Jump to content



Online: Криско ft. Слави Трифонов - Гледай как се прави


Препоръчани коментари

Слави кърти на 3:34 с движенията, които ще станат новия хит на България!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 55
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Слави кърти на 3:34 с движенията, които ще станат новия хит на България!

Мисля, че след този момент вече нямах съмнение дали ме кефи песента. Невероятен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама Слави в Адаманд ли ще е ,не успях да разбера,защото Криско обявяваше ,че с тази песен от април е в дует с легенда и имат нов легендарен изпълнител в лейбъла....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле, Криско ако успее един милион за 24 часа шапка му свалям! Но и за 800-900К си заслужава адмирациите! Парчето е свежо. Дано това не му е летния хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле, Криско ако успее един милион за 24 часа шапка му свалям! Но и за 800-900К си заслужава адмирациите! Парчето е свежо. Дано това не му е летния хит.

Няма да е летния, ще пусне и друг :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама Слави в Адаманд ли ще е ,не успях да разбера,защото Криско обявяваше ,че с тази песен от април е в дует с легенда и имат нов легендарен изпълнител в лейбъла....

И аз бях останала с такова впечатление, но няма логика Слави да си търси продуцент.

 

Очаквам второто денонощие да е дори по-силно от първото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама Слави в Адаманд ли ще е ,не успях да разбера,защото Криско обявяваше ,че с тази песен от април е в дует с легенда и имат нов легендарен изпълнител в лейбъла....

Слави си има продуцентска компания "Седем-осми". Какъв адаманд?

Чуй, че в началото на парчето Криско казва седем осем.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави няма да е продуцираното от Кристо име. :1000 (29): Той говореше за двама различни изпълнителя- дует с най-голямата според него мега звезда (Слави) и продуциране на вече известен и доказал се изпълнител от друг жанр (навярно поп-фолк).

Разбиха всички рекорди с тази гледаемост, не знам дали някой би могъл скоро да ги стигне. А ако ги стигне- значи дебютите в Бг вече съвсем се насочват към едно Европейско ниво.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...