на пеене . Дядо ми, който е музикант, пее така.

Всичко е супер овехтяло и отживяло.

 

Нещо такова би подхождало на Преслава. Малко по-модерно и с повече заряд. Супер ще й легне.

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кеба ще си остане с "Питаш за мен" и да не си и помисля за друг хит. Един му стига, поне се знае от аудиторията.

Клипа няма да коментирам, достоен е за Diapason Records, както и всичките и други без "Не се изтриваш".

Песента е кавър и това става ясно още с почването, виждам, че преди мен се е намерило кой да пусне първоизточника. Иначе пее приятно, тя си има глас, това е ясно.

Ама това хит няма да стане, от тоя сорт песни по-успешна от "Стига ти" няма да види.

 

А тия звезди от cover art-а нямаше ли ги в снимките от "Пада звезда"? Много са ми познати, мисля, че от снимките там, които не влязоха в клипа с найлоните.

 

5/10 и давам, и то само заради пеенето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 11 months later...
  • 4 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...