Jump to content



Препоръчани коментари

преди 3 часа , Lelqtian каза:

Като не носи маска, поне ваксинирала ли се е? Щото в връх на наглостта в разгара на поредната вълна да обяснява кой бил развъдник на бактерии и си е точно за канселация. 

Ако я пере с вряла вода всеки път след като си я свали от муцуната и преди да си я сложи отново - няма да развъжда бактерии. Или и тя като Емануела показва високо ниво на хигиена носейки една и съща маска от март миналата година до днес?! Хем са прости, хем се излагат с нечистоплътност и липса на такт спрямо жертвите. Отвратителни жени!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно се е опасявала, че ще й връчат костюма на еклера, хотдога, хипопотама... Лично аз бих й поверил костюма на имбецила.

„Единственото ми притеснение, когато ме поканиха да участвам в предаването, беше каква ще бъде маската. В последствие се убедих, че си имам работа със страшни професионалисти и ми дадоха костюм, който отговаря напълно на моята душевност. Кремена Халваджиян много добре е усетила, че аз съм като цветята крехка, нежна и ранима. Това си беше точно моя костюм. Тя ми сподели, че като е седнала да рисува, това е първата маска, която е съчинила. И когато са й дали списъка с участниците, тя е видяла мен в тази маска“ – разказва попфолк звездата пред „Шоу“.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , asylum каза:

Явно се е опасявала, че ще й връчат костюма на еклера, хотдога, хипопотама... Лично аз бих й поверил костюма на имбецила.

„Единственото ми притеснение, когато ме поканиха да участвам в предаването, беше каква ще бъде маската. В последствие се убедих, че си имам работа със страшни професионалисти и ми дадоха костюм, който отговаря напълно на моята душевност. Кремена Халваджиян много добре е усетила, че аз съм като цветята крехка, нежна и ранима. Това си беше точно моя костюм. Тя ми сподели, че като е седнала да рисува, това е първата маска, която е съчинила. И когато са й дали списъка с участниците, тя е видяла мен в тази маска“ – разказва попфолк звездата пред „Шоу“.

Не я е съчинила като тройка плексавица с гарнитура, или еклер, щото би било твърде очевидно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Lelqtian каза:

Не я е съчинила като тройка плексавица с гарнитура, или еклер, щото би било твърде очевидно. 

Да - последното, което бих си помислил, е че под маската на букет би била Рената Маскарес де Парцалес!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Runevski каза:

Прекарасно интервю. Само тъпа офца като Рена може в рамките на един и същи контекст да оплюе ваксините, да ни обясни колко зле са тия зелени и пембяни паспорти и сертификати и в същото време да ни обясни колко по-хубаво, спокойно и сигурно живеела в Израел където същите тия мерки в мометна са май почти задължителни, или поне следени доста по-изкъсо и отговорно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Lelqtian каза:

Прекарасно интервю. Само тъпа офца като Рена може в рамките на един и същи контекст да оплюе ваксините, да ни обясни колко зле са тия зелени и пембяни паспорти и сертификати и в същото време да ни обясни колко по-хубаво, спокойно и сигурно живеела в Израел където същите тия мерки в мометна са май почти задължителни, или поне следени доста по-изкъсо и отговорно. 

Трябва да й забранят със закон да си отваря устата за всичко различно от поемане на храна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 30.10.2021 г. от 9:39, Lelqtian каза:

Не я е съчинила като тройка плексавица с гарнитура, или еклер, щото би било твърде очевидно. 

Две плескавици и един еклер между тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледах интервюто й при Виктор Николаев - какво е направила тази жена с лицето си? Спокойно с Маргарита Хранова могат да се покриват по ангажименти, като клонинг й е. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Runevski каза:

 

C0FD58AA-A25A-46D0-A459-D670DD890402.jpeg

Мхм - и устните й подпухнаха, айде моля ти се. По-скоро някой се е учил върху нея, не е до кила - и преди не е била фиданка, но си беше с нейната физиономия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, pacho каза:

Подута е, защото е сутрин и е станала рано.

Подута е, щото всяка козметичка в България си мисли, че може да слага филъри. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
От 14.11.2021 г. от 22:49, RumyanaFen каза:

 

Макар и неуспешен, албума е приятен и ненатоварващ. Песните са неангажиращи и по-меланхолични, което бе повлияно от романтичния и емоционален период покрай първия и син. “Вик и зов” и до днес ми е много любима песен и не мисля, че е случайно че и направиха кавър в Албания. Нов Фолк я включиха в класацията с Вечни балади, номинираха и клипа на наградите. А интересното е, че Планета пък номинира “Искай ме” за клип на годината. Случайно пък “Сърцето ми тиктака” се забелязва, пускайки я в първия Биг Брадър, която се приема сравнително добре и на концерта на Планета, на който е сложена в последния блок (3те големи).
 

Пет години по-късно пък включват “Да започнем отначало” в сборно CD само с поп и естрадни изпълнители. С “Искам да те няма” пък влезе в ефира на БГ топ 100 по БТВ. Нещо ново за нея се явява и танцувалния клип на “Ще можеш ли”, в който участва в хореографията, представена и на промоцията. За съжаление след това само в “Към теб летя” се показа в по-разчупена светлина и танцува с балета. Но това никога не и е било на дневен ред - за добро или зло, тя залагаше на концерти с бенд и живо пеене, а не на ефекти и шоу. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Рени направи голяма грешка, че си инжектира хиалурон и ботокс, даже имаше с някаква клиника видео и ги рекламираше... Двете с Десислава просто се като ужилени от оса, подути, очите и чертите им се свиха. Толкова красиви жени бяха.

Да вземе и нова песен на сръбски да направи. "На кръстопът" е супер на бг, да, на сръбски явно текстът е по-кофти изпят или смесен, не знам. "Какво е обич" е уникален албум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , pacho каза:

Пяла е "На кръстопът", много хубава песен. На български звучи доста по-добре.

 

В Сезам е пяла и “Луда за любов” и “Мили, мили, разбери” на сръбски. 

 

За първата седмица “Музика свири” направи повече от 110К гледания и 5К лайка (FB +YT). Песента бе представена и с интервюта в радио Веселина и в “Събуди се” по Нова ТВ

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени превзема новогодишния ефир
 

Освен че ще се появи в няколко медии от родния ефир, певицата ще изгрее и в две от най-гледаните музикални телевизии в Сърбия – DM SAT и SEZAM TV, в които ще се изяви с общо пет песни.

В пет наши телевизии Рени ще  представи най-новата си песен “Музика свири”. След участието си в “Маскираният певец”, изпълнителката ще участва и в новогодишния концерт на шоуто по NOVA.

Зрителите на БНТ, 7/8 ТВ, Тянков ТВ и Евроком също ще могат да се насладят на фолклорното изпълнение, събрало 200 000 преглеждания в интернет само за две седмици.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рена превзема само дебелариумите

бита карта отдавна

 

Може ли да си показваш дебелите крака и бутове с тия къси поли,ужас

пълна безвкусица

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес, месец след премиерата на “Музика свири”, преглежданията във FB и YT общо са над 350K, лайковете - над 15K, споделянията - над 2K, а коментарите над 1K. За нея става дума и в днешното интервю за luboslovie.bg. Преди дни пък бяха качени в платформите за музика някои от последните и песни, както и албума “Искай ме”. А междувременно епизода на “Смени жената” с Рени, качен в YT преди два месеца от фенски канал, натрупа 100К гледания.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...