Jump to content



Евровизия 2018


Препоръчани коментари

  • Отговори 598
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ясно ми е, че не злобееш срещу момичето. Говорих общо за хейта към Юлия, който ми е прекалено хард и твърде много. Не го заслужава и ме е жал, тва е. Та тя е шампион по дислайкове в тубата. Не ме ебе въобще за Русия и не съм русофил...даже точно обратното. Тъпо ми е за момичето. Карай....майната му.

Отпадна вече, но на мен песента ми харесва. Имаше доста по-слаби.

 

Какво мислиш за песента на Германия? Звученето й ми наподобява на това на Ед Шийрън. Харесва ми много.

За това съм напълно съгласна. Това е народ с много смахната и елементарна народопсихология, от която за съжаление сме прихванали и ние.

Песента на Германия не е лоша като за Германия :1000 (29): , но не ме кефи, твърде Ед Шийран е, не само като звучене, но и като текст. Виж, Австрия е супер.

 

Личният ми топ 5 е:

1. Швеция!!!

2. Ирландия

3. България

4. Франция

5. Норвегия

 

Нашата песен е супер, най-добрата от този стил тази година, но разбрах къде е проблема - Жана Бергендорф. В записа тя си пее и звучи супер, на живо обаче издиша и се включва беквокалът, което обира енергията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нашата песен е супер, най-добрата от този стил тази година, но разбрах къде е проблема - Жана Бергендорф. В записа тя си пее и звучи супер, на живо обаче издиша и се включва беквокалът, което обира енергията.

Живото изпълнение на Швеция е къде къде по-зле от нашето. MIA D и Жана се засичат, а при Швеция беквокалите му пеят половината песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Живото изпълнение на Швеция е къде къде по-зле от нашето. Беквокала и Жана се засичат, а при Швеция му пеят половината песен.

То е наистина по-зле, ама момчето стои супер на сцената и има много приятна енергия. Нашето вокално е вероятно безупречно, не чух дразнещи елементи, но някак си не грабва и то точно в кулминацията, където се набляга на женския вокал.

И според позициите вероятно точно Швеция са спечелили втория полуфинал, така че явно не съм единствената, която го мисли. :Vishenka_05: #EurovisionMalmц2019

 

П.П. Влезте в темата за Beautiful mess и се смейте на коментарите :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

То е наистина по-зле, ама момчето стои супер на сцената и има много приятна енергия. Нашето вокално е вероятно безупречно, не чух дразнещи елементи, но някак си не грабва.

И според позициите вероятно точно Швеция са спечелили втория полуфинал, така че явно не съм единствената, която го мисли. :Vishenka_05: #EurovisionMalmц2019

Дам, въпрос на вкус. Иначе на мен Швеция ми е от "студийните фаворити" ако мога така да кажа (една от най-слушаните ми е). На живо обаче стои различна... представянето е яко, но не ми допадна вокалното изпълнение. За Ирландия се радвам, че се класира, а Франция са много яки. При тях обаче има едно Но, не знам дали на финала хората ще разберат посланието на песента, сцената не го издава по никакъв начин... а е много важно. Въпреки всичко мисля, че ще се класират доста напред.

 

А за "Beautiful Mess" много добре помня колко беше плюта тук, още преди да излезе. Поли Генова през 2016-та също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я виж видеото от снощи в канала на Евровизия. Като гледам руснаците яко си я хейтят.

 

 

21к дислайкове срещу 4к лайкове, 8,2к коментари, които са упреци :whistling:

45 к дислайка :helpsmilie: :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чел съм коментарите им. Това само потвърждава думите ми. Големи са идиоти. Те я хейтят не защото песента е слаба и не им харесва, а защото ги е яд, че не се класираха. Приемат го като позор и ся серат лайна върху момичето. Ама иначе я пратиха в Лисабон на инвалиден стол. Гнусари.

Миналата година, като не допуснаха Юлия до конкурса, вдигнаха голяма олелия, подкрепяйки я. А сега я плюят, защото така им изнася.

Тва момиче участваше в руския Х фактор, стигна до финал и завърши на второ място. Беше голяма любимка. Ама сега трябва да си го изкарат на някой, пукайки се от яд, че великата им държава за втора година е аут от Евровизия.

Рускинята може също да е много симпатична, ма хич я нямаше в пеенето, а и песента е пълна скръб. И все пак се изненадах, че отпаднаха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още преди да не се класира руснаците я плюеха, защото знаеха, че не може да пее и че цялото нещо е един фарс. Което си е така, така си е.

 

А нашата е ясно, че не се харесва. Имат малко гледания на изпълнението от полуфинала. Абсурд е да са били близо до върха в полуфинала си.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дам, въпрос на вкус. Иначе на мен Швеция ми е от "студийните фаворити" ако мога така да кажа (една от най-слушаните ми е). На живо обаче стои различна... представянето е яко, но не ми допадна вокалното изпълнение. За Ирландия се радвам, че се класира, а Франция са много яки. При тях обаче има едно Но, не знам дали на финала хората ще разберат посланието на песента, сцената не го издава по никакъв начин... а е много важно. Въпреки всичко мисля, че ще се класират доста напред.

 

А за "Beautiful Mess" много добре помня колко беше плюта тук, още преди да излезе. Поли Генова през 2016-та също.

На мен студийният фаворит ми е Чехия. Обаче стейджингът е много дразнещ, а и изпълнението е много далеч от оригинала, така че е топ 10 материал, но не и топ 3.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо си прочистете ушите. Нищо общо нямат двете песни. Иначе, Елени е окрала всички чупки, мимики и тн на Бионсе и това й е кражбата. Нашата Жана пък е окрала перчема на Сиа. Общо взето всички са пооткраднали по нещичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо си прочистете ушите. Нищо общо нямат двете песни. Иначе, Елени е окрала всички чупки, мимики и тн на Бионсе и това й е кражбата. Нашата Жана пък е окрала перчема на Сиа. Общо взето всички са пооткраднали по нещичко.

Първите куплети са 1:1, по-добре ти си прочисти своите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За това съм напълно съгласна. Това е народ с много смахната и елементарна народопсихология, от която за съжаление сме прихванали и ние.

Песента на Германия не е лоша като за Германия :1000 (29): , но не ме кефи, твърде Ед Шийран е, не само като звучене, но и като текст. Виж, Австрия е супер.

 

Личният ми топ 5 е:

1. Швеция!!!

2. Ирландия

3. България

4. Франция

5. Норвегия

 

Нашата песен е супер, най-добрата от този стил тази година, но разбрах къде е проблема - Жана Бергендорф. В записа тя си пее и звучи супер, на живо обаче издиша и се включва беквокалът, което обира енергията.

Е, какво като немската песен бие на Ед Шийрън? Мен точно заради това ме кефи. Текст, музика, изпяване...определено ми е сред фаворитите.

А от твоят топ 5 - България и Швеция попадат и в моя. Швеция ми е сред студийните фаворити, но лайв изпълнението ми идва слабичко. Песента на Австрия е супер.

 

Нашето представяне е добро, но както вече казах - Жана е излишна. Миа Д трябваше да е на сцената. Забележи само колко много си личи, че финалния фолклорен напев не го пее Жана.

И все пак се надявам, че журито ще ни даде високи оценки.

 

Какво мислиш за песента на Литва? Много ми харесва, а звученето ми е адски познато, но не мога да се сетя на кого ми напомня...И като пеене и като песен...

 

 

45 к дислайка :helpsmilie: :helpsmilie:

Вече 51к...нямам думи. Страшен хейт се излива върху нея. Обиждат я, определят я като позор и срам. Част от руските медии проявяват не по-малка жестокост... как може да има толкова безчувствени и комплексирани хора, ейй...твари, които се чувстват значими, храчейки анонимно по едно толкова крехко същество.

Гледах клипче, в което Юлия е доста разстроена и разочарована от резултатите и представянето си...не й стига това ами сега и цялата тая помия. Сигурно е смазана психически...

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Личния ми топ 5 е:

1. Кипър - супер заряд, много енергия, страхотна Елени, много зарибителна песен, страхотно шоу!

2. България - заради това че е наша, текста, музиката и май това...Ако беше Жана с двамата негри щеше да е сто пъти по-добре.

3. Дания - страхотна енергия, много яка музика, много силно присъствие на сцената.

4. Чехия - готина песен, саунда е много модерен и готин, момчето излъчва позитивна енергия.

5. Израел - беше ми по-голям фаворит преди лайфа, но енергията беше по-слаба от очакванията ми и все пак си остава много голям хит със голям заряд.

 

Иначе мисля, че топ 5 ще бъдат Франция, Кипър, Естония, Израел и Италия/Испания.

Надявам се Елени да спечели(ако зависеше от зрителите на 100% щеше), но журито ще я посече много. Вокално не е нищо особено, но дано я харесат заради танц+пеене.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, какво като немската песен бие на Ед Шийрън? Мен точно заради това ме кефи. Текст, музика, изпяване...определено ми е сред фаворитите.

А от твоят топ 5 - България и Швеция попадат и в моя. Швеция ми е сред студийните фаворити, но лайв изпълнението ми идва слабичко. Песента на Австрия е супер.

 

Нашето представяне е добро, но както вече казах - Жана е излишна. Миа Д трябваше да е на сцената. Забележи само колко много си личи, че финалния фолклорен напев не го пее Жана.

И все пак се надявам, че журито ще ни даде високи оценки.

 

Какво мислиш за песента на Литва? Много ми харесва, а звученето ми е адски познато, но не мога да се сетя на кого ми напомня...И като пеене и като песен...

Вече 51к...нямам думи. Страшен хейт се излива върху нея. Обиждат я, определят я като позор и срам. Част от руските медии проявяват не по-малка жестокост... как може да има толкова безчувствени и комплексирани хора, ейй...твари, които се чувстват значими, храчейки анонимно по едно толкова крехко същество.

Гледах клипче, в което Юлия е доста разстроена и разочарована от резултатите и представянето си...не й стига това ами сега и цялата тая помия. Сигурно е смазана психически...

 

Жана че е излишна, излишна е, ама фолкворното цвилене накрая - още повече. А с тая беквокалистка изглежда супер пришито насила към цялата песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен Естония скритият фаворит

Да и според мен много напред ще е тая песен. Добър глас е жената, но не е фаворит на зрителите. Няма да се учудя да спечели, даже нещо ми подсказва че така ще стане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, какво като немската песен бие на Ед Шийрън? Мен точно заради това ме кефи. Текст, музика, изпяване...определено ми е сред фаворитите.

А от твоят топ 5 - България и Швеция попадат и в моя. Швеция ми е сред студийните фаворити, но лайв изпълнението ми идва слабичко. Песента на Австрия е супер.

 

Нашето представяне е добро, но както вече казах - Жана е излишна. Миа Д трябваше да е на сцената. Забележи само колко много си личи, че финалния фолклорен напев не го пее Жана.

И все пак се надявам, че журито ще ни даде високи оценки.

 

Какво мислиш за песента на Литва? Много ми харесва, а звученето ми е адски познато, но не мога да се сетя на кого ми напомня...И като пеене и като песен...

Вече 51к...нямам думи. Страшен хейт се излива върху нея. Обиждат я, определят я като позор и срам. Част от руските медии проявяват не по-малка жестокост... как може да има толкова безчувствени и комплексирани хора, ейй...твари, които се чувстват значими, храчейки анонимно по едно толкова крехко същество.

Гледах клипче, в което Юлия е доста разстроена и разочарована от резултатите и представянето си...не й стига това ами сега и цялата тая помия. Сигурно е смазана психически...

Не е лоша на Литва, на мен също ми прилича на нещо, но не знам на какво. Девойката прилича на Нина Добрев.

 

Според мен Естония скритият фаворит

Пепел ти на устата!

 

Ако Швеция не спечели си сменям никнейма на BlueberanaBergendorf ! :@

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жана че е излишна, излишна е, ама фолкворното цвилене накрая - още повече. А с тая беквокалистка изглежда супер пришито насила към цялата песен.

Наистина Жана може много повече. Много малко пее и е с визия 1:1 Сиа. Може би заради нея и двамата излишни гея падна толкова рейтинга на иначе добрата песен.

 

Догодина дано пратим нещо със заряд. Не знам защо пращаме песни, които иначе у нас не бихме слушали. Гърци, турци, сърби, албанци и т.н изпращат типични техни ритми, а нас ни е срам от мазното. Да пратим Гери-Никол или Галена. Ще смажат! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина Жана може много повече. Много малко пее и е с визия 1:1 Сиа. Може би заради нея и двамата излишни гея падна толкова рейтинга на иначе добрата песен.

 

Догодина дано пратим нещо със заряд. Не знам защо пращаме песни, които иначе у нас не бихме слушали. Гърци, турци, сърби, албанци и т.н изпращат типични техни ритми, а нас ни е срам от мазното. Да пратим Гери-Никол или Галена. Ще смажат! :1000 (29):

Единият гей е Джей Джей, а другият?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жана че е излишна, излишна е, ама фолкворното цвилене накрая - още повече. А с тая беквокалистка изглежда супер пришито насила към цялата песен.

хареса ли ти перформанса на Кокошката ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина Жана може много повече. Много малко пее и е с визия 1:1 Сиа. Може би заради нея и двамата излишни гея падна толкова рейтинга на иначе добрата песен.

 

Догодина дано пратим нещо със заряд. Не знам защо пращаме песни, които иначе у нас не бихме слушали. Гърци, турци, сърби, албанци и т.н изпращат типични техни ритми, а нас ни е срам от мазното. Да пратим Гери-Никол или Галена. Ще смажат! :1000 (29):

 

Пепел ти на теб на устата. Аз предлагам да пратим пак Софка да смаже както си му е реда, ама с настоящите организатори - едва ли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...