Jump to content



Евровизия 2018


Препоръчани коментари

  • Отговори 598
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Да наистина ще участва Жана.. а къв беше този скандал ?

 

:roll1:

 

https://www.blitz.bg/layfstayl/shoubiznes/p...news579503.html

Rebirth е отсвирена от провеждащите селекцията, а баба Вида измрънка света, че не са я одобрили. После се оказало, че Жана участва не само с нейната песен, и баба Вида омрънка пак света, че как Жана била двулична мизерница, която тя едва ли не еднолично била измъкнала от калта да участва в нейната песен, а тя имала самочувствието да и забие нож в гърба и да участва и в други проекти за същия конкурс. После се закани да подари въпросната Rebirth на който не я примързи да я изпее. Последно спрягат се имената на Силви Вартан, която имала предстоящ концерт у София скоро, и на Бейонсе.

 

Иначе продължавам да мисля, че Жана би била грешен избор, но да видим ко са набъркали, ако парчето е добро, може и да не толкоз зле.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей, това ми е фаворитът :3fdb8960598fa63e: :Vishenka_05:

 

 

Много, много луда песен и още по-луда изпълнителка! Изкефих се не на макс ами не знам на какво! Очаквам performance и на самият конкурс, сигурен съм че ще взриви! Top of the top!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

BNT Eurovision Bulgaria

1 min ·

Напомняме Ви, че утре рано сутрин в 08:30 българско време ще представим новия български проект за #Евровизия. Като за начало можем да гарантираме, че ще бъде наистина интересно :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ще се окаже една от най-добрите години това десетилетие, засега от 40 песни харесвам 30. Ще се озорим много тази година, първия полуфинал е някакво страшно меле, като нищо ще вземем да не се класираме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ще се окаже една от най-добрите години това десетилетие, засега от 40 песни харесвам 30. Ще се озорим много тази година, първия полуфинал е някакво страшно меле, като нищо ще вземем да не се класираме.

 

Очаквам и самото ниво на конкурса да е връх. Португалците да се постараят, че на живо ще го гледам :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Equinox ще представя България на Евровизия 2018. Какво е Equinox и как звучи песента "Bones", ще разберете утре рано сутрин.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Крайно разочарован съм от избора... трябваше да изберат Лоизу, но нека, Бергендорф е по-добре от Дара, а и песента е много докосваща. Дано ни представи достойно и даде всичко от себе си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Крайно разочарован съм от избора... трябваше да изберат Лоизу, но нека, Бергендорф е по-добре от Дара, а и песента е много докосваща. Дано ни представи достойно и даде всичко от себе си.

Няма да е тази песен, нито Жана да е единствената, която ще ни представя тази година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да е тази песен, нито Жана да е единствената, която ще ни представя тази година.

Как така? Доколкото знам всяка година е един изпълнител, но не съм сред най-запознатите относно конкурса. Интересно ми е как ще се представи България и коментирам. Дано песента е по-добра от тази, която постнахте тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как така? Доколкото знам всяка година е един изпълнител, но не съм сред най-запознатите относно конкурса. Интересно ми е как ще се представи България и коментирам. Дано песента е по-добра от тази, която постнахте тук.

Equinox ще представя България на Евровизия 2018. Какво е Equinox и как звучи песента "Bones", ще разберете утре рано сутрин.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това най-отпред е Жана, а другите? :D

Нито един не мога да позная, утре сутрин ще разберем. Силна заявка дават за проекта, да видим дали ще оправдае очакванията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нито един не мога да позная, утре сутрин ще разберем. Силна заявка дават за проекта, да видим дали ще оправдае очакванията.

JJ + някакъв негър ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей ма си любопитна гарга, след има няма 8 часа ша ги видиш.

 

Явно са музиканти някви.

След две поредни мега успешни години за България няма как човек да не е заинтригуван. :D

Чудно ми е дали и другите са известни певци като Жана и дали ще пеят заедно с нея, или само ще свирят... Тя сама по себе си е достатъчна като глас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:D какво

Как какво? Поли и Кристиан толкова ни издигнаха за тоя конкурс, а накрая пак ще си вкараме мощен автогол и ще загубим инерцията.

Ако беше само Жана - ок, нея я харесвам и има всички качества...обаче тва JJ е по-зле от Саранди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...