Jump to content



Online:Мария - Точно как


Препоръчани коментари

  • Отговори 39
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много е зле песента, а на мен ми липсваше Кости. Силно се надявам да не е толкова изхабен, но като му гледам и другите проекти се отчайвам. Не че и Марчета не си избирала възможно най-слабите му мелодии през годините. Стоянски как пък веднъж не направи впечатляваща визия, а не е като да няма възможност Марчето. Клипът е на Bashmotion , а все едно го е режисирал Скерлев. Нищо впечатляващо, но иначе си е поръчала статии колко е велик този проект и ги е качила в сторито на инста. :1000 (29): Толкова пък да нямаш реална преценка къде се намираш и какво предлагаш. Много я нахраних Марчето, но е крайно време да оправнае претенциите си и да предложи нещо добро. Още ме е яд, че пренебрегна "Болна тема си за мен" за сметка на десетки слаби песни.

 

Подкрепям напълно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това да не е писано за някоя сръбкиня. Щото бие повече на сръбско, отколкото на румънско.

Музиката е супер, изпяване и текст - тотал щета. Като за Кости слабо идва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това да не е писано за някоя сръбкиня. Щото бие повече на сръбско, отколкото на румънско.

Музиката е супер, изпяване и текст - тотал щета. Като за Кости слабо идва.

Абсолютно сръбско, и аз това казвам. Голям ужас, даже и за Сърбия. Кости си е слаб отдавна, навремето направи 3 добри инструментала, и ги продаде 30 пъти. Предимно на Андреа и Мария, и тук-таме някоя друга излъгала се да му даде 15 000 лв.

Голям зян.

 

Изпяването е живо мънкане, тая успява да развали всяка музика, ама тука и музиката фабрично е гадна.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо почна да ме кефи този проект, но е твърде слаб за нашите земи. Както казаха по-горе, надявам се Кости да не се е изчерпал.

 

Искам да пусне нещо балканско като "Тихо" от 2015, а не да цели тоталната модернизация на чалгата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво не и харесахте на тази песен незнам аз очаквах да е от подобаващите бози на Кости но мелодията си е доста яка :mf_surrender: само къде на моменти не и разбирам какво пее :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...