Jump to content



Евровизия 2018


Препоръчани коментари

  • Отговори 598
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много добре се представиха нашите. Песента с всяко слушане ми въздейства по различен начин. Може би точно това, че песента е многопластова ще ни донесе тотален успех, а също и доброто представяне на сцената.Дано имаме късмет и на финала!

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аман пък от дебели лелки. Трябва да им се забрани да се качват на сцената. Предни години и хитове са ставали такива песни - big booty не знам си какво, все някакви гримирани свине. Да ти имам шоуто. Крайно време е на дебелите да им се забрани сцената. Не се майтапя ИЗОБЩО.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурен финал имаме. Поне така мисля.

За мен трябва сигурен ТОП 3, ако не и победа. :D Има доста добри парчета, но нашето със сигурност е едно от най-впечатляващите, а и на живо се представиха супер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен трябва сигурен ТОП 3, ако не и победа. :D Има доста добри парчета, но нашето със сигурност е едно от най-впечатляващите, а и на живо се представиха супер.

Около ТОП 5 е сигурно май, дано успеем да пробием и победим, стискам палци. Страхотна песен имаме, най-доброто ни участие досега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Победители в самия конкурс или не, за мен това е най-добрата песен и най-добрия проект на България за този конкурс.

Песента първо е изпипана до перфектност, може да се пее идеално и акапелно, изпяването и е уникално, музиката е нито прекалено комерсиална стил MTV, нито е прекалено "конкурсна", че да не може да си я пуснеш вкъщи, примерно.

90% от тия "европейци" са ми заложили на това, дето го въртят и нашите City/The Voice - откачалки скачат наляво-надясно, някакви саксофони и тромпети тип "lean on", оная с фараоните и темподобни банални "световни" хитове, и разбира се, дебела излагаща се лелка. Такава поне веднъж годишно трябва да има.

Не знам дали при манекените има изисквания, но за сцена килограмите трябва да се регулират. Откачена намацана долнопробна свиня си мисли, че прави шоу. Джендърите също аут, Кончита си призна, че имал/а (подяволите, не знам в кой род да говоря за ТАЯ/ТОЯ?!) СПИН..

 

Ние конкурс за песен и представяне ли правим, или freak show?

Ще е обидно ако не сме в топ 3. Адски обидно. Останалите ми извадили поп песнички, каквито има по mtv с лопати и килограми, незапеваеми в акапела, с някакви инструментали, дето песните няма да ги разбереш кои са без тях.

 

Пуснете си Bones - Acapella и чуйте колко е красиво цялото това нещо.

 

 

Майка им шоуменска, джендърска и свинска накрая на целия шоубизнес. Това не е шоу, това са циркаджии и шутове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Победители в самия конкурс или не, за мен това е най-добрата песен и най-добрия проект на България за този конкурс.

Песента първо е изпипана до перфектност, може да се пее идеално и акапелно, изпяването и е уникално, музиката е нито прекалено комерсиална стил MTV, нито е прекалено "конкурсна", че да не може да си я пуснеш вкъщи, примерно.

90% от тия "европейци" са ми заложили на това, дето го въртят и нашите City/The Voice - откачалки скачат наляво-надясно, някакви саксофони и тромпети тип "lean on", оная с фараоните и темподобни банални "световни" хитове, и разбира се, дебела излагаща се лелка. Такава поне веднъж годишно трябва да има.

Не знам дали при манекените има изисквания, но за сцена килограмите трябва да се регулират. Откачена намацана долнопробна свиня си мисли, че прави шоу. Джендърите също аут, Кончита си призна, че имал/а (подяволите, не знам в кой род да говоря за ТАЯ/ТОЯ?!) СПИН..

 

Ние конкурс за песен и представяне ли правим, или freak show?

Ще е обидно ако не сме в топ 3. Адски обидно. Останалите ми извадили поп песнички, каквито има по mtv с лопати и килограми, незапеваеми в акапела, с някакви инструментали, дето песните няма да ги разбереш кои са без тях.

 

Пуснете си Bones - Acapella и чуйте колко е красиво цялото това нещо.

Майка им шоуменска, джендърска и свинска накрая на целия шоубизнес. Това не е шоу, това са циркаджии и шутове.

Направих огромната грешка да изчета целия ти неадекватен коментар, случайно да ти прави впечатление, че 2\3 от Equinox са педали?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направих огромната грешка да изчета целия ти неадекватен коментар, случайно да ти прави впечатление, че 2\3 от Equinox са педали?

негърчето с шапката със сигурност :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много смотана песен, безличен опит за RnB. И защо тая отдалеч прилича толкова много на Beyonce? Ама си личи, че е търсен ефекта, това не е по природа. От Кипърския плеймейт ли е извадена, щото устните хилаурон, не знам дали и цицте не са силиконче. Тая става за ебане, но не и за пеене. Много лошо и се получи на живо. Те повечето така де.

 

И за това нещо, дето иска да е Beyonce /и ще си остане с желанието/ са гласували цяла Европа?

 

А, сиктир!

 

Пак добре, че не е за свинята от цирка.

 

Е, поне ще сме на финал.

 

P.S.: Кое му неадекватното бе, че пак си търсим шоуто и сеира ли?

Айде бе, все аз съм неадекватен, като ги кажа нещата реално и в негативна насока? К'во да кажа? Свине, педераси и попчета от mtv за победители?

И да, забелязах , че са меки китки, но поне им се различава пола. Аз против гейовете нямам - те пак са мъже, ама им влиза отзад. И пак се говори в мъжки пол за тях. Меки или не, те са мъже.

Докато такива като Вурст и компания, такива като лелчето насвяткана като папагал от циганска гримьорка не можеш да ги разбереш в кой род трябва да им говориш, какъв им е пола и какво изобщо стои пред теб?!

 

Абсолютно freak show!

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен нашата постановка не ми харесва много, ама карай. Добре, че минаха. Не вярвам да са много напред в крайния резултат съдейки по мненията.

 

Но това чудо Кипър не разбирам какво има, та се захласват по него. Най-обикновена чалга и то такива с лопата да ги ринеш преди 10 години. И май ще спечели като нищо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Евала че се класирахме, много добри! Със народното пеене направо убиха.

Елени е кралица. Помете ги! Иначе жалко, че Гърция не се класираха. Сигурно са се изяли, че са рязали 3 пъти Елени, а тя има шанс да победи. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

С триста зора стигнахме финала, ама като пращаме връзкари с мудни песни така ще е. Надявам се Елени да спечели. Представила се е блестящо!

 

И миналата година така говореше, накрая нещо не ви излезнаха сметките.

 

Фуреира има catchy-song, което автоматично означава че ще бъде посечена от журитата, както и Израел и Чехия.

Нашата песен е поне по вкуса на жиритата съдейки по предходни години.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...