Jump to content

Online: Преслава - Обратно в играта


Fast

Препоръчани коментари

Някои Галенови се пръскат наистина от яд. БяхА отписали Пресли и сега не знаят от къде ми идва. Преслава бълва хит след хит каквито Галена от 2 години е невиждала. Песента е мелодична и хитова. От Преслава не се очакват различни неща, очакват се хитове и тя ги прави с лека ръка. Ще счупи собствения си рекорд усещам. СорИ Галена, Това е просто шоу :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някои Галенови се пръскат наистина от яд. БяхА отписали Пресли и сега не знаят от къде ми идва. Преслава бълва хит след хит каквито Галена от 2 години е невиждала. Песента е мелодична и хитова. От Преслава не се очакват различни неща, очакват се хитове и тя ги прави с лека ръка. Ще счупи собствения си рекорд усещам. СорИ Галена, Това е просто шоу :3fdb8960598fa63e:

Стига само намесвахте Галена. Има място под слънцето и за двете.

Песента на Прес мина 100 000 за няколко часа, браво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отново всичко ми е много клиширано.Много ми се иска отново да експериментира със звученето. Да смени малко тематиката, макар че тук пак е една идея по-различен текста. За клип не ми се и коментира вече. Там не очаквам нищо и това получавам като зрител.. Иначе е страшно красива във видеото! Дано за лятото е решила да заложи да нещо различно и интересно. На мен ми се струва,че след "Без теб" тя реши да си кара само по формулата на "Няма да ти пиша" и някак всички нейни песни в последната година ми звучат подобни.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лошо парчето, но е една идея по-слабо от Не се изтриваш. Не знам дали забелязахте, но Люси е използвал платформата от Зле те чувам на Райна. Да беше изчакал малко преди да повтаря реквизити в клиповете си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е песента, брутален хит, текстът е един път, както и изпиването! Преслава с всеки клип е по-хубава. Снощи два пъти я пя в Мегами, с баса и всичко звучи страшно. Просто си е топ певицата, обожавам я!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Усещам предпратки в текста към колежки, че се връща обратно в играта и ще мачка всичко наред, а също ме кефи и визията с очилата която символизира, че е втората Лили Иванова, а колежките и нека се мислят за Генерали, Босове и Капитани и да стават смешни... Преслава е велика !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Усещам предпратки в текста към колежки, че се връща обратно в играта и ще мачка всичко наред, а също ме кефи и визията с очилата която символизира, че е втората Лили Иванова, а колежките и нека се мислят за Генерали, Босове и Капитани и да стават смешни... Преслава е велика !

 

Нещо по-адекватно? Точно Преса не е излизала от играта, да не кажем че само тя си я играе вече, в какво точно влиза обратно?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Текстът на третия куплет преди последния припев е уникален, всеки път като слушам песента и чакам да дойде. Ей това "бавно като свещите се топи в нощите" заедно с другите рими са така перфектно напаснати, много добре да се справили.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Довечера отивам и аз да си избухна на нея :Vishenka_05:

 

И ние ще си правим българско парти тук :1000 (29): Ще ѝ качим гледанията с още 100 000 :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле, леле ... и ако това нещо ви харесва, после не се чудете защо жанра върви към дъното!

Толкова клишета - и визия, и музика, че и текст. Клипа е смешен дори за нейното не особено високо ниво.

 

Поне вече е ясно, че предната й песен си е била един чист късмет. Повече от ясно е дори!

 

И не, не съм фен на Галена. Просто казвам това, което мисля. И за разлика от повечето тук наистина го правя. А не само защото е Преслава да ми тече мед от устата (като на превъзнесените мегастарки и ко) или пък, за да изкарам Галена дъно, да хваля това "нещо".

Човека като ви каза, че това няма да е нищо повече от "Нашето любов е", не го прави щото не харесва Преслава, а защото ви казва истината. Стига вече осирате целия форум с манията си по Преслава и превъзнасянето на "вселенските" й хитове. Малко обективност няма да е излишна. Съсипахте наградите с манията си и изглежда продължавате ...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Текстът на третия куплет преди последния припев е уникален, всеки път като слушам песента и чакам да дойде. Ей това "бавно като свещите се топи в нощите" заедно с другите рими са така перфектно напаснати, много добре да се справили.

 

И на мен тази част много ми харесва❤

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле, леле ... и ако това нещо ви харесва, после не се чудете защо жанра върви към дъното!

Толкова клишета - и визия, и музика, че и текст. Клипа е смешен дори за нейното не особено високо ниво.

 

Поне вече е ясно, че предната й песен си е била един чист късмет. Повече от ясно е дори!

 

И не, не съм фен на Галена. Просто казвам това, което мисля. И за разлика от повечето тук наистина го правя. А не само защото е Преслава да ми тече мед от устата (като на превъзнесените мегастарки и ко) или пък, за да изкарам Галена дъно, да хваля това "нещо".

Човека като ви каза, че това няма да е нищо повече от "Нашето любов е", не го прави щото не харесва Преслава, а защото ви казва истината. Стига вече осирате целия форум с манията си по Преслава и превъзнасянето на "вселенските" й хитове. Малко обективност няма да е излишна. Съсипахте наградите с манията си и изглежда продължавате ...

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Кои сте вие да казвате кое е истината? Това обектвино ли е? Аз не припадам по Преслава, но песента ме кефи. И точка. Какво значи това? Че всеки има различен вкус и не е лошо да се уважава това. Като не ти харесва сподели го, но не налагай. И не я слушай, има музика колкото искаш за всички. Аман от корективи, в собствените си очи обаче :1000 (29): :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента като песен не е лоша, звученето си е типично гръцко и напомня за старите кавъри.

В момента го има това търсене на "стария фолк", тая вълна, и песента ще има успех със сигурност.

 

Иначе и за мен не е кой знае какво, но е готина. А това, че Преслава никога няма да предложи адекватни на статуетките и проекти е ясно , една Татяна прави по-добри клипове, а няма и 1/3 от участията и.

 

"Не се изтриваш" си е чист късмет и то се знаеше и тогава. Ще си остане единствения и "проект" , който човек си пуска и за клипа, а не само песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...