Jump to content



Online: Яница - Двойно влюбен


Препоръчани коментари

  • Отговори 47
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Това кавър на "Няма да ти пиша" ли е?

Слабо, много слабо. Очаквах много повече. Цялото нещо е "Няма да ти пиша", направо си е кавър с друг текст. Аранжимент, изпяване...

Иначе клипа е супер, макар, че тия стени вече ми идват в повече. Нали последно ги видяхме при Емануела, пак ли това мазе, аман. Други няма ли?

Иначе е страшна мацка, визията и е най-големия плюс в тоя "проект".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много готина песен е направила Яница.Отначало си помислих поредната Пашева(ако не се лъжа) боза , но ме грабна,припевът ми идва малко слаб,но всичко с времето си.Много ми хареса клипът,че не е поредния имиджов както бяха няколко предишни.Напоследък съм забелязала , че трудно прави гледания,а пък песните й стават хитове-видяхме приема на концерта.Много е красива в клипа,но и ми се вижда доста слабичка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница отдавна е сред водещите в жанра. Добро попадение.

Why they say the sky is the limit?

When I've seen the footprints on the moon.

And I know the sky might be HIGH...

But baby it ain't really that high.

 

Let's reach for the stars...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникално яко! ИМПЕРАТРИЦА! Размаза!

 

Песента кефи - мелодията я бива, нищо че все едно сме я слушали вече, текста ме кефи, Яница добре се е докарала в клипа, какво повече може да искаме! Определено успя да оправдае очакванията, чак съм изненадан.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента този път не ме грабна, макар и да прилича на тази на Десислава и Джордан, на която се кефех в началото главно защото съм фен на изпълнителката. Мисля, че е крайно време в жанра да се правят повече песни със стойност, която да не е като за един клубен сезон. Конкретно Яница може да го направи, крайно време й е за една балада.

Клипът става, на фона на евтините продукции, които взеха да се пускат...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента този път не ме грабна, макар и да прилича на тази на Десислава и Джордан, на която се кефех в началото главно защото съм фен на изпълнителката. Мисля, че е крайно време в жанра да се правят повече песни със стойност, която да не е като за един клубен сезон. Конкретно Яница може да го направи, крайно време й е за една балада.

Клипът става, на фона на евтините продукции, които взеха да се пускат...

+1

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...