Jump to content



Online: Преслава и Dragan Kojic Keba - Bogovi zemljom hode


Препоръчани коментари

Много хубава балада!Не очаквах гласовете им да се допълват толкова добре,а Преси изглежда зашеметяващо :Vishenka_05:

Надявам се да се оцени,въпреки че е изцяло на сръбски.Преси отново избърза според мен,но с удоволствие бих си я пуснала пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 56
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Преслава, 2018-та година сме, кои ще впечатлиш с претоплена манджа от зората на сръбската музика. И това в началото на лятото, когато хората са на друга вълна. Иначе въздействащо изпяване, няколко сполучливи кадъра във видеото, но защо с тази ужасна шапка и ръкавици, които вече сме виждали от теб. Като цяло можеше и без този проект, дори не знам дали мога да го нарека проект за престиж... И спри да снимаш в това ужасно студио! Хубаво тръгна по планини и полянки, да беше снимала на някой от тези места.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как решихте, че песента е за сръбската публика? За нашата си е. Кеба отдавна е толкова изпаднал, че ходи по участия повече в България отколкото в Сърбия и чак записва песни на български. Той се е навлякъл на Преса да види популярна песен покрай топ име (ненапразно й се мазнеше по интервюта), ама с това определено няма да му се получи. А тя с къв акъл му се е навила, не знам. С "Не се изтриваш" можеше да изкара по-дълго без нова песен, а тя издрисква бози през два месеца. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как решихте, че песента е за сръбската публика? За нашата си е. Кеба отдавна е толкова изпаднал, че ходи по участия повече в България отколкото в Сърбия и чак записва песни на български. Той се е навлякъл на Преса да види популярна песен покрай топ име (ненапразно й се мазнеше по интервюта), ама с това определено няма да му се получи. А тя с къв акъл му се е навила, не знам. С "Не се изтриваш" можеше да изкара по-дълго без нова песен, а тя издрисква бози през два месеца. :mf_surrender:

КОГА?

П.С. Радвам се, че се завърна!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен е по инициатива на Кеба, и очевидно не е правена да чупи рекорди и да гърми по дискотеките. Човека я чака от 2016. Има ли смисъл да я плюете и отписвате? Според мен готви друга песен за лятото. Беше грешка че пусна тази през Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Aбе какво я оправдавате, не била за Пайнер, не била за българската сцена. Това е проект на Преслава, бройте го за неин провал.

 

Добре, че има "Обратно в играта" и "Не се изтриваш", че публиката не прощава дори и на най-големите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислех, че "Ин контрол" и "Без теб" ни бяха достатъчно, но явно не са били :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Музиката и изпяването са много хубави, но трябваше поне един припев на български да има, за да е интересно парчето и на БГ публиката. В този си вариант ми стои излишен проектът. Половината видео е добро, кадрите на розов фон с визията подобна на онази от "Бутилка" са абсурдни и въобще не подхождат на песента. Очаквам да има първоначален интерес и да западне, освен ако не трупа гледания от Сърбия благодарение на Кеба.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислех, че "Ин контрол" и "Без теб" ни бяха достатъчно, но явно не са били :3fdb8960598fa63e:

 

Сега, като е бременна, няма как да изгълта една шепа антидепресанти. Ще се изпада в депресии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега, като е бременна, няма как да изгълта една шепа антидепресанти. Ще се изпада в депресии.

 

И аз затова се сетих, но не и спестих реалната ми оценка за проекта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да купи малко гледания, че положението е трагично за такава хубава песен.

 

Много са и даже. С тази ужасна снимка за фон, кой нормален ще отвори видеото. :beware_mods:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом в Рамания една песен е оплювана- значи е хубава. :1000 (29):

Знам, че форумът отдавна се е настроил да затвори окончателно чалгата в дискотеките с еднотипните мелодии и именно такива песни се очакват и от ТОП имена като Преслава... и затова е хубаво, когато понякога виждаме такива имена да разнообразяват. Това парче е най-доброто на Преслава от "Ако утре ме губиш" насам, по-добро е дори и от "Не се изтриваш". Жанра има нужда от балади, в които да си личи, че е вложена душа и се радвам, че се пускат все повече такива.

И клипчето е приятно и романтично, достатъчно като за обичайното ниво на Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина пее точно като Йорданка Варджийка за тези, които я знаят. :D Песента сама по себе си е много приятна, но си лъха на нафталин. Ясно е, че не е правена за някакъв хит, но на мен ми харесва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако беше на български щеше да е супер защото музиката е топ, но не сръбски няма да се слуша. Все пак браво за проекта - всички я обвиняваха, че залага само на комерс а този път избяга от това.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Aбе какво я оправдавате, не била за Пайнер, не била за българската сцена. Това е проект на Преслава, бройте го за неин провал.

 

Добре, че има "Обратно в играта" и "Не се изтриваш", че публиката не прощава дори и на най-големите.

Провал?! Песен със 150К за денонощие? Ти сериозно ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом в Рамания една песен е оплювана- значи е хубава. :1000 (29):

Знам, че форумът отдавна се е настроил да затвори окончателно чалгата в дискотеките с еднотипните мелодии и именно такива песни се очакват и от ТОП имена като Преслава... и затова е хубаво, когато понякога виждаме такива имена да разнообразяват. Това парче е най-доброто на Преслава от "Ако утре ме губиш" насам, по-добро е дори и от "Не се изтриваш". Жанра има нужда от балади, в които да си личи, че е вложена душа и се радвам, че се пускат все повече такива.

И клипчето е приятно и романтично, достатъчно като за обичайното ниво на Преслава.

"На тебе не отказвам" и "Стига ти" са най-доброто в този й период.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Провал?! Песен със 150К за денонощие? Ти сериозно ли?

При положение, че с предпоследния клип доближи половин милион и самият канал вече е с над милион абонати, това не е кой знае каква цифра вече.

 

П.П. Коментар може да се редактира 10 минути след публикуването - само казвам, понеже вчера и днес те забелязвам, че наспамваш още поне 2-3 поста за това време. А иначе си много активен със сигнали в "Работа за потребителите".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...