Jump to content



Евровизия 2018


Препоръчани коментари

Единият гей е Джей Джей, а другият?

На мен всички без готиния негър ми приличат на гейове. :1000 (29):

На JJ и онзи с шапката най-много им личи. Май Влади беше този с дългата коса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 598
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

хареса ли ти перформанса на Кокошката ?

Разбира се. Смятам, че можеше повече, разбира се, по отношение на сценичната постновка, но като изпълнение си беше бетон.

 

Също ми хареса много и изпълнението на стълбите след това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пепел ти на теб на устата. Аз предлагам да пратим пак Софка да смаже както си му е реда, ама с настоящите организатори - едва ли.

Сегашните организатори ще изредят всички от компанията на Саня. Догодина сигурно Кристиана Лоизу или Дара. Само да не пратят Павел и Венци, че и на финал няма да идем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сегашните организатори ще изредят всички от компанията на Саня. Догодина сигурно Кристиана Лоизу или Дара. Само да не пратят Павел и Венци, че и на финал няма да идем.

Жана не е със Саня от миналата година, Кристиан Костов също, но не е официално обявено, макар че миналата година си беше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сегашните организатори ще изредят всички от компанията на Саня. Догодина сигурно Кристиана Лоизу или Дара. Само да не пратят Павел и Венци, че и на финал няма да идем.

че Жана не е при Саня, и по добре не точно тия двете. Още повече мисля, че със настоящия нов режим в БНТ тепърва ше видим дали изобщо ще участваме догодина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

че Жана не е при Саня, и по добре не точно тия двете. Още повече мисля, че със настоящия нов режим в БНТ тепърва ше видим дали изобщо ще участваме догодина.

Ако пак вържем топ 10, ще има голям натиск да участваме. След новата ера на Евровизия все се представяме добре, така че не мисля, че скоро ни очаква нова почивка. А и "Евровизия" е във възход, стъпва се все по-уверено в Америка, така че си има и големи ползи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз си мислех, че още е със Саня. Явно съм назад с материала. :D

Някой знае ли защо сме единствената държава в която не се гласува от зрителите кое да бъде изпратено?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз си мислех, че още е със Саня. Явно съм назад с материала. :D

Някой знае ли защо сме единствената държава в която не се гласува от зрителите кое да бъде изпратено?

Не сме единствената, а и по-добре, че не сме - като се гласуваше, имаме един-единствен финалист и много изцепки.

 

Не сме коментирали класацията за най-големи изцепки на Евровизия, оглавена от Красимир Аврамов. Сега му гледам интервюто при Милен Цветков и споделя, че песента в първоначалния си вид изобщо не била такава, но го натиснали да има български народни мотиви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не сме единствената, а и по-добре, че не сме - като се гласуваше, имаме един-единствен финалист и много изцепки.

 

Не сме коментирали класацията за най-големи изцепки на Евровизия, оглавена от Красимир Аврамов. Сега му гледам интервюто при Милен Цветков и споделя, че песента в първоначалния си вид изобщо не била такава, но го натиснали да има български народни мотиви.

Чист късмет си е че след завръщането се спря и гласуването.

Милата Андреа, няколко години се е пробвала и все не са я избирали. Би било голям резил да пратим нея. 2010-1 можеше, но сега - не!

Това нямаше да види и топ 40. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако пак вържем топ 10, ще има голям натиск да участваме. След новата ера на Евровизия все се представяме добре, така че не мисля, че скоро ни очаква нова почивка. А и "Евровизия" е във възход, стъпва се все по-уверено в Америка, така че си има и големи ползи.

Да, щото организаторите са вътрешни за Евровизия (май) т.е който и да пратим, едва ли не имаме гарантирано място някъде из топа. Ако продължат, мое да врътнат някой от настоящата петорка самостоятелно. Или тая беквокалистката, на мен ми е антипатична, ма явно са я харесали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не сме единствената, а и по-добре, че не сме - като се гласуваше, имаме един-единствен финалист и много изцепки.

 

Не сме коментирали класацията за най-големи изцепки на Евровизия, оглавена от Красимир Аврамов. Сега му гледам интервюто при Милен Цветков и споделя, че песента в първоначалния си вид изобщо не била такава, но го натиснали да има български народни мотиви.

Обективно погледнато, или според мен, примерно Миро, Кафе и квот пяха там Елица и Стоян 2рия път, са в пъти по зле от песента на Аврамов. Illusion поне беше кичозно-комично-забавно зле, точно в духа на конкурса, а тия трите - просто зле.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А какво е мнението ви за Михаела Маринова?

Мисля че би била добър избор за догодина. Най-пеещата е от по-младите ни изпълнители, а и изглежда добре.

Много подобни на нея е имало през годините, не мисля че би се откроила с нещо. Тая година дори певицата на Белгия ми напомня на нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много подобни на нея е имало през годините, не мисля че би се откроила с нещо. Тая година дори певицата на Белгия ми напомня на нея.

А кой да изпратим? Харесвам Гери-Никол, но вокално не е стабилна. Само с клатене на дупара и поведение Ники Минаж, няма да впечатли. Михаела би покрила по-голяма част от аудиторията на Евровизия. Естествена е, харизматична, небрежно секси, пее като звяр. С една изпипана песен - по-бърза, но не супер комерсиална, за да може да покаже вокалния си потенциал, би се представила добре.

 

 

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

мисля ,че следващата година доста държави ще бойкотират ,просто трябва да махнат журитата или 25% жури - 75% зрителски вот

 

Турция точно за това не участва вече

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като Елени спечели тази вечер, няма да върви да пратим млада попа/чалгаджийка, защото най-вероятно другата година ще има много.

Вотът на журитата винаги е бил потресаващо необективен !! нито Кипър нито Израел ще спечели :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

В 99% от случаите журитата гласуват по-адекватно, така че определно трябва да си остане 50/50. Турция далеч не се махнаха заради това, пък и те вече отиват в посоката на арабски халифат, нямат много място в светски конкурс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В 99% от случаите журитата гласуват по-адекватно, така че определно трябва да си остане 50/50. Турция далеч не се махнаха заради това, пък и те вече отиват в посоката на арабски халифат, нямат много място в светски конкурс.

добре според теб Елени и Нета ще получат ли точки от жутрито

Link to comment
Сподели в други сайтове

добре според теб Елени и Нета ще получат ли точки от жутрито

Нета 100%, защото е оригинална, а на Евровизия всичко що не е правено е харесвано, ако ще да е травестита Кончита.

Елени много ще бъде преебана. Гърците ще протестират утре! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

добре според теб Елени и Нета ще получат ли точки от жутитата

Според мен Елени ще спечели и на двете места, при публика с 300+, при жури с 250, да кажем. Журитата не са някакви закостеняли типове, могат да разпознаят най-доброто изпълнетие и най-грабващата песен. Нета я виждам топ 3 публика и топ 10 при жури, общо в топ 5. Но не знам, трудно ми е да предскажа, Евровизия в последните години става все по-вълнуваща, когато силата на диаспорите и съседите става все по-незначителна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А как гласува журито всъщност? Всеки член оценява песните по системата 12-1 точки и после се сумират?

Ами миналата година гледах по-обстойно и мисля че всяка държава има жури и се гласува както по зрителския вот. Може и да се лъжа, Сеньора да обясни ако е друго.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А как гласува журито всъщност? Всеки член оценява песните по системата 12-1 точки и после се сумират?

Не, всеки си нарежда финалистите от първо до последно място. До миналата година беше просто сумиране на местата и оттам крайно подреждане. Но от тази въведоха някаква сложна система, в която първите места имат повече тежест от последните и всяко отговаря на някакви точки. Не знам, ще видим тази вечер как ще протече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...