Jump to content



Евровизия 2018


Препоръчани коментари

Зафалили сте я все едно и е умряла циганката и не сте виждали умерено добре изглеждаща мацка да кърши кръст. Всъщност не е нищо особено и звучи точно като рандъм гръцкото парче кавърдисано от напориста наша чалга звезда от В група, примерно Ивена, Лоренция, Емануелция или нещо от сорта, което е. Коет не е голяма изненада в чалга форум, нали. А повечето песни тая година са заспали и няма нищо впечатляващо, с малки изключения.

Аз мисля че проблема е лично в теб. Елени няма нищо общо с нашата чалга и сравнението е тъпо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 598
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Елени е много яка и енергична, ако го нямаше факторът "жури", беше сигурен победител. Напомня ми доста на Папаризу. Иначе не гледайте букитата, то и Поли Генова се въртеше из края на топ 10, а накрая смаза в топ 5.

Викам да спечели пак Рибак, тъкмо на другия ден след финала има рожден ден. :Vishenka_05:

 

П.П. Елени има общо с нашата чалга, благодарение на нея Преси има мега турбо хита "Почвай ме" :ba:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз мисля че проблема е лично в теб. Елени няма нищо общо с нашата чалга и сравнението е тъпо.

Интересно, ако беше от някой друг, а не известен гръко-поклонник можеше да го взема по-насериозно ;) Елени мое да е мноо яка, но пак да кажа - нито песента е нещо особено, нито представянето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно, ако беше от някой друг, а не известен гръко-поклонник можеше да го взема по-насериозно ;) Елени мое да е мноо яка, но пак да кажа - нито песента е нещо особено, нито представянето.

Гръцко поклонник? Аз почти никога не съм слушал гръцко, нито държавата ми харесва. Тя е единствената на която винаги съм симпатизирал. Пак не ти се получи. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Елени е много яка и енергична, ако го нямаше факторът "жури", беше сигурен победител. Напомня ми доста на Папаризу. Иначе не гледайте букитата, то и Поли Генова се въртеше из края на топ 10, а накрая смаза в топ 5.

Викам да спечели пак Рибак, тъкмо на другия ден след финала има рожден ден. :Vishenka_05:

 

П.П. Елени има общо с нашата чалга, благодарение на нея Преси има мега турбо хита "Почвай ме" :ba:

Жуиритата развалят конкурса

Link to comment
Сподели в други сайтове

Русия не се класира!! Пълен потрес. Дееба и баушите. Как може бе? Много ме е яд за момичето. Заслужаваше да е на финал.

Продължиха бахти умрелите песни....нямам думи...

миналата година не я допуснаха да участва, а ся тва....

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

RUSSIA GOODBYE :Vishenka_05:

Много се радвам, че не продължи тази блудкава песен! Русия от години не са предложили нищо качествено като песен, все се разчита я на "стойностен" текст като 2015, сценична продукция през 2016 и съжаление през 2017 и 2018. Еми, не става, пичове. Догодина с хубава песен, добро представяне и без съветски евтини номерца да пробват пак.

Радвам се, че фаворитите ми - Швеция и Норвегия - се класираха. Яд ме е за Полша, приятна песничка. Този полуфинал за мен беше по-силен, макар "фаворитите" да бяха в предния, просто имаше и много пълнежи, а тук всичко беше от добро ниво нагоре.

 

Догодина Евровизия в Малмьо с водещи Монс и Петра, всичко друго ще е компромис.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак да се радваш, че не е продължила, ми е странно... Юлия е боец и заслужава адмирации за куража и смелостта, че въобще е на тая "политическа арена" предвид настроенията към Русия.

Момичето с нищо не е виновно и не заслужава да отнася хейт и злобни коментари. (с каквито е пълно...за жалост)

Признавам, че я съжалявам заради състоянието й. Не мога да остана равнодушен и ми става криво, но тя е и много талантлива. Песента беше добра на фона на бозите, които се изляха по сцената. Трябваше да се класира. Тва си беше голям шамар, който не трябваше тя да получава. ;) Тъпо ми е заради нея. Със сигурност не е ок в момента...

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак да се радваш, че не е продължила, ми е странно... Юлия е боец и заслужава адмирации за куража и смелостта, че въобще е на тая "политическа арена" предвид настроенията към Русия.

Момичето с нищо не е виновно и не заслужава да отнася хейт и злобни коментари. (с каквито е пълно...за жалост)

Признавам, че я съжалявам заради състоянието й. Не мога да остана равнодушен и ми става криво, но тя е и много талантлива. Песента беше добра на фона на бозите, които се изляха по сцената. Трябваше да се класира. Тва си беше голям шамар, който не трябваше тя да получава. :) Тъпо ми е заради нея. Със сигурност не е ок в момента...

 

 

На подобен тип конкурси не трябва да има съжаление, това не е благотворително дружество.

Тя отива там като певица, а не като инвалид.

Нека бъдем честни- песента е слаба, а тя не може да си изпее високите тонове, а стейджинга беше покъртителен, затова довиждане.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рускинята дори не пееше. Даже самите руснаци не я харесват. А тука рашапоклонниците пак ще нададат вой до небесата как целия свят бил против Матушка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно, ако беше от някой друг, а не известен гръко-поклонник можеше да го взема по-насериозно ;) Елени мое да е мноо яка, но пак да кажа - нито песента е нещо особено, нито представянето.

Не е, разбира се, но в последните години масите са научени да харесват само тресене на задник и поведение на магистрална фея. Набито им е в главите, че това е яко и похвално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак да се радваш, че не е продължила, ми е странно... Юлия е боец и заслужава адмирации за куража и смелостта, че въобще е на тая "политическа арена" предвид настроенията към Русия.

Момичето с нищо не е виновно и не заслужава да отнася хейт и злобни коментари. (с каквито е пълно...за жалост)

Признавам, че я съжалявам заради състоянието й. Не мога да остана равнодушен и ми става криво, но тя е и много талантлива. Песента беше добра на фона на бозите, които се изляха по сцената. Трябваше да се класира. Тва си беше голям шамар, който не трябваше тя да получава. ;) Тъпо ми е заради нея. Със сигурност не е ок в момента...

Не злобея към момичето, а към организаторите. Като се постараят с песента - тогава. И за Сергей щях така да реагирам, ако беше отпаднал, но там беше невъзможно с това представяне, а и песента му беше зарибяваща, макар и бозица.

България вече е 13-та в залозите, Чехия също падна много :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

GRAND FINAL - Running order

 

01. Ukraine

 

02. Spain

 

03. Slovenia

 

04. Lithuania

 

05. Austria

 

06. Estonia

 

07. Norway

 

08. Portugal

 

— break position

 

09. United Kingdom

 

10. Serbia

 

11. Germany

 

12. Albania

 

13. France

 

14. Czech Republic

 

15. Denmark

 

16. Australia

 

— break position

 

17. Finland

 

18. Bulgaria

 

19. Moldova

 

20. Sweden

 

21. Hungary

 

22. Israel

 

23. The Netherlands

 

24. Ireland

 

25. Cyprus

 

26. Italy


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май не сме спечелили полуфинала. И най-вероятно е била Кипър. №25. Малко дежавю от миналата година, когато Кристиан излезе под №25. Не е случайно, че паднахме толкова при залозите. Сигурно сме били 3-5ти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не злобея към момичето, а към организаторите. Като се постараят с песента - тогава. И за Сергей щях така да реагирам, ако беше отпаднал, но там беше невъзможно с това представяне, а и песента му беше зарибяваща, макар и бозица.

България вече е 13-та в залозите, Чехия също падна много :mf_surrender:

Ясно ми е, че не злобееш срещу момичето. Говорих общо за хейта към Юлия, който ми е прекалено хард и твърде много. Не го заслужава и ме е жал, тва е. Та тя е шампион по дислайкове в тубата. Не ме ебе въобще за Русия и не съм русофил...даже точно обратното. Тъпо ми е за момичето. Карай....майната му.

Отпадна вече, но на мен песента ми харесва. Имаше доста по-слаби.

 

Какво мислиш за песента на Германия? Звученето й ми наподобява на това на Ед Шийрън. Харесва ми много.

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ясно ми е, че не злобееш срещу момичето. Говорих общо за хейта към Юлия, който ми е прекалено хард и твърде много. Не го заслужава и ме е жал, тва е. Та тя е шампион по дислайкове в тубата. Не ме ебе въобще за Русия и не съм русофил...даже точно обратното. Тъпо ми е за момичето. Карай....майната му.

Отпадна вече, но на мен песента ми харесва. Имаше доста по-слаби.

 

Какво мислиш за песента на Германия? Звученето й ми наподобява на това на Ед Шийрън. Харесва ми много.

 

Я виж видеото от снощи в канала на Евровизия. Като гледам руснаците яко си я хейтят.

 

 

21к дислайкове срещу 4к лайкове, 8,2к коментари, които са упреци :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я виж видеото от снощи в канала на Евровизия. Като гледам руснаците яко си я хейтят.

 

 

21к дислайкове срещу 4к лайкове, 8,2к коментари, които са упреци :whistling:

Чел съм коментарите им. Това само потвърждава думите ми. Големи са идиоти. Те я хейтят не защото песента е слаба и не им харесва, а защото ги е яд, че не се класираха. Приемат го като позор и ся серат лайна върху момичето. Ама иначе я пратиха в Лисабон на инвалиден стол. Гнусари.

Миналата година, като не допуснаха Юлия до конкурса, вдигнаха голяма олелия, подкрепяйки я. А сега я плюят, защото така им изнася.

Тва момиче участваше в руския Х фактор, стигна до финал и завърши на второ място. Беше голяма любимка. Ама сега трябва да си го изкарат на някой, пукайки се от яд, че великата им държава за втора година е аут от Евровизия.

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Унгария изкъртиха с брутален рок/метал. Тамън бях заспал от другите изпълнения и рязко се разсъбудих. :1000 (29):

 

 

Нашата песен е супер добра и различна от всичко тази година, дано се класираме в топ 5.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...