Jump to content



Евровизия 2018


Препоръчани коментари

Норвегия на първо при букитата. Те дори не са пяли днес. Каква е тая простотия? :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

А ние сме още една позиция надолу - 8.

 

Норвегия и Молдова четох, че си плащали на букмейкърите имало и други, общо-взето спирам да ги гледам. Тази година са тотален 'mess'.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 598
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

И миналата година така говореше, накрая нещо не ви излезнаха сметките.

Костов макар и връзкар му го признавам. Изпя си песента перфектно и двата пъти и благодарение на това се класирахме на второ място. С Bones ако се класираме на пето място ще е постижение. Скука и половина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дреме й на висналата цица на дебелата лелка дали ще спечели или не като има най-големия хит от тази Евровизия. :1000 (29):

Не че съм гледал Евровизия,но като цяло има ли някой с шоу подобно на това?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дреме й на висналата цица на дебелата лелка дали ще спечели или не като има най-големия хит от тази Евровизия. :1000 (29):

Не че съм гледал Евровизия,но като цяло има ли някой с шоу подобно на това?

 

Няма, но макар и ефектно просто песента е с до болка позната тематика и в крайна сметка Джамала му го наби на сухо.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен нашата постановка не ми харесва много, ама карай. Добре, че минаха. Не вярвам да са много напред в крайния резултат съдейки по мненията.

 

Но това чудо Кипър не разбирам какво има, та се захласват по него. Най-обикновена чалга и то такива с лопата да ги ринеш преди 10 години. И май ще спечели като нищо.

И на мен не ми хареса нашата постановка, доста е подобна на тази на Кристиан.

 

И миналата година така говореше, накрая нещо не ви излезнаха сметките.

 

Фуреира има catchy-song, което автоматично означава че ще бъде посечена от журитата, както и Израел и Чехия.

Нашата песен е поне по вкуса на жиритата съдейки по предходни години.

Точно, едно е какво мислят феновете, друго е как ще гласуват журитата. Те не оценяват високо фаворитите, нека не забравяме, че миналата година Италия беше непоклатим номер 1 при букитата до последно, а накрая завърши извън топ 5.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може ли да кажете според вас на последния женски вокал, който започва в 2:47 и свършва в 3:03, има ли в него участие Жана и от къде по-точно започва.

Просто ми е интересно дали са си го поделили с беквокалистката, тъй като е цели 15 секунди, или тя го изпълнява изцяло. Почти съм убеден, че не свършва с Жана, но се чудя дали Жана го покрива някъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може ли да кажете според вас на последния женски вокал, който започва в 2:47 и свършва в 3:03, има ли в него участие Жана и от къде по-точно започва.

Просто ми е интересно дали са си го поделили с беквокалистката, тъй като е цели 15 секунди, или тя го изпълнява изцяло. Почти съм убеден, че не свършва с Жана, но се чудя дали Жана го покрива някъде.

Аз мисля, че изобщо не се включва, Жана си пее само в единия куплет, на живото изпълнение народните вокали са изцяло на беквокалистката (Миа Д.). Това чувам аз...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може ли да кажете според вас на последния женски вокал, който започва в 2:47 и свършва в 3:03, има ли в него участие Жана и от къде по-точно започва.

Просто ми е интересно дали са си го поделили с беквокалистката, тъй като е цели 15 секунди, или тя го изпълнява изцяло. Почти съм убеден, че не свършва с Жана, но се чудя дали Жана го покрива някъде.

Не пее тя.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, благодаря.

И аз не я чувах в тая част, но пък 15 сек. на един дъх ми се сториха много и се зачудих дали не се включва и Жана.

Елени нещо много набра скорост. И визуално представянето й е доста по-добре.

 

На нашите им включват едни ужасни прожектори като тухли четворки отзад. Да не говорим, че във втория куплет този черничкият прави едни движения с ръцете, около коити май май трябваше да има графика, пък я няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Елени е зверски яка. Много добро представяне за Кипър. Песен, изпълнение, хореография и каква енергия само. Определено е претендент за победата.

 

Харесва ми и песента на Литва. Има нещо в нея, което ме кара да си я пусна пак.

 

Момчето от Чехия е голяма свежарка. Песента ме кефи, а и цялото представяне ми е някво закачливо и супер айляшко. Движенията, раничката на гърба. :1000 (29):

 

Австрия също ми е фаворит.

 

И естествено - България. Стискам им палци. Представиха се добре, изпяха си прилично парчето. Жана ми е малко неадекватна и излишна. Та тя почти не пее. И визията й е покъртителна. Като плашило е.

Миа Д, която е зад сцената като беквокал, трябваше да е на мястото на Жана.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

С триста зора стигнахме финала, ама като пращаме връзкари с мудни песни така ще е. Надявам се Елени да спечели. Представила се е блестящо!

И кого искаш да пратим? Преслаба ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вокалите са на Мия Ди, а тя изобщо не е на сцената, това не е ли забранено?

Имат право да са до 6 човека, в това число вокали, танцьори и беквокали, като може беквокалите да са и зад кулисите. Миналата година Кристиан Костов имаше два беквокала зад сцената - рапъра Бобо и Владимир, който сега е в Equinox (мъжът с брадата).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като гледам гледанията от първия полуфинал, доста изоставаме...

Кипър- 2,8 млн

Израел - 2,1 млн

Испания - 600к

Ирландия - 440к

Финландия - 467к

Австрия - 254к

България - 462к

Естония - 500к

Литва - 745к

Чехия - 750к

 

Излиза, че само Ирландия и Австрия са зад нас. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе незнам кво сте захвалили Кипърката - ебати скучната песен, нищо че и е направила добра хореография, ама нормално впредвид, че сме в чалга форум.

Как какво сме я захвалили? Тя е истински гърмеж. Харесвам я още от преди конкурса. Истинска кралица!

Готина песен, силна хореография, страшно излъчване и чар, красива е, зареждаща, топ е! Надявам се да победи.

 

Ние много паднахме след лайфа. Защо така? Всичко си беше на ниво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе незнам кво сте захвалили Кипърката - ебати скучната песен, нищо че и е направила добра хореография, ама нормално впредвид, че сме в чалга форум.

 

Много зарибява песента, а цялото представяне е супер енергично, обаче е 1:1 с хореографиите на Бионсе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ние много паднахме след лайфа. Защо така? Всичко си беше на ниво.

Защото песента за нищо не става. Бяхме напред в Букмейкърските класации заради второто ни място миналата година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересна година... месеци, два преди конкурса имах доста по-малко фаворити отколкото сега, но е Евровизия е така по принцип, никога не се знае кой ще се класира докато не започнат репетициите и полуфиналите. Самото представяне на песните е много определящо. Израел беше големия фаворит за победа, но сценографията им някак си отнема част от атмосферата, която се хареса и се наби от официалното видео, нещо като Италия миналата година. Естония - също е доста спрягана, ще видим докъде ще стигне, принципно ми хареса, но в изпълнението на полуфинала ми липсваше емоция. Франция ми харесва много, песен с послание, готин дует... Къпър си ми беше зарибявка още в началото, ще видим дали ще победи. Последните победители са далеч по-некомерсиални, журитата рядко гласуват за подобен тип песни затова ми е под въпрос класирането им в топ 3. Нашата песен е една от най-добрите и тази година, нещо което преди 3 години беше немислимо... дори да не сме в топ 5 пак ще се гордея, показахме че можем да правим различни и качествени неща за този конкурс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яко сте сбъркани в тоя форум болшинството. Недолюбвате Бионсе, но пък нискотарифните ѝ чалга-кипъро-клонинги, които никой няма да помни след месец са на пиадестал. Смех.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яко сте сбъркани в тоя форум болшинството. Недолюбвате Бионсе, но пък нискотарифните ѝ чалга-кипъро-клонинги, които никой няма да помни след месец са на пиадестал. Смех.

Елени го прави с много по-малко бюджет, а пак е УАУ.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как какво сме я захвалили? Тя е истински гърмеж. Харесвам я още от преди конкурса. Истинска кралица!

Готина песен, силна хореография, страшно излъчване и чар, красива е, зареждаща, топ е! Надявам се да победи.

 

Ние много паднахме след лайфа. Защо така? Всичко си беше на ниво.

 

Зафалили сте я все едно и е умряла циганката и не сте виждали умерено добре изглеждаща мацка да кърши кръст. Всъщност не е нищо особено и звучи точно като рандъм гръцкото парче кавърдисано от напориста наша чалга звезда от В група, примерно Ивена, Лоренция, Емануелция или нещо от сорта, което е. Коет не е голяма изненада в чалга форум, нали. А повечето песни тая година са заспали и няма нищо впечатляващо, с малки изключения.

 

Нашта песен е същата боза, на сцената не изглеждаше нещо особено, в масата сходни песни, така че съвсем редно букитата прогонозират същото, което казах и аз миналия месец - задния край на топ 10.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...