Jump to content



Online: Фики - Аз измръзнах


Препоръчани коментари

  • Отговори 55
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Припевът е много добър. Не мога да спра да виждам Стораро в клипа, адската прилика.

 

Сигурен съм, че ако я бяха доизпипали и махнали елементите от кючеците, би станала хит. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мале, наистина ужас! Мариета Ангелова някой да я зашлеви, че да се осъзнае! Какво й става на тази жена? Какви неща пишеше преди, какви сега..... Ужасен текст просто, повече от ужасен! Ганев си е талантлив и прави страхотни неща ама музиката не ми харесва, разбрах, че е кавър и не съм слушал оригинала, но нашата версия със сигурност грам не ми допада! Клипът само си изгубих времето, че го изгледах. Красиво е това с рисунката накрая и нищо повече.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Незапомняща се и вяла песничка, изпълнението също е доста заспало, само аранжиментът ме кефи. Типична турска песен, не вярвам да му се получи, нищо общо с Патето, която си беше стабилен хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък много ми харесва, това ще е голям хит.

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яка е. Харесвате бозите на Райна и другите там, на тази какво товкова не ви харесва?

+1

 

Друго си е ,

 

'Пия Mai Tai за край пак да си с мен,

don't try, пускам те на switch off,

пречиш ни правиме любов'

 

:3fdb8960598fa63e:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер хит! Най-после Фики се завърна. ''Пате'' беше голям хит, но супер слаба песен като за всекидневна консумация. Тази песен е като старите му и мисля, че ще стане голям хит.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Така не ме е зарибявала песен от първото слушане от "Moro mou" насам, дано не ми писне толкова бързо. Много силен припев.

 

Обаче забелязвате ли колко слаб интерес има към Фики напоследък? Това ако беше излязло преди година-две щеше да има двойно повече коментари, а сигурно и в YouTube щеше да има много повече гледания... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дразнят няколко клишета, като тези за псуването, удрянето и крещенето...

Иначе звучи прилично, аз очаквах нещо далеч по-гадно. Определено го предпочитам пред Гальо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е хубава и текстът е много докосващ, обаче отсвирът в средата ми оселянява целия проект и го кара да звучи ретро и някак твърде кръчмарски. Което на други може и да им хареса. Хит ще е, за голям - не знам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...