Jump to content



Online: Преслава и Dragan Kojic Keba - Bogovi zemljom hode


Препоръчани коментари

  • Отговори 56
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не виждам смисъл от този проект ... тази жена е откачила :mf_surrender: Поне на български да беше, ужас. Ще си слушам "Обратно в играта" :gun_bandana: Спешно се нуждае от още един сингъл преди да роди.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не виждам смисъл от този проект ... тази жена е откачила :mf_surrender: Поне на български да беше, ужас. Ще си слушам "Обратно в играта" :gun_bandana: Спешно се нуждае от още един сингъл преди да роди.

Няма нужда, тъкмо "Обратно"-то ще е чукнала 10 милиона като се върне. :Vishenka_05:

Това е песен за престиж, Калине, много съм доволен. Единствената ми забележка е към стайлинга й, никаква връзка с песента!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно ми е дали ще има версия и на български език, защото колкото и хубава да е, колкото и любима певица да ми е Преслава, едва ли ще си я пусна повече от 3-4 пъти. Иначе са направили чудесен кавър, песента звучи много добре и те двамата са добър тандем. И все пак се надявам да са я направили и на нашия език, защото целия проект е много приятен, но е насочен към сръбската аудитория. Сладко и много готино клипче. :)

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е силна и Преслава пее така както отдавна не е показвала,че може, но защо изцяло на сръбски а в канала на Планета... можеше да е на два езика за да е ясно че е за двата пазара. Клипа че е със стар реквизит не ме дразни но визите и са неподходящи за подобна песен. Сякаш сама си е била стилистка и гримьорка... Дано поне от сърбите се хареса и слуша. Заслужава успех но не са доизкосорили нещата. Предполагам Преслава се е включила в проекта без да има изисквания но с уговорката да финансира клипа. Да се беше обърнала към спонсори, топ име е. Като не иска да извади 10 бона за читав клип да си намери спонсори...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яка е, исках да има и българска част, щеше да звучи много по-яко. Но за съжаление това не го виждам като хит. След "Не се изтриваш" започна да пуска все по-често песни, а дори не стават хитове като предните.

 

И тъкмо направи тотален клип на "Не се изтриваш" и се осра с последните два. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щях да напиша, че ми прилича на песен на Йорданка Варджийска от Пирин фолк някъде в средата на 90-те, ама тя била кавър.

С Милко й е по-хубава баладата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...