Jump to content



Online: Галин ft. Adnan Beats & Dessita - Texas Place


Препоръчани коментари

  • Отговори 77
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Както написах и вчера...

7.5 лайка за по-малко от 2 часа... :helpsmilie: Това ако не счупи рекорда на Преслава значи има някаква шашма.

И сега положението е такова- 18k лайка, почти 1000 дислайка и почти 1000 коментара за денонощие, а не успя дори и да се доближи до рекорда.

Тоест шашма очевидно има. Което вече категорично кара и мен да се съмнявам в гледанията на "Не се изтриваш", който проект попринцип подкрепям. Но в началото може би всички бяхме в прекалено голяма еуфория и затова не забелязахме за колко висока летва говорим и как може и да са ни направили на шарани.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо говорите глупости за Преслава? Многото гледания се пускат от много риплеи, "Не се изтриваш" грабва от първо слушане и хората са си я пускали по много пъти. Тук имаме силен първоначален интерес заради изпълнителите (голям брой палци нагоре), но парчето не грабва и си остава с едно слушане (не много гледания).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както написах и вчера...

 

И сега положението е такова- 18k лайка, почти 1000 дислайка и почти 1000 коментара за денонощие, а не успя дори и да се доближи до рекорда.

Тоест шашма очевидно има. Което вече категорично кара и мен да се съмнявам в гледанията на "Не се изтриваш", който проект попринцип подкрепям. Но в началото може би всички бяхме в прекалено голяма еуфория и затова не забелязахме за колко висока летва говорим и как може и да са ни направили на шарани.

"Мойта дама" има сумарно 23 хиляди палеца, а е провал на ниво "Без теб" с 2,2 милиона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Мойта дама" има сумарно 23 хиляди палеца, а е провал на ниво "Без теб" с 2,2 милиона.

Има 23 хиляди за около година, а новото парче вече гони 20 хиляди за малко повече от ден. Отчитам, че е възможно за Галин просто повече хора да цъкат палчета нагоре, но все пак е много странно да не е дори и близо до рекорда на Преслава.

И нека не бъда разбран погрешно- за мен рекорда все още си е на Преслава, защото интерес към "Не се изтриваш" наистина имаше. Но мисля, че рекордът е бил само за канала на Пайнер и е бил максимум 400k. Поглеждайки назад и сравнявайки дадени проекти, няма защо да се лъжем- интереса към "Не се изтриваш" въобще не е бил на ниво интереса към продължението на "Хабиби"- "Мотел". Просто се кефихме, че Преслава най-накрая е направила яка песен с як клип, а Азо беше съвсем друго не само българско ниво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде пак почнаха с гледанията. 335К са перфектни, даже мислех, че ще направи по-малко. Ок са, даже супер.

Песента почна да ме зарибява, много кефи. Миналото лято го слушах тоя лайв запис на Сузанита - "Начало на сезона" и много ме зариби, а така и не излезе като песен, и ме кефи как тази Dessita изпълнява точно припева на "начало на сезона", зариби ме още повече. Продължение на "Me gusta" е, вярно, но въобще не е по-долу. Абе, зариби ме.

 

Преслава, рекорди, глупости. Аре радвате се най-накрая на музиката като музика и стига сте ги брояли. И Галин , и Преслава, и Галена са топ имена в момента, правят си гледанията, слушат се, харесва се от аудиторията. Т'ва е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво значи да се откаже като чупи рекордите на най-големите ви звезди? "Me gusta" е поне в топ 5 на 2017 година. Тази не е толкова силна според мен, но очевидно е единственият, който буди интерес и ще бъде поредният му хит. Само не ми допада, че избяга прекалено от поп фолка, с всяка песен се отдалечава все повече и той, и Галена, което ме дразни. Но явно това се търси...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък се радвам, че пуска повече R&B. Ето, Мария пусна мазно, на който му е слуша мазно сръбско и мънкане да си я пусне. И други песни с гадни отсвири излязоха , това си е в пъти по-добре.

Дори на мен (а съм фен на Адриана) ми омръзна от чалгаджийското звучене. Оцко се умори, Пашев и Ганев и те предимно еднообразни, и остава RnB - то. Това то.

Сами си го направиха. Едно време наскачаха на Оцко, сега на Ганев. Как да стане?!

 

Да продължава така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Текста на Dessita е от тук:

 

 

Иначе песента не е лоша, кефи. Клипа е добър, песента - също. Някак не усетих "wow" ефекта, но в никакъв случай не е лоша. Ще се слуша.

Първоначално май е била Сузанита предвидена за проекта, но в последствие са я сменили.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оформя се като голям хит, даже ми харесва повече от #MeGusta, въпреки първоначалната ми реакция, че не става (същото беше и с предната).

 

Пълни глупости. Не може да стъпи и на малкия пръст на МеГуста нито като качество, нито като предизвикан интерес. Не че и предната вече става за нещо - ако я изпее на концерт след 2-3 месеца особено никой няма да я помни.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълни глупости. Не може да стъпи и на малкия пръст на МеГуста нито като качество, нито като предизвикан интерес. Не че и предната вече става за нещо - ако я изпее на концерт след 2-3 месеца особено никой няма да я помни.

 

Коментирай червения анцуг на черни леопардови петна. Ти би ли сложил подобно нещо? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълни глупости. Не може да стъпи и на малкия пръст на МеГуста нито като качество, нито като предизвикан интерес. Не че и предната вече става за нещо - ако я изпее на концерт след 2-3 месеца особено никой няма да я помни.

На мен лично ми харесва повече, защо да е глупост? И забелязвам сериозен интерес, пускат я по 2-3 пъти на вечер и се избухва, ясно е, че това е субективно, но все пак. Разбира се, че времето ще покаже кое от двете парчета е по-силно, но на мен това ми допада супер много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай червения анцуг на черни леопардови петна. Ти би ли сложил подобно нещо? :3fdb8960598fa63e:

 

 

Хахаха...стайлингът му става от модерен по-модерен всеки път. Бих го сложил, да - в контейнера. :gun_bandana: :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...