Jump to content


Online: Ariana Grande - No Tears Left To Cry


Препоръчани коментари

Така се прави завръщане :ba: Най-добрият й клип несъмнено, а и един от най-интересните в поп музиката в последните години. Песента е хубава, сигурна съм, че в албума ще има и по-добри, но текстът е оптимистичен, а същевременно я има и нотката на меланхолия. Доста добре се развива, ако не й мине котка път, ще се радва на първия си номер 1 в Билборд.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз лично съм страшно доволен. Песента е малко по-трудна смилаема, но пък това е прави страшно интригуваща и (поне мен) те кара да си я пуснеш отново, за да я разбереш. За жалост в днешно време такива песни не стават големи хитове, тъй като не ги пеят гнусни дрогирани неандерталци, каквито са заляли 80% от чартовете.

 

А от клипът направо ми увисна ченето. Как изобщо се прави такъв шедьовър, можеш да стоиш и да го гледаш с часове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хич не ми хареса в началото, после си викам 2-ри път да я чуя и ми влезе в главата.

Припевът е малко тъжен и звучи като някаква песничка от тъжна сцена на анимационен филм, :1000 (29): ама се забива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко бил смислен новият клип на Ариана Гранде.Тя отдава почит на жертвите загинали при атентата в Манчестър на нейния концерт и колко е силна и че вече не е същата след трагедията.

Пчелата е символ на Манчестър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 11 months later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...