Jump to content



Online: Кали - Пионката


Препоръчани коментари

музика и аранжимент: Даниел Ганев

текст: Анастасия Мавродиева и Росен Димитров

режисьор и сценарист: Людмил Иларионов - Люси

оператор: Иван Иванов

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 29
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Най-накрая нещо хубаво и в нейният стил! И текста, и музиката и видеото - харесаха ми! Нещо достойно за изпълнител като Кали!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова изтърван потенциал. Ако я беше озаглавила ПИЯНКАТА, съм сигурен че щеше да пожъне небивал успех. На тоя етап - нищо особено, клиширан текст, музика която вече сме я слушали 1001 пъти и тъй. Даже ме кара да оценя тревопасната и песен от миналата година. Онова поне беше забавно глупаво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Припевът е нещото, което скапва цялото настроение на песента. В поп-фолка има сериозен проблем с тестовете, че дори започнаха да пишат по двама, поради липса на идеи. Сравнено с предишните ѝ песни, тази е слушаема, но не я виждам като хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последните две парчета на Кали бяха доста по-слаби от това което бяхме свикнали в последно време, но сега се завърна с гръм и трясък. Припева веднага се набива в главата а текста е супер! Има нотка комерс, но всичко премерено. Напомня ми на старите песни.

За клипа обаче нищо лошо не мога да кажа. Много харесвам клипове снимали извън студио, този не прави изключение. За моя изненада и Кали и момчето се справят добре.

Абе супер е! Може би най-добрия цялостен проект на Кали от ''Докато спра да дишам'' насам.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много, много слабо. Кали да спре да бълва и да си изпипва малко повече проектите. С песни като последните 2, включително и тази, няма да си изплати апартамента бързо. :mf_surrender: За тия 20 години си мислех, че е наясно, че ако няма качество, няма смисъл от пускане на песен през 2 месеца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много, много слабо. Кали да спре да бълва и да си изпипва малко повече проектите. С песни като последните 2, включително и тази, няма да си изплати апартамента бързо. :mf_surrender: За тия 20 години си мислех, че е наясно, че ако няма качество, няма смисъл от пускане на песен през 2 месеца.

Според мен тя работи на принципа на Емануела - през 2 месеца нова песен с клип, и което се наложи - наложи. Този принцип води до преекспониране на изпълнителя и до пренасищане в жанра, да не говорим, че за 25 години чалгарките не се научиха, че много песни не са равни на успех и хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипа от първата секунда въобще не му личи, че е на Люси... :D :D

Иначе не ми хареса. И песента, и текста е опит за нещо интересно, останало си само с опита си. Музиката е слаба дори за Ганев. Все пак я изслушах докрай. Веднъж и повече - не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак нощен клип в София, как не им писна да са еднакви и взаимно да се копират - не знам. Започва интересно, добри куплети и немелодичен припев. Отделно му звучи позната мелодията на места, очаквам нещо по-добро от Кали следващия път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста моменти в текста ми допаднаха. Кали изпълнава подобни песни с много чувство. Липсва ми обаче нещо. "Копие" и "Поздрав" харесах веднага, както и "Помни ме", а на това ще му трябват още слушания.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми песента. Единствено познатия отсвир след припева беше излишен, но иначе е добра.

Текста, погледнат отделно, също има някои доста добри моменти.

 

Клипа обаче е скандално слаб. Тотално не си пасва с тази песен. Все едно си пуснал да гледаш този клип, а звука идва от друга песен...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кефи ме, но е поредната и песен, която няма да стане кой знае какво. Кали спешно трябва да се стегне и да спре с продукцията на 2 месеца. С гледанията е много зле, едва 30к.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми хареса всъщност. Ако текстът беше по-добър всичко щеше да е 6.

 

Другият проблем е повторението - припевът в края вече ти идва еднакъв, няма преход, няма нищо.

 

На мен любимият ми кадър е когато е застанала зад движещото метро, като във филм/реклама е. (thumbnail)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...