Jump to content

Online: Преслава - Обратно в играта


Fast

Препоръчани коментари

Емии яка е песента, добро изпяване. Според мен ще стане хит.

Визиите й са обаче потрес. Преса, като не е със спусната коса, я правят на чучало.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента ми харесва, определено се е постарала отново. Любовта и се отразява добре в професионално отношение- Мачка здраво, готин клип и избухваща песен. Който каквото иска да пише, ще гърми здраво и Преслава отново има хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Познах, че клипа е на Люси а аранжимента - Ганев.

Клипа по гарвана , и аранжимента - там се усеща Ганев, вече без да гледам знам кой какво е снимал, аранжирал и т.н. Рядко ме изненадват.

 

Клипа бие на backstage от някаква фотосесия, като някаква ТВ версия е, но поне е изчистен. Не е непременно лош, но е постен и не е клип, ами направо ТВ версия.

 

Песента не е лоша, Ганев прави много добри аранжименти за гръцки кавъри, доста от кавърите на Стораро са по аранжимент именно на Даниел.

 

Като цяло си е стил Преслава - и текста, и клипа, абе... Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много са ми интересни хора,които не харесват песента,а пишат по няколко пъти в темата.

ОК,изказал си мнението си,можеш да спреш да го натрапваш :sp_ike:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко слабо и несвързано е всичко в този проект!

Тази песен ще е на ниво - "Нашето любов е", тоест - популярна песен и нищо повече.

 

 

Колко злоба има тук.....?За теб освен Джена друго съществува ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, много са ми забавни хейтърите :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): От 9 кладенеца вода носят само и само да изкарат нещо не както трябва.

Мацката смазва. И след всяко слушане зарибява повече парчето, браво. Така се прави. Преслава е най-голямото явление в попфолка. Толкова години, дори в момент когато беше изхабена като образ и пусна някой друг месец аванта на драпащите си колежки, след 12 години на върха и още буди интерес и умее да усети как и какво да направи. Go girl :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко злоба има тук.....?За теб освен Джена друго съществува ли?

Тя Джумерката пък едни песни вади. Добре, че беше Преслава да я побутне. Остави го

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя Джумерката пък едни песни вади. Добре, че беше Преслава да я побутне. Остави го

Джумерка? :roll1:

Преслава пак подобри рекорда си. Песента е уникална, аз не мога да я спра :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен ще е на ниво - "Нашето любов е", тоест - популярна песен и нищо повече.

 

Гръмни се,че да ти се отпушат ушите за песента!И аз харесвам Галена, ама това не ми пречи да слушам хубава музика!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...