Jump to content



Препоръчани коментари

преди 3 часа , GSA каза:

То беше през 2007 година преди Пирин Фолк тогава - последното участие на Райна на фестивала, и всяка година си тръгваше с награда. Жалко, че от Пайнер им забраниха на участват след това. 

Защо са им забранили?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
От 7.07.2021 г. от 15:45, zai4eto82 каза:

Защо са им забранили?

Защото тогава през 2007 мисля, Пайнер, спряха да им бъдат спонсори ли какво беше и фестивала не се излъчваше по Планета. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-скоро защото ТИМ в лицето на МСат се оттегли от организацията на фестивала и вече не можеха така лесно да си осигуряват награди. Иначе техни изпълнители са участвали през годините, но компанията не им оказа никаква подкрепа.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , GSA каза:

Преди 4 години.

Хайде кака да се събуди с нов проект - време е вече. 

Райна е в Испания като гледам и си е взела новата колекция на Алеса. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Райна е в Испания като гледам и си е взела новата колекция на Алеса. 

Уникална е - да и аз видях. Дано след като се върне най-накрая снима клип на новата песен. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Райна е била на благотворителен концерт снощи. Много яка прическа. Децата се скъсват да пеят на "Зле те чувам". Общо-взето, както винаги, само тук се отписват и иронизират изпълнители като нея и Глория, които очевидно не са чак толкова забравени от масата. Да не говоря, че изглеждат и пеят по-адекватно от "силните на деня".

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
преди 33 минути, GSA каза:

Честит 40-ти юбилей Райна. 

 

В момента в "От А до Я с песните на Райна заради рождения й ден. 

На други От А до Я започва в в 11:00 и нещо, а на Райна още в 11:00 часа започна. При нея повече песни ще пускат. 

 

 

Райна посрещна рождения си ден с нов видеоклип

http://planeta.tv/news/view/Raina-posreshtna-rozhdenia-si-den-s-nov-videoklip

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес с песните на рожденичката Райна в От А до Я: 11: 00- Кажи й,че съм ти сестра, 11:04- Какво ти мисля,. 11:07- Вътре в мен, 11: 04- Ще кажа да, 11:16- Много се лъжеш, 11;19- Виновен, 11:23- Хвана ли ми, 11:27- Ако е- да е, 11:31- Тук и сега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Днес с песните на рожденичката Райна в От А до Я: 11: 00- Кажи й,че съм ти сестра, 11:04- Какво ти мисля,. 11:07- Вътре в мен, 11: 04- Ще кажа да, 11:16- Много се лъжеш, 11;19- Виновен, 11:23- Хвана ли ми, 11:27- Ако е- да е, 11:31- Тук и сега.

Браво много готини песни са пускали.

Танче, харесва ли ти песента посветена на майката на Райна.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, GSA каза:

Браво много готини песни са пускали.

Танче, харесва ли ти песента посветена на майката на Райна.

 

Да, и аз от телевизора ги надух на колоните с приложението на телефона ми. 

Хубава е, да. Жалко,че по тъжен повод. 

Но гледам,че днес май е някъде на море Райна. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, zai4eto82 каза:

Да, и аз от телевизора ги надух на колоните с приложението на телефона ми. 

Хубава е, да. Жалко,че по тъжен повод. 

Но гледам,че днес май е някъде на море Райна. 

Много тежка и тъжна песен. 
Да - май е на почивка някъде пак, не знам къде. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , zai4eto82 каза:

Евала кралице!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, zai4eto82 каза:

Винаги е нимер 1 с фолклорните песни в тази класация, 

Дано пак вземе “Фолклорна песен на годината”! :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Райна стана изпълнител на македонска музика. Сякаш самата тя се отказа доброволно от поп-фолка, защото хората я възприемат повече с разни парчета за маса. Признавам си, много рядко бих си пуснала да я слушам в новото и амплоа, което налага от години. Но не е виновна за това Райна, аз не си падам по такъв тип песни. На всичкото отгоре, пеенето и не е както беше някога. Не знам защо. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райнето не вярвам да се е отказала от фолка. Просто беше година, в която загуби майка си. Не е ходила по предавания да реве, преживяла си го е сама, освен това е влюбена и си има някакъв свой период далеч от хората, за което напълно я разбирам.

"А бях ти казала" беше супер попадение, да не говорим за серията прилични хитове като за нея преди това.

Просто чака да попадне на по-хубава фолк песен, а може и да ѝ е на душата повече фолклор тая година, както е и при Глория.

Аз като гледам другите, много активните във фолка, какви простотии издават, дори не им пускам и за 1 секунда песните, защото знам какво ще чуя. Другият вариант е като Преслава - на 5 години една хубава песен, всичко останало мушами и кавъри, цял живот и тя с трици маймуни лови.

Така че на тоя фон изпълнители като Райна и Глория са си супер. Поне не са избягали от стила си и не се правят на 20-годишни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, adorable каза:

Райнето не вярвам да се е отказала от фолка. Просто беше година, в която загуби майка си. Не е ходила по предавания да реве, преживяла си го е сама, освен това е влюбена и си има някакъв свой период далеч от хората, за което напълно я разбирам.

"А бях ти казала" беше супер попадение, да не говорим за серията прилични хитове като за нея преди това.

Просто чака да попадне на по-хубава фолк песен, а може и да ѝ е на душата повече фолклор тая година, както е и при Глория.

Аз като гледам другите, много активните във фолка, какви простотии издават, дори не им пускам и за 1 секунда песните, защото знам какво ще чуя. Другият вариант е като Преслава - на 5 години една хубава песен, всичко останало мушами и кавъри, цял живот и тя с трици маймуни лови.

Така че на тоя фон изпълнители като Райна и Глория са си супер. Поне не са избягали от стила си и не се правят на 20-годишни.

По-точно не бих могъл да го напиша. Райна е друг тип изпълнител просто и не би запяла простотии само, за да в актуална както направиха много певици, които стартираха заедно с нея. Супер си е с фолклора, а дано догодина изненада и с готини поп-фолк песни. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...