Jump to content


Online: Lepa Brena - Zar je važno da l' se peva ili peva (2018)


Препоръчани коментари

Lepa Brena - Zar je važno da l' se peva ili peva (2018)

28156578_1587813461334780_6925038206727487488_n.jpg

1. Zar je važno dal se peva ili pjeva :

2. Boliš i ne prolaziš :

3. Srećna žena :

4. A kako ću ja :

5. Kao nova :

6. Kad jedno voli za oboje :

7. Sve smo mi krive :

8. Bolje ne :

9. Sigurno :

10. Tako si juče :




 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Boliš i ne prolaziš" е жестока песен. Клипа е интересен с история. Харесва ми много :Vishenka_05:

Лепа на толкова години още си е стахотно красива жена и запазена.

Обложката също е много хубава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотен е албума!

 

От предварително излезлите 4 може би само първата не ме грабна от първо слушане, но тя не е и предвидена за хит, по-скоро е като едно обръщение към по-старото поколение :)

Другите три са страхотни, Болиш и не пролазиш е уникална! От новите най-най-най-любима още с първото слушане ми стана Кад йедно воли за обойе, просто не исках да свършва песента. Не попаднах на песен, която да не ми хареса. Такъв албум очаквах аз, надявам се и другите и фенове - изпълнен с топлина, много любов (па била и тя тъжна в някои от песните), малко носталгия и въпреки всичко зареден с положителна енергия, изчистен от всякакви пошлотий и мимолетни модерни влечения. Това е албум, който слушам днес и който ще слушам след 10 години, точно както и Уджи Слободно.

Обичам я тази жена!

Благодаря и за ъплоуда,ч е ми омръзна да щракам из ютуб! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Bolje ne - класическо сръбско звучене от последните години, приятно, мелодично. Сигурен хит.

Sigurno, Sve mo mi krive - брутален саунд, авангардни, дискотечни, свежи, различни за Брена, с младежки текстове.

Това засега са ми трите любими песни от новия албум.

Като цяло добра продукция. Пеенето на места също е различно, обаче на други пак си е едно такова бабешко и провлачено, особено с това неконтролируемо вибрато, на което не му е навсякъде мястото.

Например в "Тако се юче" това "рапиране" ми е много смешно при тази дикция и артикулация - не ми стои много на място. Снимките са модерни, обаче на някои е зле фотошопирана, например на тази, която е към обложката на "Тако се юче" в тубата.

Бих си го купил, ако ме зариби още.

"А како чу я" е добра балада.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моята топ листа

 

1. Bolis i neprolazis - тук всичко е 10! (един от двата проекти които ми насълзиха очите през 2017) - Класик :Vishenka_05:

2. Srecna zena

3. Bolje ne

4. Sigurno

 

Тези песни ми харесват напълно.

 

A kako cu ja - когато видях че е от Pedja Medenica, очаквах по-силна балада, не ме докосва като Bolis i neprolazis, иначе е ок.

Останалите са ок по една или друга причина и най-малко ми харесва песента от Дамир - Sve smo mi krive.

 

 

Похвално е че има супер концепция за този албум и доволен съм.

 

Всичките забележки от @adorable ги забележих и аз. хах :3fdb8960598fa63e:

 

пс. Как не и хрумна през 2011 да ангажира Харис Дубица да и направи клипове, Миличевич само провали качествените песни тогава. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...