Jump to content



Препоръчани коментари

Аз си купих албума и го подарих на майка ми. Отделно и копие си взех за мен. Много красива обложка - може би най-красивта и фолклорна, въпреки че щеше да е по-добре да има още една сгъвка.

В албума повечето песни са бързи, хороводни, което ме изненада честно казано. Радвам се, че е включила и “Майко” от 2004 година, която е първата песен в албума.

Нейната майка би се гордяла с нея толкова много.  

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Just_Me каза:

Тъкмо четях коментарите за новия албум и..какво ми е филтрирал Фейсбук 😂

Screenshot_20220311-194616_Facebook.jpg

Това се оправя лесно, просто избери "Всички коментари" и ще видиш каквото искаш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Just_Me каза:

Тъкмо четях коментарите за новия албум и..какво ми е филтрирал Фейсбук 😂

Screenshot_20220311-194616_Facebook.jpg

То остава зайче да не купи албумче на Райче! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
преди 1 час, i810 каза:

Това сега снимка от фотосесия ли се води или от евентуален нов клип на поп-фолк песен? 

Клип на нова поп-фолк песен. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , meleto каза:

Прилича ми на Глория. Очаквам денс песен с привкус на стара градска песен :D 

Ох прав си. Много са я наклепали.. но пак са я направили яко де. Денс не - нещо по ала 2004-5 година, имайки предвид от къде е песента. Нямам големи очаквания де. Радвам се, че все още се занимава с поп-фолк. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , GSA каза:

Ох прав си. Много са я наклепали.. но пак са я направили яко де. Денс не - нещо по ала 2004-5 година, имайки предвид от къде е песента. Нямам големи очаквания де. Радвам се, че все още се занимава с поп-фолк. 

От къде е песента? 

Жалко, че това не се хареса

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , meleto каза:

От къде е песента? 

Жалко, че това не се хареса

 

Имам непотвърдена информация, затова не искам да казвам неща, за които не съм напълно сигурен. 
Иначе наистина жалко, за “Направо ми заспа”. Излезна във супер кофти момент просто. Дано новата се оцени малко повече.. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , meleto каза:

От къде е песента? 

Жалко, че това не се хареса

 

Любимата ми песен за 2020 заедно с "Беден в сърцето"! Страхотна е, всеки ден я слушах и още не ми е омръзнала. И мен ме е яд за нея. Може би покрай пандемията тогава остана по-незабелязана. ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:

Любимата ми песен за 2020 заедно с "Беден в сърцето"! Страхотна е, всеки ден я слушах и още не ми е омръзнала. И мен ме е яд за нея. Може би покрай пандемията тогава остана по-незабелязана. ❤️ 

Аз вчера си я пуснах и установих, че вече не ми е кой знае колко яка. Явно за онзи момент ме е изкефила, но сега ми е постна (най-обикновена песничка). Бразилка и другата от същата година (която все забравям коя е) все още са актуални и към 2022. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 часа , meleto каза:

Аз вчера си я пуснах и установих, че вече не ми е кой знае колко яка. Явно за онзи момент ме е изкефила, но сега ми е постна (най-обикновена песничка). Бразилка и другата от същата година (която все забравям коя е) все още са актуални и към 2022. 

"Зле те чувам" и "Бразилка" и аз много ги харесвам. От 2018 са тези песни. :) 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен, най-неоценената песен от последните години си остава:

А “Размазаният грим” и “5-6 минути” си бяха за клипове. Особено втората имаше шанс за голям хит. На Райна и отиват толкова много ориенталските ритми. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , GSA каза:

За мен, най-неоценената песен от последните години си остава:

А “Размазаният грим” и “5-6 минути” си бяха за клипове. Особено втората имаше шанс за голям хит. На Райна и отиват толкова много ориенталските ритми. 

Това също беше яко:

Като цяло хубав албум. Фолклорния си го взех, не е лош. Браво на жената. Старае са на всички фронтове и май само тя и Глория пускат албуми вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, adorable каза:

Това също беше яко:

Като цяло хубав албум. Фолклорния си го взех, не е лош. Браво на жената. Старае са на всички фронтове и май само тя и Глория пускат албуми вече.

Дано и Глория изненада с нещо най-сетне. Тази година се очертават доста нови албуми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Машала! Утре пуска новата песен! Тръпнем ли в очакване? Машала, завърна се! Машала! Машала! Треперете пикли и балъци, зайчета, майчета, байчета! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...