Jump to content


Online: Ивена & Славена - Его


Препоръчани коментари

Харесва ми. Много свеж проект. Личи си, че са се постарали! Само кадрите от чужбина са много кофти. Различават се от тия в студиото. Явно са снимани с аматьорска камера! :3fdb8960598fa63e:
zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми. Много свеж проект. Личи си, че са се постарали! Само кадрите от чужбина са много кофти. Различават се от тия в студиото. Явно са снимани с аматьорска камера! :3fdb8960598fa63e:

 

Кадрите са обработени от Скерлев тип "спомени". Такъв филтър е сложен...

 

Проектът ми допада. Дано се получат нещата :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яка мелодия от Оцко, текста също е супер , нещо различно и не толкова агресивно. Ивена почти не я чувам, все едно е бек вокал на Славена. Иначе успех :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесаха ми като дует. Ивена, Оцко и Теньо Гогов винаги са били интересна и добра комбинация и този път няма изключение! Много як дует!!!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста сладък проект, но не вярвам да се забележи. Обичам Ивена и, въпреки че малко се обезличи като стил, визия, песни, сега ми е дори и още по-секси. Този Оцко толкова се е изчерпал... Поне не пеят простотии.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лоша, но самата музика, абе въобще не познах , че е Оцко.. :D :D

Този смята ли да смени плочата, и пак с тия цигулки...

Не, тоя наистина му хлопа дъската вече.

 

Клипа е добре, като за изпълнителките, иначе не е кой знае какво. Песента е .. Оцко.

Иначе ми е много незапомнена, музиката 2 пъти по-силна от зле-смесените гласове, направени направо като един, абе психиатрията в Македония да го прегледа този. Изперква. Егати аранжиментите правеше навремето, в момента е трагедия.

 

А,да, и Цветина вече има песен "Его".

Link to comment
Сподели в други сайтове

През последните по някаква странна причина 3-4 дни слушах 90% от времето в YouTube точно Славена и Ивена, а сега двете пуснаха дует.

Приятни са и двете, но тази песен не е моята. Самият текст нещо не ми е много ОК, въпреки че точно Теньо Гогов пише едни от най-добрите неща, особено за Ивена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто не е за вярване, че Оцко има смелостта да продължава с копията на "Пей сърце". Буквално последните му 5-6 песни са еднакви, това момче се е сбогувало с усета с креативността си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво, хареса ми. :)

Доста приятен проект. Като за Теньо Гогов е слаб текстът, но поне не е простотия. А двечките са много секси в клипа, без да са вулгарни и пошли. Определено имат потенциал момичетата. Ако някой сериозен и кадърен продуцент ги ръководеше, можеше да са с добри кариери, но нещо продуцентите никакви ги няма в България...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
  • 4 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...